BOON-ÉLŐ – Vasas vs. DVTK 1-1 (0-0)

© Fotó: Homoky György
Budapest, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 23. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Vasas FC csapatának vendége volt szombaton 17 órától Budapesten, a Szusza Ferenc Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 23. forduló

Vasas FC vs. Diósgyőri VTK

1 – 1

Ön szerint mi lesz a Vasas FC vs. Diósgyőri VTK mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – Vasas vs. DVTK - 2018.03.17., szombat 17:00
20:09 | live

Bódog Tamás: „Az mindig szerencsés, ha a 94. percben tudsz egyenlíteni…”

„Sok hibával játszottunk, hogy ennek a pálya minősége volt az oka, vagy az ellenfél vezető gólja után túlzottan siettettük a játékot, és igyekeztünk egyenlíteni, azt meg kell beszélni”
18:53 | live

90+4' Vége a mérkőzésnek
18:52 | live

90+4' Diósgyőri oldalszabadrúgás, Ugrai beadását Dušan Brković csúsztatta a kapu hosszú oldalába 1-1
18:50 | live

90+2' Laczkó érkezik Barczi helyére
18:49 | live

90' 4 perc a hosszabbítás
18:45 | live

87' Pavlovot Ferenczi váltja
18:44 | live

84' Shestakov jobb oldali beadása után Ioannidis félollóból lőtt kapura, Nagy G. az év bravúrját bemutatva védett
18:39 | live

80' Szarka Ákos érkezik Diego Vela helyére
18:38 | live

78' Diósgyőri szabadrúgás középről, 24 méterről. Ugrai állt a labda mögé, és a kapu jobb oldalába tartó lövést Nagy G. vetődve védte
18:34 | live

74' Remili helyett Vogyicska a pályán
18:30 | live

71' James cselei után Berecz Zsombor lőtt 15 méterről, a labda a lábak között először Antalig jutott, majd a kapus rúgott egy luftot, így került a játékszer a hálóba 1-0
18:25 | live

65' Óvári lött 19 méterről, egy védő oldaláról vágódott ki a mezőnybe a labda
18:22 | live

63' Shestakov jobbról ballal adott középre, ahol Ioannidis eltűnt egy védő szorításában, Óvári pedig lemaradt egy lépéssel
18:17 | live

58' Shestakov kapott sárga lapot
18:16 | live

57' Cserélnek a vendégek: Nagy T. helyett Tamás M. a gyepen

57' Sárga lapot kapott Kocsis Gergő
18:15 | live

55' Hazai szöglet jobbról, Hangya beadását Vaskó a rövid oldalra fejelte, Antal bravúrral védett, majd az újabb beadást is lehúzta
18:13 | live

53' Ioannidis vezette a kontrát, Velát szerette volna gólhelyzetbe hozni, de egy védő olvasta gondolatát
18:10 | live

52' Ioannidis kapott sárga lapot

49' Ugrai ment el a bal oldalon, beadását Ioannidis elől mentették a védők
18:08 | live

47' Nagy T. kapott sárga lapot
18:05 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
18:03 | live

46' Cserél a szünetben a DVTK: Bacsát Ioannidis váltja
17:47 | live

45' Nincs hosszabbítás, vége az első félidőnek
17:45 | live

43' Ugrai ugratta ki Bacsát, aki kissé hosszan tolta meg a labdát, így Nagy G. felszedte előle
17:41 | live

39' Diósgyőri kontra végén Óvári bal oldali felpörgő beadását Nagy G. Ugrai elől húzta le
17:39 | live

37' Barczi beadását Lipták tudta becsúszva elrúgni Pavlov elől a vendég 11-es pontnál
17:36 | live

35' Bacsa és Óvári közösen szerzett labdát a 16-oson belül, majd Óvári lövése szögletre vágódott
17:33 | live

