Borsodi éremeső Ózdon

Akt.:
Az ózdi Szaka Dorka háromszor állhatott föl a dobogóra
Az ózdi Szaka Dorka háromszor állhatott föl a dobogóra - © Fotó: ME
Ózd – Tizenhárom egyesület, száznegyven fiatal úszótehetsége vett részt Ózdon a Hagyományőrző emlékversenyen.

Az idei kiírás nemzetközi volt, hiszen az észak-borsodi város testvér településéről, Chorzówból érkezett egy delegáció. A verseny borsodi vonatkozású dobogósai.
Fiúk
96-97, 100 m gyorsúszás:1. Lavotha Oszkár (MVSI), 2. Tóth Dániel (Fideler Ottó SE Ózd), 3. Urszin Csanád (MVSI). 100 m mellúszás: 1. Urszin Csanád (MVSI), 2. Lavotha Oszkár (MVSI). 100 m hátúszás: 1. Lavotha Oszkár (MVSI), 2. Tóth Dániel (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Urszin Csanád (MVSI).
98-99, 100 m gyorsúszás: 3. Csuhai Soma (MVSI). 100 m mellúszás: 1. Ács Máté (MVSI). 100 m hátúszás: 1. Babus Benjamin (Fiedler Ottó SE, Ózd), 2. Ács Máté (MVSI). 100 m pillangóúszás: 3. Csuhai Somja (MVSI).
2000, 100 m gyorsúszás: 2. Soltész Levente (MVSI). 100 m mellúszás: 1. Soltész Levente (MVSI). 100 m hátúszás: 2. Soltész Levente (MVSI). 100 m pillangóúszás: 1. Soltész Levente (MVSI).
2001, 100 m gyorsúszás: 1. Taraczközi Gergő (Fiedler Ottó SE, Ózd), 2. Matula Marcell (Fiedler Ottó SE, Ózd). 100 m mellúszás: 1. Taraczközi Gergő (Fiedler Ottó SE, Ózd), 2. Matula Marcell (Fiedler Ottó SE, Ózd). 100 m hátúszás: 1. Taraczközi Gegő (Fiedler Ottó SE, Ózd), 2. Matula Marcell (Fiedler Ottó SE, Ózd). 100 m pillangóúszás: 1. Taraczközi Gegő (Fiedler Ottó SE, Ózd).
2002, 100 m mellúszás: 2. Molnár Károly (Teknőc Mezőkövesd). 100 m hátúszás: 1. Elek Roland (Fiedler Ottó SE, Ózd), 2. Kubis Gergő (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Molnár Károly (Teknőc Mezőkövesd). 100 m pillangóúszás: 1. Elek Roland (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Molnár Károly (Teknőc Mezőkövesd).
2003, 100 m gyorsúszás: 2. Juhász Tamás (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Berecz Ádám (Fiedler Ottó SE, Ózd). 100 m mellúszás: 1. Berecz Ádám (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Juhász Tamás (Fiedler Ottó SE, Ózd). 100 m hátúszás: 2. Berecz Ádám (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Juhász Tamás (Fiedler Ottó SE, Ózd). 100 m pillangóúszás: 2. Juhász Tamás (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Berecz Ádám (Fiedler Ottó SE, Ózd).
2004, 50 m gyorsúszás: 2. Gál Olivér (Szerencs VSE). 50 m mellúszás: 2. Gál Olivér (Szerencs VSE). 50 m hátúszás: 2. Ongai Ábel (Teknőc Mezőkövesd), 3. Gál Olivér (Szerencs VSE).
2005, 50 m gyorsúszás: 2. Forgács Bence (Fiedler Ottó SE). 50 m mellúszás: 1. Forgács Bence (Fiedler Ottó SE). 50 m hátúszás: 3. Forgács Bence (Fiedler Ottó SE, Ózd).
Lányok
