BOON-ÉLŐ – Videoton vs. DVTK 4-1 (2-0)

© Fotó: Homoky György
Felcsút, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 22. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Videoton FC csapatának vendége volt szombaton 19.30 órától Felcsúton, a Pancho Arénában. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 22. forduló

Videoton FC vs. Diósgyőri VTK

4 – 1

Ön szerint mi lesz a Videoton vs. DVTK mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – Videoton vs. DVTK - 2018.03.10., szombat 19:30
22:42 | live

Bódog Tamás: „Ha komplett csapattal álltunk volna föl, akkor is kikaphattunk volna”

„Nem örülünk a vereségnek, azon leszünk, hogy legközelebb ne kapjunk ki, de a Videoton otthonában nem szégyen kikapni, más csapatok is el fognak itt vérezni.”
21:20 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek
21:18 | live

90+1' Tovább növeli előnyét a Videoton. Nikolov beadása után a hosszún érkező Loïc Nego az üres kapuba passzolt 4-1
21:16 | live

90' 3 perc a ráadás
21:14 | live

89' Vinicius érkezik M. Šćepović helyére
21:08 | live

82' Ioannidis kapott sárga lapot
21:07 | live

80' Cserél a Videoton is, Lazović helyett Kovács a pályán
21:05 | live

78' Szépít a Diósgyőr! Bacsa beadása után középen Óvári Zsolt érkezett, és ugyan elsőre elakadt a labda, de másodszorra szinte a gólvonalról a hálóba passzírozta azt 3-1
21:02 | live

76' Ioannidis állt a labda mögé, azonban a kapu bal oldalába tartó lövését vetődve védte Kovácsik
21:01 | live

75' Sárga lapot kapott Fiola Attila, mert a 16-oson belül szabálytalankodott Szarka ellen, büntető!
20:58 | live

73' Nagy T. kapott sárga lapot.
20:57 | live

71' M. Šćepović lőtt 16 méterről tiszta helyzetben két méterrel a keresztléc fölé
20:54 | live

68' Cserél a vendég együttes: Tóth B. érkezik Vela helyére
20:53 | live

67' Lazović kapott sárga lapot
20:45 | live

58' Újabb gólt szerez a Videoton. M. Šćepović lőtt balról, ami cél tévesztett, azonban a túloldalon érkezett a testvére, Stefan Šćepović, aki közleről a hálóba lőtt 3-0
20:43 | live

57' Előbb Vela bombája vágódott le Fiola lábáról, majd Óvári lőtte a kipattanót a kapu fölé, mellé
20:40 | live

54' Nagy T. beadása után a megcsúsztatott labdát Bacsa ollózó mozdulattal lőtte 15 méterről a kapu mellé
20:38 | live

52' Hazai szöglet jobbról, Lazović beadása után Szarka csúsztatta oldalra a labdát
20:36 | live

50' Ugrai tologatta balról jobbra a 16-os előterében a labdát, végül 17 méterről alig lőtt laposan a rövid oldali kapufa mellé
20:35 | live

48' Pátkai kapott sárga lapot
20:33 | live

47' Hatalmas Antal bravúr, Lazović közeli lövésére tökéletesen jött ki, és kitakarta az egész kaput
20:32 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
20:31 | live

46' Félidőben cserél a DVTK: Busai helyett Szarka a pályán, Karant pedig Ioannidis váltja
20:17 | live

45+1' Vége az első félidőnek
20:16 | live

45+1' Shestakov passza után Ugrai lőtt 19 méterről, balról alig a jobb oldali kapufa mellé
20:15 | live

45' 1 perc a hosszabbítás
20:14 | live

45' Hasani távoli szabadrúgásába Nagy T. csúsztatott bele a 16-oson, de mellé ment a labda
20:13 | live

43' Hazai szöglet jobbról, Lazović beadását Shestakov fejelte föl, majd Ugrai indult volna el vele, de éppen annyira akadályozták, hogy ne tudjon
20:07 | live

37' Ugrai lőtt balról, 20 méterről mintegy egy méterrel a keresztléc fölé
20:05 | live

35' Lazović szöglet a másik oldalról, ami végén az ötösön beül a hatalmas tömegben végül egy diósgyőri tudott felszabadítani
20:04 | live

