BOON-ÉLŐ – FTC vs. DVTK 2-0 (0-0)

BOON-ÉLŐ - FTC vs. DVTK 2-0 (0-0)
A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 9. fordulójában az ősi rivális FTC otthonába látogatott a Diósgyőri VTK gárdája vasárnap 16.30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

FTC vs. DVTK – Edzői nyilatkozatok

Nem volt rossz mérkőzés, küzdelmes is volt, nem biztos, hogy 2-0 volt benne” – kezdte nyilatkozatát Sisa Tibor, a DVTK Üllői úton elszenvedett 2-0-ás veresége után.

FTC

2 – 0

DVTK

Budapest 2012. 09. 30. 16:30

Ön szerint mi lesz a Ferencváros - Diósgyőr mérkőzés végeredménye?

• Egy góllal nyer a DVTK (43%, 501 Votes)
  • Magabiztos diósgyőri siker (30%, 356 Votes)
  • Fölényes FTC diadal (11%, 129 Votes)
  • Döntetlen (8%, 98 Votes)
  • Egy gólos ferencvárosi győzelem (8%, 91 Votes)

Total Voters: 1,173

Loading ... Loading ...

90+3′

Vége a mérkőzésnek.

90+2′

Újabb ferencvárosi gól! A kitámadó Diósgyőrtől labdát szerzett Somalia, majd a bal oldalon az üresen álló Peric elé passzolt, aki elindult a kapu felé, 15 méterről rászúrt lövésébe Rybansky még beleért, de a testéről a gólvonalon túlra pattant a labda, 2-0.

90+1′

Józsi 16 méterről kapura szúrt labdáját hárította Rybansky.

90′

2 perc hosszabbítás következik.

89′

Böde Somaliával kényszerítőzött, a visszakapott labdát 15 méterről lőhette el, a játékszer a jobb kapufa hagyta el a pályát.

88′

Csere: Tisza helyett Csirszki állt be.

87′

Peric is besárgult, mert felvágta Eleket.

83′

Vági másodszor már nem úszta meg, beugrott a felfutó Peric elé és itt már villant a sárga és ezt követően a piros is.

80′

Egy ferencvárosi előreívelésnél Sváb és Vági rajtolt a labdára, egyikük sem érte el, mert a diósgyőri játékoson fennakadt a hazai, Váginak szerencséje volt, hogy a játékvezető nem látta sárga laposnak a belépőt.

78′

Diósgyőri csere: Fernando helyett Jeff a pályán.

75′

Elalvó diósgyőri védelem mellett Somalia tört be a tizenhatoson belülre a jobb oldalon, beadása némi szerencsével Böde elé került, aki 10 méterről próbált lőni, de az önfeláldozóan közbevetődő Gohér lábáról szögletre pattant a labda.

73′

Az utolsó hazai csere: Gyömbért Cukic váltotta.

71′

Vezet a Ferencváros! Jennernek a kaputól 30 méterre elvégzett szabadrúgására Böde érkezett az ötös bal sarkán, és ballal a bal alsó sarokba lőtt, 1-0.

70′

Gohér is besárgult, mert felvágta Somaliat.

67′

Cserél a Fradi: Orosz helyett Jenner állt be.

65′

Vági kapott sárgát, mert megrúgta Oroszt.

61′

Cserél a Diósgyőr: Gosztonyi helyett Seydi folytatja.

59′

Sváb kapott sárgát, mert felvágta Gosztonyit.

57′

Egy balról érkező beadás után Alempijevic próbálkozott 12 méterről, laposan a bal kapufa mellé durrantott.

56′

Sváb a bal oldalon, az oldalvonalnál szedte össze a labdát, megindult befelé, 20 méterről bal külsővel a bal felső sarkot megcélozva a kapuvasak találkozását találta el.

55′

Gohér szabadrúgásánál Rakovic csúsztatta meg a labdát fejjel, a játékszer a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.

51′

Böde próbálkozott középről, távolról, métereket tévedett.

47′

Somalia a jobb oldalon tört előre, lövésébe Rakovic vetődött bele, így szöglet lett az akcióból. A sarokrúgás után Orosz 16 méterről eleresztett lövése vágódott le a diósgyőri védelemről.

46′

Megkezdődött a második játékrész.

45+2′

Vége az első félidőnek.

45+1′

Bacsa jobb oldali beadása Tisza felé szállt, aki Besic szorításában elesett, a játékvezető nem adott tizenegyest.

45′

1 perc hosszabbítás következik.

44′

Peric lökte meg az ötösön belül Rybanskyt, kapustámadás miatt szabadrúgással folytatódott a játék.

40′

Fernando átadásával a bal oldalon Bacsa lépett be a tizenhatoson belülre, de lövésébe egy védő belelépett, így az nem jutott el a kapuig.

38′

Folyik a mérkőzés, újabb helyzetek nélkül.

32′

Óriásit hibázott KleinGosztonyihoz passzolta a labdát, a diósgyőri játékos 25 méterről lőhetett, a labda elkerülte a bal felső sarkot.

30′

Böde került lövőhelyzetbe a tizenhatoson belül, 14 méterről eleresztett bombáját Rybansky hárítani tudta, a kipattanó a jobb oldalon Somalia elé került, aki 9 méterről az oldalhálót találta el.

29′

Somalia jobbról érkező beadását ölelte mellre Rybansky.

