BOON - Sport - Megye II.

2019.03.30. 20:48

„A vendégek gólja felébresztette a csapatot”

Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet csoportjának 21. fordulójában három meccset játszottak szombaton.

Abaújszántó – Mezőzombor 6-1 (1-1)

Abaújszántó, 100 néző. V.: Tiszóczki.

Abaújszántó: Nagy I. – Árvai, Tóth M., Erdei, Séra (Azari), Monyók, Haushel (Mika), Király, Szőcs, Tóth K., Szoták. Edző: Gyulai József.

Mezőzombor: Spisák – Taksás, Takács, Pangyelka D., Szabó L., Kiss T., Klenyár (Pajger), Pangyelka A., Lukács, Glonczi, Balogh. Edző: Pangyelka András.

G.: Király (2), Mika (2), Szőcs, Monyók, ill. Kiss T. Jók: Király, Tóth K., Tóth M., ill. az egész csapat. Kiállítva: Spisák (87.). Ifi: 15-2.

Konyecsnyik János, szakosztályvezető: – A lelkesen játszó vendégcsapatot nehezen tudtunk feltörni, de a ziccereket a második félidőben értékesítve magabiztosan győztünk. Örülünk Mika Ferencz visszatérésének.

Pangyelka András: – Nyolcvan percig egész jól tartottuk magunkat, önmagunkhoz képest elfogadhatóan játszottunk. Megint milyen kiállítás?

Pálháza – Telkibánya 2-0 (1-0)

Pálháza, 80 néző. V.: Szutorcsik.

űPálháza: Zubik (Zelencz) – Lukács, Szemán, Hadházi (Gáspár), Timkó, Illés, Suták (Zsiga B.), Marozsán (Csizmár), Szabó I. (Zsiga M.), Nagy P., Orosz. Edző: Tokár Tibor.

Telkibánya: Szobota – Kovács, Kundrák, Pelles, Horváth (Kuti Zs.), Fajger, Galyas, Dudás, Szendrey, Sontra, Kuti M. (Pelles). Csapatvezető: Kuti Zsolt.

G.: Szabó I., Hadházi. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 4-0.

Tokár Tibor: – Irreális talajon letudtuk a kötelezőt kiváló játékvezetés mellett.

Kuti Zsolt: – Egy sokkal jobb csapattól kaptunk ki. Gratulálok mindkét csapatnak sportszerű mérkőzést játszottunk melyen úgy gondolom tisztességgel helytálltunk.

Karcsa – Tokaj 2-1 (0-0)

Karcsa, 150 néző. V:: Tóth M.

Karcsa: Braun – Pásztor, Rostás, Balla, Horváth, ifj. Petercsák, Kovács D., Váradi I., Kovács M. (Rendes), Petercsák, Váradi G. (Pósa). Játékos-edző: Petercsák Márton.

Tokaj: Tóth Á. – Cseh A., Tóth D., Cseh K., Lakatos I., Mika (Ádám), Fazekas (Horváth G.), Bejó, Hacsa, Orosz, Major. Edző: Vojnár István.

G.: Kovács D., Horváth, ill. Ádám. Jók: Pásztor, Kovács D., ill. Cseh A., Bejó. Ifi: 3-6.

Petercsák Márton: – A vendégek gólja felébresztette a csapatot és sikerült megfordítanunk az eredményt korrekt játékvezetés mellett. További sok sikert a Tokajnak.

Vojnár István: – A második félidőben 1-0-ás vezetésünk után két perc alatt lerendeztük a mérkőzést...