34' Hazai szöglet balról, Lazović beadását Antal tornázta ki a léc alól
19:57 | live

26' Megduplázza előnyét a Videoton! Kétszer is visszapattant a védőkről Danko Lazović elé a labda, aki végül az eldőlő Antal mellett a hálóba lőtt 2-0
19:54 | live

24' Sárga lapot kapott Nikolov
19:51 | live

21' Megszerzi a vezetést a Videoton! M. Šćepović jobb oldali beadására középen pontosan érkezett Lazović, aki a kapu bal oldalába lőtt 10 méterről 1-0
19:49 | live

19' Shestakov az alapvonal közeléből lőtte középre a labdát balról, egy védőről jött ki a mezőnybe
19:47 | live

16' Hasani távoli oldalszabadrúgás jobbról, a kombináció után Kovácsik húzta le a beadást
19:42 | live

13' Nego kapásból, de rendkívül éles szögből lőtt a kapu mellé egy szabadrúgásból előre tett labdát
19:41 | live

10' Egy hosszan előrepattanó labdával S. Šćepović indult meg a saját térfeléről, de Tamás hatalmas sprinttel utolérte
19:40 | live

9' Nego ívelt fejjel jobbról a hosszú fölső felé, Antal lekapta a labdát
19:37 | live

7' Shestakov beadása után Bacsa fejelt kapu fölé
19:36 | live

6' S. Šćepović lőtt 15 méterről, egy védő hátáról vágódott le a labda
19:33 | live

3' Nagy T. beadása kijött a védőkről, Hasani szedte össze, 18 méterről leadott lövése a kapu fölé szállt
19:29 | live

1' A Videoton kezdte a mérkőzést
19:12 | live

A kezdőcsapatok

Videoton FC: Kovácsik - Fiola, Stopira, Juhász - Nego, Hadzic, Pátkai, Nikolov - Lazovic, M. Scepovic, S. Scepovic.

Diósgyőri VTK: Antal - Nagy T., Karan, Tamás - Vela, Hasani, Busai, Óvári, Shestakov - Ugrai, Bacsa.
18:53 | live

Felcsúton az elmúlt hét után kifejezetten kellemes időjárás, 8 °C várja a csapatokat és a szurkolókat

4 – 1 (2 – 0)

Felcsút, 2107 néző. V.: Vad II (ifj. Tóth, Albert).

Videoton FC: Kovácsik – Fiola, Stopira, Juhász – Nego, Hadzic, Pátkai, Nikolov – Lazovic, M. Scepovic, S. Scepovic. Vezetőedző: Marko Nikolic

Diósgyőri VTK: Antal – Nagy T., Karan, Tamás – Vela, Hasani, Busai, Óvári, Shestakov – Ugrai, Bacsa. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Gólszerző: Lazović a 21., Lazović a 26., M. Šćepović az 58., Óvári a 78., Nego a 90+1. percben.

Sárga lap: Nikolov a 24., Pátkai a 48., Lazović a 67., Nagy T. a 73., Fiola a 75., Ioannidis a 82. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Busai helyett Szarka a 46., Karan helyett Ioannidis a 46., Vela helyett Tóth B. a 68., Lazović helyett Kovács a 80., M. Šćepović helyett Vinicius a 89. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

dvtk_videoton_hgy17
Miskolc - Szombaton a Videoton vendége lesz a DVTK a labdarúgó NB I-ben a felcsúti Pancho Arénában. Pakson gyenge, míg a Ferencváros ellen Debrecenben jó teljesítményt nyújtott a Diósgyőri VTK élvonalbeli labdarúgócsapata: az előző helyen vereség lett a vége, azonban utóbbi helyszínen győztesen j...

img_2728
Miskolc - Ezen a hétvégén elvileg két piros-fehér labdarúgócsapat is visszatér Diósgyőrbe. A kiírás szerint ezen a héten vasárnap két bajnoki mérkőzést is játszanak Diósgyőrben. A női NB I-ben szereplő DVTK gárdája közel 10 hónap után tér vissza, ugyanis legutóbb 2017. május 14-én, a tavalyi évad...