27′

Takács kapott sárga lapot Böde felvágásáért.

25′

Tisza 28 méterről elvégzett szabadrúgását hárította könnyedén Jova.

20′

Gyömbér 28 méterről próbálkozott lövéssel, a labda méterekkel elkerülte a vendégkapu bal oldalát.

18′

Helyzet változatlanul nincs a nagy küzdelemben. Annyi történt, hogy Bacsának kellett mezt cserélnie, mert a háta közepén kettészakadt a dressze.

12′

Bacsa kapott sárga lapot Somalia elleni szabálytalanságáért, holott ő nem ért hozzá, ellentétben Takács P-vel.

10′

Helyzet még nem volt, zajlik az “ismerkedés”.

6′

Gosztonyi kapott sárga lapot, mert a játékvezető szerint Kleint felrúgta.

4′

Csere az FTC-nél: a sérült Hakola helyett Peric állt be.

3′

Hakola maradt lent a földön, őt ápolják, emiatt áll a játék.

1′

A DVTK kezdte a mérkőzést.

16:35

A hazai ultrák füstbombákat gyújtottak be, így ez lepi el a pálya egy részét. A vendégszektor is szépen megtelt, valószínűleg 1400-an várják a kezdést, a hazai oldalon pedig körülbelül 3500-an.

16:28

Lassan a kivonuláshoz készülődnek a csapatok, a Ferencváros fehér mezben és nadrágban, a Diósgyőr piros mezben és nadrágban fog játszani.

16:25

5 perccel a kezdés előtt megérkeztek a vendégszektorba a vonattal érkező diósgyőri szurkolók is. A mérkőzésre folyamatosan érkeznek a Ferencváros és Diósgyőr drukkerek is, jelenleg 1500 néző van már a lelátókon és úgy néz ki, az időjárás is megfelelő lesz a vasárnap délutáni mérkőzéshez, hiszen se szél, se eső nincs.

15:55

A vonattal érkező szurkolók ezekben a percekben is gyalogosan vonulnak a Keleti Pályaudvartól, az Albert Stadion felé hatalmas rendőri készültség közepette. A létszámuk 200-300 fő lehet, illetve már a Ferencváros stadionjához érkezett az autókonvoj is, amely szintén nagy rendőri készültség és felügyelet mellett, útlezárás segítségével jutott el a vendégszektorig.

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I., 9. forduló

FTC vs. DVTK

2 – 0   (0 – 0)

Budapest, 5000 néző, v.: Becséri (Kispál, Kelemen).

FTC: Jova – Alempijevic, Besic, Klein, Sváb – Hakola, Gyömbér, Józsi – Böde, Orosz, Somalia. Vezetőedző: Ricardo Moniz.

FTC kispad: Ranilovic (k), Otten, Peric, Inonescu, Grúz, Jenner, Cukic.

DVTK: Rybansky – Vági, Rakovic, Hanek, Gohér – Takács P., Elek Á. – Gosztonyi, Fernando, Bacsa – Tisza. Vezetőedző: Sisa Tibor.

DVTK kispad: Tajti (k), Jeff, Nagy T., Csirszki, Vadász, Seydi, Bogáti.

Gólszerző: Böde (1-0) a 71., Peric (2-0) a 90+2. percben.

Sárga lap: Gosztonyi az 6., Bacsa a 12., Takács a 27., Sváb az 59., Vági a 65., Gohér a 70., Vági a 83., Peric a 87. percben.

Kiállítás: Vági a 83. percben.

Csere: Hakola helyett Peric az 4., Gosztonyi helyett Seydi a 61., Orosz helyett Jenner a 67., Gyömbér helyett Cukic a 73., Fernando helyett Jeff a 78., Tisza helyett Csirszki a 88. percben.

FTC vs. DVTK – Gosztonyi: tartsanak ők tőlünk

Miskolc – Vasárnap 16.30-tól a Ferencvárosi TC vendége lesz a Diósgyőri VTK a labdarúgó NB I 9. fordulójában.

FTC vs. DVTK – 1235 fő a vendégszektorban

Miskolc – Csupán 65 jegy maradt meg abból a két hullámban érkezett, 1000+300 darab bilétából, amelyet a rendező klub küldött Diósgyőrbe, hogy azt a vasárnap 16.30-kor kezdődő FTC – DVTK NB I-es futballbajnoki vendégszektorába értékesítsék.

FTC vs. DVTK – Már tud célfutballt játszani a Diósgyőr

Miskolc – Nézzük együtt, kértük meg dr. Szűcs Zsoltot, aki a 90-es évek elején elnökségi tagja volt a diósgyőri focicsapatnak.

FTC vs. DVTK – Forgalomkorlátozások lehetnek a vasárnapi meccs miatt

Budapest, 2012. szeptember 29., szombat (MTI) – Az FTC-DVTK labdarúgó mérkőzés miatt forgalomkorlátozások lehetnek vasárnap a Népliget környékén – közölte szombaton az MTI-vel a Budapesti Közlekedési Központ (BKK).

FTC vs. DVTK – Ön szerint mi lesz a mérkőzés végeredménye?

A Ferencvárosi TC otthonában vendégeskedik a Diósgyőri VTK vasárnap délután fél 5-től. A mérkőzésről – amelyen több, mint ezer fanatikus fogja biztatni a DVTK-t – élőben tudósítunk. Ön mit tippel a meccsre?

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .