BOON-ÉLŐ – Videoton vs. DVTK 2-1 (0-1)

Videoton vs. DVTK
Videoton vs. DVTK - © Fotó: Homoky György
Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 14. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Videoton FC vendégeként lépett pályára szombaton 18 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 14. forduló

Videoton FC vs. Diósgyőri VTK

2 – 1

BOON-LIVE - Videoton vs. DVTK - 2015.10.31., 18.00
21:19 | live

"Kicsit szerencsétlenek voltunk, mert nem érdemeltünk vereséget" - nyilatkozta Bekő Balázs, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Videoton elleni 2-1-re elvesztett idegenbeli bajnoki után.

19:49 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek, nyert a Videoton.
19:47 | live

90' 3 perc a hosszabbítás. (Csak az 5 sárga lapot hozó szabadrúgásnál legalább 4 percig állt a játék...)
19:46 | live

89' Támad a Diósgyőr, de a 16-osnál tovább nem jutnak a vendégek.
19:42 | live

85' Csere mindkét oldalon: Koman helyett Bacsa, Feczesin helyett Simon Á. állt be.
19:41 | live

84' Bognár lőtt 16 méterről a kapu fölé.

82' Sejben ugratta ki a jobb oldalon Feczesint, aki remekül készítette le a labdát lövésre Treboticnak, ő középről, 10 méterről óriási ziccerben Radosba lőtte a labdát.
19:31 | live

75' Kettős csere a DVTK-nál: Eperjesi helyett Barczi, Novothny helyett Bognár állt be.
19:29 | live

73' Csere a hazaiaknál: Pölöskei helyett Trebotic állt be.

72' Lipták lőtt 17 méterről a jobb felső sarok fölé.
19:26 | live

70' Vezet a Videoton! Sejben jobb oldali szöglete után Juhász fejelt a labdát kapura, ami a jobb kapufáról pattant ki éppen középre, az érkező Nego pedig 7 méterről bombázott a léc alá, 2-1.
19:21 | live

65' Eperjesi kapott sárga lapot, szabadrúgás elvégzésének akadályozásáért.
19:18 | live

61' Nego jobbról érkező beadását Kovács I. fejelte le Lipták mellől a kaputól 9 méterre a bal kapufa mellé.
19:15 | live

58' Sejben balról érkező beadását Juhász fejelte kapura, Rados pedig a kapu jobb oldalánál megfogta a labdát
19:09 | live

53' A kaputól 18 méterről járó szabadrúgást Pölöskei lőtte el, a bal alsó sarokra tartó lövést Rados ütötte ki, a berobbanó Sejben pedig 2 méterről a kapu fölé lőtt.
19:07 | live

51' Suljic kapott sárga lapot, mert a sorfalban állókat "inzultálta".

49' Kovács I. is sárga lapot kapott reklamálásért.
19:06 | live

48' Kovács I. ugrott ki középen és vezette hosszan a labdát, Koman csúszott be elé sárga lapot érően. Az eset urán a két csapat játékosai egymásnak feszültek, a nagy lökdösődés után végül Nego és Okuka kapott sárga lapot.
19:04 | live

48' Egerszegi kapott sárga lapot, az oldalvonal mellett elkövetett szabálytalanságáért.
19:03 | live

47' Egyenlített a Videoton! Suljic balról érkező beadást Feczesin tette tovább jobbra, az üresen maradt Sejben 12 méterről laposan a kapu jobb oldalába lőtt, 1-1.

46' Folytatódik a mérkőzés.
19:02 | live

A szünetben egy csere volt: Oliveira helyett Sejben jött be.
18:48 | live

45+2' Vége az első félidőnek.
18:47 | live

45+1' Koman szabadrúgásból Egerszegi elé gurított le, utóbbi 23 méterről a jobb alsó sarkot célozta meg, bombáját Danilovic ütötte szögletre.
18:46 | live

45' 1 perc a hosszabbítás.

45' Juhász kapott sárga lapot, mert a kiugró Novothny bokáját összekoccintotta.
18:44 | live

44' Vezet a Diósgyőr! A vendégek jobb oldai akciója során Okuka az oldalvonalról remekül adott be, Grumic érkezett a jobb kapufával szemben és 5 méterről védhetetlenül a jobb felső sarokba fejelt, 0-1.
18:43 | live

42' Pölöskei vállalkozott lövésre középről 24 méterről, bombája a léc fölött hagyta el a pályát
18:42 | live

41' Lipták vállalkozott távolról lövésre, bombája méterekkel kerülte el a hazai kapu jobb oldalát.
18:35 | live

34' Egy szép diósgyőri támadás során Okuka passzával Eperjesi futott el a jobb oldalon, a védő jól is adott középre, a berobbanó Grumic előrevetődve 3 méterről centikkel fejelt a jobb kapufa mellé.
18:32 | live

31' Suljic ívelése után Juhász fejelte le a labdát lövésre Oliveirának, az ő 15 méterről leadott lövésébe Kovács G. lépett bele, s így szabadult fel a diósgyőri kapu.
18:26 | live

25' Kovács I. balról araszolgatott befelé, majd a túl oldalon a 16-oson belül álló Oliveirához passzolt, utóbbi középre emelt labdája okozott forró pillanatokat a DVTK kapuja előtt a nehézkes felszabadításig.
18:18 | live

18' Kovács I. középen Suljicot próbálta kiugratni, a helyzetbe kerülő támadó elől Kovács G. pöckölte el a labdát.
18:17 | live

17' Oliveira jobbról érkező beadását Feczesin fejelte kapura, Rados csak második szándékra tudta megszerezni a labdát.
18:13 | live

12' Oliveira futott el ismét jól a jobb oldalon, középre lőtt labdáját Feczesin készítette le lövésre Negonak, akinek a lábáról a kapu fölé szállt a labda.
18:12 | live

11' Oliveira tört előre a jobb oldalon, majd a 11-es pontra centerezte a labdát, de ott két hazai játékos és a diósgyőri védők is lemaradtak a labdáról, így az keresztbe elsuhant a kapu előtt.
18:09 | live

8' Lang jobbról érkező beadására a Diósgyőr kapuja elé Oliveira érkezett a bal kapufával szemben, 10 méterről leadott perdítése Rados kezében halt el.
18:07 | live

6' A két 16-os között futballozik a két csapat.
18:02 | live

1' Nemes bal oldali elfutása után a középre ívelt labdát a hazai védelem kifejelte a mezőnybe.
18:01 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést.
17:58 | live

Kijöttek a csapatok a kezdésre.
17:46 | live

A kezdőcsapatok:

Ön szerint mi lesz a Videoton - DVTK mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

2 – 1   (0 – 1)

Székesfehérvár, 800 néző. V.: Vad II. (Albert, Bozó).

Videoton FC: Danilovic – Nego, Juhász, Lang, Szolnoki – Oliveira, Pátkai, Pölöskei, Kovács I. – Suljic, Feczesin. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Diósgyőri VTK: Rados – Eperjesi, Lipták, Kovács G., Nemes – Egerszegi, Kitl – Okuka, Novothny, Koman – Grumic. Vezetőedző: Bekő Balázs.​

Gólszerző: Grumic (0-1) a 44., Sejben (1-1) a 48., Nego (2-1) a 70. percben.

Sárga lap: Juhász a 45., Egerszegi a 48., Koman a 48., Nego a 48., Okuka a 48., Kovács I. a 49., Suljic az 51., Eperjesi a 65. percben.

Kiállítás: -.

CsereOliveira helyett Sejben a 46., Pölöskei helyett Trebotic a 73., Eperjesi helyett Barczi a 75., Novothny helyett Bognár a 75., Koman helyett Bacsa a 85., Feczesin helyett Simon Á. a 85. percben.

Ön szerint hanyadik helyen végez a Diósgyőri VTK az NB I 2015/2016-os idényében?

Videoton vs. DVTK – Így állhat fel a Diósgyőr Fehérváron

Miskolc – A szombaton 18 órakor kezdődő Videoton FC – Diósgyőri VTK NB I-es mérkőzés előtt megnéztük milyen változás várható a DVTK összeállításában, felépültek-e a sérültek.

Videoton vs. DVTK – Tabellaszomszédok találkája

Miskolc – Bekő Balázs egy kicsit hazamegy, de csak vendég lesz Székesfehérváron, a Sóstói Stadionban.

Ultimátum Diósgyőrben? – Reakciók a felvetésre

Miskolc – Bizonyára kevés diósgyőri szimpatizáns elégedett a csapat idei eredményeivel, játékával, és van olyan internetes portál, amelyik azt továbbítja olvasói felé, hogy amennyiben a DVTK vereséget szenved a Videoton vendégeként, akkor Bekő Balázsnak távoznia kell, és már az utódját is tudni vélik a Fernandez Escribano Miguel Fernando személyében.