BOON-ÉLŐ – Vasas vs. DVTK 0-1 (0-0)

Vasas vs. DVTK
Vasas vs. DVTK - © Fotó: Homoky György
Budapest, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 12. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Vasas FC vendégeként lépett pályára szombaton 18 órától Budapesten. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 12. forduló

Vasas FC vs. Diósgyőri VTK

0 – 1

BOON-LIVE - Vasas vs. DVTK - 2015.10.17., 18:00
21:29 | live

"Csütörtökön elbeszélgettem a játékosokkal, a „kupán vágás” után néhány kérdést felettem nekik" - kezdte nyilatkozatát Bekő Balázs, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Vasas elleni első idegenbeli győzelem után.

19:55 | live

90+5' Vége a mérkőzésnek. Idegenbeli első győzelmét aratta ebben az évadban a DVTK.
19:52 | live

90+2' A meccs utolsó cseréje: Kitl helyett Egerszegi állt be.
19:51 | live

90' 4 perc a hosszabbítás.

90' Remili kapott sárgát reklamálásért.
19:49 | live

88' James kapott sárga lapot, mert leterítette Remilit.
19:47 | live

87' Csere a Diósgyőrnél: Bognár helyett Nikházi jött be.
19:46 | live

85' A hazaiak próbálkoztak egy távoli lövéssel, ami a védőkön felpattanva a kapu elé pördült, Novák 6 méterről fejelhetett tisztán, Rados viszont bravúrosan a léc fölé tolta a labdát.
19:43 | live

82' Okuka kapott sárga lapot.

81' Cserél a Vasas: Könyves helyett Novák jött be.

80' 11-eshez jutott a Vasas, miután a játékvezető úgy látta, hogy Lipták a 16-oson belül szándékosan kézzel ért a labdához (kívülről nem úgy tűnt...) - ezért sárga lapot kapott, a büntetőt Remili végezte le, a bal alsó sarokra tartó lövését Rados védte.
19:40 | live

79' Okuka passza után Kitl kényszerítőzött Bognárral, a visszakapott labdát ziccerből lőhette a fiatal középpályás, de lövését kivédte Nagy G.
19:35 | live

75' Csere a hazaiaknál: Berecz helyett Vida folytatja.
19:31 | live

70' Vezet a Diósgyőr! A felezővonalnál Bognár kitűnő labdával ugratta ki a frissen beállt Bacsát, aki remekül futott el és 17 méterről a kapujából kiinduló Nagy G. felett remek mozdulattal a léc alá emelte a labdát, 0-1.
19:30 | live

69' Csere a Diósgyőrben: Eperjesi helyett Bacsa jött be.
19:29 | live

A szabadrúgást a kaputól 30 méterre Vukasovic végezte el, de lapos lövését Rados védte.
19:28 | live

68' Tamás kapott sárga lapot Osváth fellökéséért.

67' Kenesei balról érkező szögletét Grúz fejelte a kapu felé.
19:23 | live

62' Csere a hazaiaknál: Pavlov helyett Kenesei jött be.
19:18 | live

56' Egy, a hazaiak által kapu elé ívelt labdát Pavlov próbálta meg kapura lőni, de egy védőről visszapattant, éppen Könyves elé, aki 11 méterről középről lőhetett, ő azonban Radost találta el.
19:09 | live

48' Bognár jobb oldali szöglete után és a hazai bizonytalanságot követően Lipták elé került a labda, aki 4 méterről, szorongatott helyzetből a kapu fölé lőtt.
19:08 | live

47' Előbb Berecz lövése akadt el a vendég védőkben, majd Könyves lőhetett tisztán 10 méterről, de Rados a helyén volt és hárított.
19:07 | live

46' Remili 18 méterről célozta meg a bal alsó sarkot, kísérletét Rados ujjheggyel tolta szögletre.
19:06 | live

46' Folytatódik a mérkőzés, egyik oldalon sem volt csere.
18:50 | live

45+1' Vége az első félidőnek.
18:49 | live

45' 1 perc hosszabbítás következik.

44' Czvitkovics bal oldali szögletét Pajovic fejelte a bal felső sarok felé, Rados azonban szögletre tenyerelte a labdát.
18:46 | live

43' Vukasovic távoli lövése kerülte el a vendég kapu jobb oldalát.
18:44 | live

40' Novothny harcolt ki magának lövőhelyzetet, miután egy védővel a nyakában megérkezett a 16-oson belülre, a lövése a kapu fölé szállt.
18:40 | live

36' A pontrúgást a kaputól 29 méterre Bognár végezte el, akinek bal felső sarokra tartó lövését Nagy G. ütötte szögletre.
18:39 | live

36' Könyves kapott sárga lapot, mert hátulról fellökte a kiugró Bognárt.
18:37 | live

32' Czvitkovics bal oldali szöglete után Rados röviden középre öklözte ki a labdát, Remili lőhetett tisztán, a kapu bal oldalába tartó lövése egy vendégjátékosról pattant szögletre.
18:34 | live

30' Czvitkovics jobb oldali szögletét Remili 12 méterről lőtte a bal kapufa mellé.
18:33 | live

29' Czvitkovics bal oldali elfutása után Pavlov elé tálalt, aki 13 méterről laposan a kapu jobb alsó sarka mellé lőtt.
18:32 | live

28' Barczi balról érkező beadása a középen álló Bognár mögött suhant el.
18:31 | live

27' Egy jobb oldalon futó hazai akció végén Könyves lőhetett 17 méterről, a labda elkerülte a jobb sarkot.
18:30 | live

26' Nagy G. rosszul rúgta ki a mezőnybe a labdát, amit Novothny állított meg és szúrt kapura 18 méterről, ám a labda oda ment, ahol a kapus állt, így a hálóőr megfogta a játékszert.
18:29 | live

21' Könyves jobb oldali beadásáról Pavlov maradt le.
18:23 | live

19' Remili egy elcsúszó védő mellett tudott behúzni a 16-oson belülre, majd 12 méterről a rövid alsó sarkot célozta meg, de lövésébe beleléptek és a diósgyőriek felszabadítottak.
18:14 | live

10' Berecz ugrott ki a bal oldalon, betört a 16-oson belülre, mikor lőni készült Tamás egy jó becsúszással szögletre vágta előre a labdát.
18:13 | live

9' James próbálkozott távoli lövéssel, 23 méterről eleresztett bombája messze elkerülte a hazai kapu bal oldalát.
18:11 | live

6' Az ellentámadás végén Pavlov beadását Könyves vágta a jobb felső sarok fölé.
18:10 | live

6' Bognár bal oldali szögletét Tamás fejelte kapura, a hazaiak hálóőre megfogta a labdát.
18:08 | live

5' Barczi balról érkező beadását Bognár elől Grúz vágta ki szögletre.
18:07 | live

3' Czvitkovics bal oldali szögletét Grúz fejelte méterekkel a bal kapufa mellé.
18:04 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést.
18:00 | live

Jönnek ki a csapatok a kezdésre. Az eső esik a mintegy 200 diósgyőrire, ugyanis a kb. 600 fős hazaiak a fedett lelátó alatt várják a kezdést.
17:49 | live

A kezdőcsapatok:

Ön szerint mi lesz a Vasas - DVTK mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

0 – 1   (0 – 0)

Budapest, 800 néző. V.: Karakó (Viszokai, Becséri).

Vasas FC: Nagy G. – Osváth, Grúz, Pajovic, Hangya – Czvitkovics, Vukasovic, Berecz, Pavlov, Remili – Könyves. Vezetőedző: Simon Antal.

Diósgyőri VTK: Rados – Eperjesi, Lipták, Tamás, Nemes – James, Kitl – Okuka, Bognár, Barczi – Novothny. Vezetőedző: Bekő Balázs.​

Gólszerző: Bacsa (0-1) a 70. percben.

Sárga lap: Könyves a 36., Tamás a 68., Lipták a 80., Okuka a 82., James a 88., Remili a 90. percben.

Kiállítás: -.

CserePavlov helyett Kenesei a 62., Eperjesi helyett Bacsa a 69., Berecz helyett Vida a 75., Könyves helyett Novák a 81., Bognár helyett Nikházi a 87., Kitl helyett Egerszegi a 90+2. percben.

Ön szerint hanyadik helyen végez a Diósgyőri VTK az NB I 2015/2016-os idényében?

Vasas vs. DVTK – Így állhat fel a DVTK Angyalföldön

Miskolc – A szombaton 18 órakor kezdődő Vasas FC – Diósgyőri VTK NB I-es mérkőzés előtt megnéztük milyen változás várható a DVTK összeállításában, felépültek-e a sérültek.

DVTK: Bekő tudja, hogy miért edzősködik

Miskolc – Szombaton 18 órától a Budapesten, a Vasas otthonában lép pályára a DVTK a labdarúgó NB I-ben. A mérkőzésről élőben tudósítunk a Borsod Online-on.

Labdarúgó NB I – A Haladás ellen lehet “százados” Böde Dániel

Budapest – A szombati 12. fordulóval megkezdődik a labdarúgó OTP Bank Liga 2015/16-os szezonjának második szakasza, a mezőnyben egyedüliként veretlen Ferencváros a második helyen álló Haladást látja vendégül