Borsod megyei téli teremtorna: Íme a program!

Borsod megyei téli teremtorna: Íme a program!
© Fotó: Ádám János
Borsod-Abaúj-Zemplén – A Magyar Labdarúgó Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatósága a tavaszi bajnoki felkészülés jegyében ismét kiírta az egykor oly népszerű téli teremlabdarúgó-tornáját.

A csoportselejtező mérkőzéseket nyolc helyszínen rendezik meg. A középdöntőnek, az elődöntőnek és a helyosztóknak – ahová a csoportgyőztesek jutnak be – a kazincbarcikai Don Bosco sportcsarnok ad otthont január 27–28-án.

A selejtező programja

Január 20. (szombat)

Bőcs

9.00: Szirma – Bőcs

9.35: Sajószentpéter – MVSC

10.15: Bőcs – Sajószentpéter

10.50: MVSC – Szirma SE

11.30: Sajószentpéter – Szirma

12.05: Bőcs – MVSC

Mezőkövesd

9.00: Tiszakeszi – Bükkzsérc

9.35: Vatta – Sajóbábony

10.15: Bükkzsérc – Vatta

10.50: Sajóbábony – Tiszakeszi

11.30: Vatta – Tiszakeszi

12.05: Bükkzsérc – Sajóbábony

Mád

9.00: Hernádnémeti – Mád

9.35: Alsózsolca – Tiszaladány

10.15: Mád – Alsózsolca

10.50: Tiszaladány – Hernádnémeti

11.30: Alsózsolca – Hernádnémeti

12.05: Mád – Tiszaladány

Január 21. (vasárnap)

Encs

9.00: Telkibánya – Encs

9.35: Garadna – Aszaló

10.15: Encs – Garadna

10.50: Telkibánya – Aszaló

11.30: Garadna – Telkibánya

12.05: Encs – Aszaló

Felsőzsolca

9.00: Kisgyőr – Felsőzsolca

9.35: Harsány – Varbó

10.10: Parasznya – Kisgyőr

10.45: Felsőzsolca – Harsány

11.20: Varbó – Parasznya

11.55: Kisgyőr – Harsány

12.30: Parasznya – Felsőzsolca

13.05: Varbó – Kisgyőr

13.40: Parasznya – Harsány

14.15: Felsőzsolca – Varbó

Mád

9.00: Tiszalúc – Gesztely

9.35: Szirmabesenyő – Onga

10.15: Gesztely – Szirmabesenyő

10.50: Onga – Tiszalúc

11.30: Szirmabesenyő – Tiszalúc

12.05: Gesztely – Onga

Kazincbarcika

9.00: Mályinka – Bánhorváti

9.35: Szendrő – Edelény

10.15: Bánhorváti – Szendrő

10.50: Edelény – Mályinka

11.30: Mályinka – Szendrő

12.05: Bánhorváti – Edelény

Sátoraljaújhely

9.00: Bodroghalom – Pálháza

9.35: Tokaj – Karcsa

10.15: Pálháza – Tokaj

10.50: Karcsa – Bodroghalom

11.30: Tokaj – Bodroghalom

12.05: Pálháza – Karcsa

– ÉM –








hirdetés




hirdet�s