BOON - Sport - NB II.

2017.05.04. 11:45

Igazságos döntetlen Cigándon

Cigánd - A labdarúgó NB II 33., hétközi fordulójában hazai pályán lépett pályára a Cigánd SE csapata.

Cigánd SE – FC Csákvár 1-1 (0-1)

Cigánd, 300 néző. V.: Takács T. (Albert I., Csatári).

Cigánd SE: Sánta – Molnár R., Raducu, Oltean, Szilágyi (Kasza, 69.) – Balogh A., Sándor, Baksa (Barcsay, 75.), Angyal – Nicorec (Kuti, 83.) – Katona. Szakmai igazgató: Szénay Péter.

FC Csákvár: Kovács D. – Fényes, Szalai, Dulló, Baranyai – Bakos, Kiprich (Kékesi, 73.) – Molnár T., Mészáros (Sejben, 84.), Lőrincz – Molnár Cs. (Hodgyai, 80.). Vezetőedző: Toldi Gábor.

25. perc: Egy jobb oldali vendégszöglet után Molnár Cs. megcsúsztatta a labdát, amelyet Kiprich fejelt 3 méterről a léc alá, 0-1.

77. perc: Angyalt buktatták a 16-oson belül. A 11-est Katona végezte el, aki a bal alsó sarokba lőtt, 1-1.

Jók: Molnár R., Angyal, Sándor, Balogh, ill. Kiprich, Molnár T., Szalai, Kovács D.

Makrai Robin pályaedző: – Igazságos eredmény született, az első félidőben a vendégek veszélyeztettek többet, de a második játékrészben megérdemelten egyenlítettünk, és a végén még meccslabdánk is volt a győzelemhez.

Toldi Gábor: – Reális eredmény született. Az első félidőben mi domináltunk, a második játékrészben viszont a Cigánd veszélyeztetett többet, a 11-es után több nagy lehetőségük volt.