Bíróverés Fényeslitkén

Idő előtt berfejeződött a Fénmyeslitke–Dombrád mérkőzés a Kerekes Tüzép-Nyírség Tüzép csoportban.

Történt, hogy az első félidő 43. percében, a már 2–0-ra vezető vendégek javára tizenegyest ítélt a játékvezető. Az egyik hazai labdarúgó mindezt annyira sérelmezte, hogy combon rúgta a bírót, aki lefújta a találkozót.

Kutykó Sport-csoport (zárójelben az ifjúsági eredmények): Kemecse–Ófehértó 2–0 (2–2), Demecser–Kállósemjén 1–0 (6–2), Apagy–Bököny 5–2 (3–1), Nyírtelek–Encsencs 7–0 (10–1), Nyírgyulaj–Levelek 3–1 (2–1), Nyírmihálydi–Nyírlugos 5–3 (0–3), Nyíribrony–Kék 3–1 (0–0), Kótaj–Kálmánháza 7–2 (8–0)

Kerekes Tüzép-Nyírség Tüzép csoport (zárójelben az ifjúsági eredmények): Komoró–Nagydobos 1–1 (4–0), Rohod–Ajak 0–0 (2–4), Várda SE–Vaja 5–0 (6–0), Tiszamenti SE–Anarcs 1–5 (4–0), Újdombrád–Tiszakanyár 1–5 (2–4), Jéke–Mándok 0–1 (0–7), Pap–Pusztadobos 1–3 (8–0). A Fényeslitke–Dombrád mérkőzés félbeszakadt (2–2).

Gáll Travel-csoport (zárójelben az ifjúsági eredmények): Tisztaberek–Penyige 0–3 (4–5), Kocsord–Vámosoroszi 6–0 (az ifimeccs elmaradt), Nábrád–Porcsalma 1–2 (6–0), Tyukod–Tarpa 1–1 (0–2), Ópályi–Nyírmeggyes 0–0 (2–5), Jármi–Szatmárcseke 2–4 (0–18), Nyírcsaholy–Tunyogmatolcs 3–1 (3–9), Tiszakóród–Túrricse 1–2 (3–0).