Build It Beach Ózd: elkészült a menetrend

Build It Beach Ózd: elkészült a menetrend
Build It Beach Ózd: elkészült a menetrend - © Fotó: ME
Ózd – A beérkezett nevezések alapján öt korcsoportban összesen tizenhat csapat vesz részt az Ózdi Kézilabda Club által szervezett, utánpótlás strandkézilabda tornán.

Augusztus 4-én ezen a nyáron a második tornának ad otthont a piros-kék klub, amelyre tovább nőtt az érdeklődés. A csapatokra mozgalmas program vár szombaton.

A Build It Strandkézilabda Torna, Vízió & Dimenzió Kupáért

Ózd, Városi Strandfürdő, 2018.08.04 (szombat)
Játékidő, a Magyar Kézilabda Szövetség képviselőjével egyeztetve: 2×8 perces félidők

Résztvevő csapatok

LU11: Mezőtúr, Kazincbarcikai KSE, Miskolci VSC, Lóci DSE Ózd
LU13-14: Mezőtúr, Kazincbarcika, Miskolci VSC, Lóci DSE Ózd
LIfi: Miskolci VSC, Lóci DSE
FU14: ÓAM-Ózdi KC, Miskolci VSI, Kazincbarcikai KSE
FIfi: ÓAM-Ózdi KC, Eger Eszterházy SZSE, Miskolci VSI

Időrend

Megnyitó, 8.30
LU11, Lóci DSE – Kazincbarcikai KSE, 8.40
LU13-U14, Lóci DSE – Kazincbarcikai KSE, 9.00
FU14, ÓAM-Ózdi KC – Kazincbarcikai KSE, 9.20
LIFi, Lóci DSE – Miskolci VSC, 9.40
FIfi, ÓAM-Ózdi KC – Eger, 10.00
LU11, Miskolci VSC – Mezőtúr, 10.20
LU13-U14, Miskolci VSC – Mezőtúr, 10.40
FU14, Miskolci VSI – Kazincbarcikai KSE, 11.00
FIfi, Eger – Miskolci VSI, 11.20
LU11, Lóci DSE – Miskolci VSC, 11.40
LU13-U14, Lóci DSE – Miskolci VSC, 12.00
LIfi, Lóci DSE – Miskolci VSC, 12.20
FU14, ÓAM-Ózdi KC – Miskolci VSI, 12.40
FIfi, ÓAM-Ózdi KC – Miskolci VSI, 13.00
LU11, Mezőtúr – Kazincbarcikai KSE, 13.20
LU13-U14, Mezőtúr – Kazincbarcikai KSE, 13.40
FU14, ÓAM-Ózdi KC – Kazincbarcikai KSE, 14.00
FIfi, ÓAM-Ózdi KC – Eger, 14.20
LU11, Lóci DSE – Mezőtúr, 14.40
LU13-U14, Lóci DSE – Mezőtúr, 15.00
LIfi, Lóci DSE – Miskolci VSC, 15.20
FU14, Miskolci VSI – Kazincbarcikai KSE, 15.40
FIfi, Eger – Miskolci VSI, 16.00
LU11, Kazincbarcikai KSE – Miskolci VSC, 16.20
LU13-U14, Kazincbarcikai KSE – Miskolci VSC, 16.40
FU14, ÓAM-Ózdi KC – Miskolci VSI, 17.00
FIfi: ÓAM-Ózdi KC – Miskolci VSI, 17.20
Eredményhirdetés, kb 18.00

ÉM-ME


Küzdelem a korábbi viadalon
Ózd - Másodszor rendez ezen a nyáron az Ózdi Kézilabda Club strandkézilabda-tornát a fiatalok részére. Gyakorlatilag a teremalapozás kezdetével egy időben rendeznek újabb strandkézilabdás eseményt Ózdon. Augusztus 4-én, szombaton szinte valamennyi utánpótlás korosztályt várnak a helyi fürdő terül...