96-97, 100 m gyorsúszás: 1. Kövy Andrea (MVSI), 2. Kiss Viktória (Szerencs), 3. Kovács Eszter (Fiedler Ottó SE, Ózd). 100 m mellúszás: 1. Tuza Vanessza (Teknőc Mezőkövesd).100 m hátúszás: 1. Kiss Viktória (Szerencs VSE), 2. Kövy Andrea (MVSI), 3. Kovács Eszter (Fiedler Ottó SE, Ózd).
98-99, 100 m gyorsúszás: 2. Nagy Eszter (MVSI). 100 m hátúszás: 2. Szilvási Gréta (Teknőc Mezőkövesd), 3. Ádám Rebeka (Fiedler Ottó SE, Ózd). 50 m pillangóúszás: 3. Nagy Eszter (MVSI).
2000, 100 m gyorsúszás: 2. Elek Liliána (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Szaka Dorka (Fiedler Ottó SE, Ózd). 100 m mellúszás: 2. Elek Liliána (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Szaka Dorka (Fiedler Ottó SE, Ózd). 100 m hátúszás: 2. Polgár Zsófia (MVSI), 3. Szaka Dorka (Fiedler Ottó SE, Ózd). 50 m pillangúszás: 2. Polgár Zsófia (MVSI), 3. Elek Lilána (Fiedler Ottó SE, Ózd).
2001, 100 m gyorsúszás:1. Csobod Amina (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Csuhai Kincső (MVSI). 100 m mellúszás: 2. Csuhai Csenge (MVSI). 100 m hátúszás: 1. Csobod Amina (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Bártfai Csenge (Fiedler Ottó SE, Ózd). 50 m pillangóúszás: 1. Csobod Amina (Fiedler Ottó SE, Ózd), 2. Csuhai Kincső (MVSI), 3. Csuhai Csenge (MVSI).
2002, 100 m gyorsúszás: 1. Csépányi Dalma (Fiedler Ottó SE, Ózd), 2. Tóth Dominika (Fiedler Ottó SE, Ózd). 100 m mellúszás: 1. Csépányi Dalma (Fiedler Ottó SE, Ózd), 2. Tóth Dominika (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Virág Eszter (Fiedler Ottó SE, Ózd). 100 m hátúszás: 1. Virág Eszter (Fiedler Ottó SE, Ózd), 2. Csépányi Dalma (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Tóth Dominika (Fiedler Ottó SE, Ózd). 50 m pillangóúszás: 1. Cséőnyi Dalma (Fiedler Ottó SE, Ózd), 2. Tóth Dominika (Fiedler Ottó SE, Ózd).
2003, 100 m gyorsúszás: 2. Riczu Dorina (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Elek Zsófia (Fiedler Ottó SE, Ózd). 100 m mellúszás: 1. Vass Brigitta (Fiedler Ottó SE, Ózd). 1. Riczu Dorina (Fiedler Ottó SE, Ózd), 2. Elek Bernadett (Fiedler Ottó SE, Ózd). 50 m pillangóúszás: 2. Riczu Dorina (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Elek Bernadett (Fiedler Ottó SE, Ózd).
2004, 50 m gyorsúszás: 3. Papp Zoé (Fiedler Ottó SE, Ózd). 50 m mellúszás: 2. Papp Zoé (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Németh Lilien (Fiedler Ottó SE, Ózd). 50 m hátúszás: 2. Papp Zoé (Fiedler Ottó SE, Ózd). 50 m pillangóúszás: 1. Papp Zoé (Fiedler Ottó SE).
2005, 50 m gyorsúszás: 1. Gyöngyösi Bianka (Fiedler Ottó SE, Ózd), 2. Berecz Frida (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Varga Petra (Szerencs VSE). 50 m mellúszás: 1. Gyöngyösi Bianka (Fiedler Ottó SE, Ózd), 2. Berecz Frida (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Németh Zsófia (Teknőc Mezőkövesd). 50 m hátúszás: 1. Gyöngyösi Bianka (Fiedler Ottó SE, Ózd), 2. Berecz Frida (Fiedler Ottó SE, Ózd), 3. Varga Petra (Teknőc Mezőkövesd).

-ME-

Címkék: , ,







hirdet�s