31' Barczi adott középre az alapvonalról, Berecz üresen lőhetett 10 méterről, de Shestakov jól védte a hosszú oldalt, és felszabadított
17:30 | live

27' Két hazai szöglet balról és jobbról, a második után Vaskó közeli lövése Lipták arcáról vágódott ki a mezőnybe
17:25 | live

23' Jobb oldali szabadrúgás után középen Pavlov próbálta kapu felé irányítani a labdát, ami azonban Brković testéről került szögletre
17:23 | live

20' Egy távoli szabadrúgás után James fejelte vissza középre jobbról a labdát, ott Bacsa szintén fejjel tisztázott, végül James durrantott a keresztléc fölé jobbról
17:17 | live

14' Hazai szöglet balról, Barczi beadását Antal ütötte ki a mezőnybe. Támadásban maradt a Vasas, de Pavlov lövését Brković blokkolta a 16-os vonalán
17:12 | live

11' Ugrai lépett ki, azonban amikor lőtt 14 méterről, balról, egy becsúszó védőről került szögletre a labda. A beadás után már nem alakult ki veszély
17:11 | live

10' Ugrai passzát Óvári a kapunak háttal vette át a 11-es pontnál, visszatette jobbra, ahol Vela érkezett. Lövése felpörgött, Nagy G. bokszolta ki egészen Ugraiig, aki balról a hosszú fölső fölé tekert
17:06 | live

5' Diósgyőri szabadrúgás 22 méterről, balról, Ugrai beadását Nagy G. bokszolta ki
17:05 | live

4' Barczi lőtt távolról, de Antal figyelt, így nem okozhatott problémát
17:01 | live

1' A Vasas kezdte a mérkőzést
16:41 | live

A kezdőcsapatok

Vasas FC: Nagy - Benes, Vaskó, Hangya, Egerszegi - James, Berecz, Vida - Barczi, Pavlov, Remili.

Diósgyőri VTK: Antal - Nagy T., Lipták, Brković, Shestakov - Vela, Kocsis, Hasani - Óvári, Bacsa, Ugrai.
16:07 | live

Újpesten 5 °C és szemerkélő eső várja a szurkolókat és a csapatokat

1 – 1 (0 – 0)

Budapest, – néző. V.: Bognár (Buzás, Szert).

Vasas FC: Nagy G. – Benes, Vaskó, Hangya, Egerszegi – James, Berecz, Vida – Barczi, Pavlov, Remili. Vezetőedző: Michael Oenning.

Diósgyőri VTK: Antal – Nagy T., Lipták, Brković, Shestakov – Vela, Kocsis, Hasani – Óvári, Bacsa, Ugrai. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Gólszerző: Berecz a 71., Brković a 90+4. percben.

Sárga lap: Nagy T. a 46., Ioannidis az 52., Kocsis az 57., Shestakov az 58. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Bacsa helyett Ioannidis a 46., Nagy T. helyett Tamás az 57., Remili helyett Vogyicska a 74., Vela helyett Szarka a 80., Pavlov helyett Ferenci a 87., Barczi helyett Laczkó a 90+2. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

A DVTK ebben az évadban eddig száz százalékos a Vasas ellen.
Miskolc - A DVTK ebben az évadban eddig száz százalékos a Vasas ellen. Kérdés: ez így marad-e? A labdarúgó NB I 23. fordulójában szombaton 17.00-tól Vasas FC – Diósgyőri VTK mérkőzést rendeznek Budapesten, a Szusza Ferenc stadionban, a Megyeri úton. Az összecsapást azért ­játsszák az újpesti létesí...

Fotó: MLSZ
Budapest, Miskolc - A Diósgyőri VTK támadója, Ugrai Roland is tagja a magyar labdarúgó-válogatott szűkített keretének – adta hírül az MLSZ. Georges Leekens szövetségi kapitány pénteken tíz fővel szűkítette a korábban kihirdetett névsort. A 27 fős keret tagjainak többsége vasárnap este érkezik meg...