BOON - Sport - NB II.

2017.08.25. 09:21

Labdarúgó NB II - Kiütötték a KBSC-t Tatabányán

Kazincbarcika - A labdarúgó NB II 5. fordulójában a Budaörsi SC vendége volt az újonc Kazincbarcikai SC.

Budaörsi SC – Kazincbarcikai SC 6-2 (2-1)

Tatabánya, 50 néző. V.: Molnár A.

Budaörsi SC: Bese B. – Menyhárt A., Kékesi, Tányéros Á., Medgyes – Horváth R. (Sajbán Miklós, 56.), Bakos – Czvitkovics, Deli (Pethő, 83.), Szántó G. (Lengyel, 77.) – Sajbán Máté. Szakmai igazgató: Bognár György.

Kazincbarcikai SC: Somodi – Tóth Sz., Heil, Palmes, Süttő (Varga, 68.) – Szemere (Kristófi, 46.), Takács P., Hegedűs, Micsinai – Engel (Bene, 55.), Boros. Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

Jók: Deli, Bakos, Szántó, Horváth, ill. senki.

Bognár György: – Gratulálok a csapatomnak, nagyon lelkesen játszottunk! Minőségileg nem volt olyan sziporkázó a játék, ekkora különbség nincs a két csapat között. A végére nekünk minden összejött.

Vitelki Zoltán: – Teljesen megérdemelten nyert a hazai csapat. Mi szétesően, rossz felfogásban, rosszul játszottunk. Igazából ebből a mérkőzésből nagyon sok tanulnivalónk van. Értelemszerűen túlértékelni nem kell a meccset, a következő találkozóra kell koncentrálni. Ilyen hibákat még egyszer nem lehet elkövetni.

4. perc: Menyhárt kapott labdát a jobb szélen, beadására Sajbán Máté érkezett, az ő lövését védte a vendégek kapusa, a kipattanóra Deli érkezett, aki az üres kapuba passzolt, 1-0.

17. perc: Süttő tört be a 16-oson belülre, a becsúszó hazai védő, Medgyes kézzel ért a labdába, a játékvezető büntetőt ítélt. A 11-est Takács P. értékesítette, 1-1.

43. perc: Deli cselezgetett a bal szélen, majd középre passzolt, ahol az érkező Szántó 10 méterről a kapuba lőtt, 2-1.

48. perc: Deli cselezett a szélről befelé, majd lövésre szánta el magát, labdája a bal felső sarokba vágódott, 3-1.

61. perc: Tóth Sz. harcolt ki 11-est, amelyet újra Takács P. értékesített, 3-2.

68. perc: Menyhárt beadása után a labda Sajbán Mátét találta meg középen, aki akrobatikus mozdulattal a kapu bal alsó sarkába lőtt, 4-2.

89. perc: Bakos lövését védte hatalmas bravúrral Somodi, a kipattanóra Tányéros érkezett és passzolt a kapuba, 5-2.

93. perc: Czvitkovics lövése perdült meg egy védőn, a labda a felső lécre pattant, majd Lengyel elé, aki közvetlen közelről a kapuba passzolt, 6-2.