BOON-ÉLŐ – Puskás Akadémia vs. DVTK 1-0 (1-0)

Puskás Akadémia vs. DVTK
Felcsút, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 20. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Puskás Akadémia FC vendégeként lépett pályára szombaton 15.30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 20. forduló

Puskás Akadémia vs. Diósgyőri VTK

1 – 0

BOON-LIVE - Puskás Akadémia vs. DVTK - 2016.02.13., 15:30
18:57 | live

Felcsút, Miskolc - "Sokkal higgadtabban, türelmesebben kellett volna felépíteni a végjátékot, ahogy azt az előző meccseken tettük" - nyilatkozta Egervári Sándor, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Puskás Akadémia elleni 1-0-ás idegenbeli vereség után.

17:21 | live

90+3' Ezt követően a játékvezető lefújta a meccset, amit a hazaiak 1-0-ra megnyertek.
17:20 | live

90+3' Hazai kontra végén Bacelic-Grgic adott jó labdát a jobb oldalon felfutó Pauljevicnek, aki nagy helyzetben 13 méterről a kapu mellé lőtt.
17:18 | live

90+2' Lipták kapott sárga lapot könyöklésért.
17:16 | live

90' 3 perc a hosszabbítás.

90' Csere a hazaiaknál: Pekár helyett Tar jött be.
17:15 | live

89' Nemes-Barczi volt a labda útja, utóbbi Griffithshez passzolta a labdát, aki befordult a kapu elé és 17 méterről a jobb kapufa mellé durrantott.
17:12 | live

86' Márkvárt vállakozott lövésre 20 méterről: a kapu felé félmagasan tartó labdát a levegőben úszó Rados fogta meg szép mozdulattal.
17:10 | live

84' Csere a Diósgyőrben: Bognár helyett Egerszegi jött be.

82' A kitámadó és fellazuló diósgyőri védelemmel szemben a PAFC-nak adódott gólszerzési lehetősége: Márkvárt középről balra tette ki a labdát Pekárnak, aki 12 méterről a bal kapufa mellé lőtt.
17:07 | live

81' Bognár jobb oldali beadása után Griffithsről került a hazai kapuba a labda, de a les miatt nem ítélt gólt a játékvezető.
16:57 | live

71' Csere a hazaiaknál: Csurko helyett Bacelic-Grgic jött be.
16:56 | live

70' Elek passza Bognárt találta meg a 16-oson belül, a középpályás jobbról, 15 méterről laposan a bal alsó sarok mellé lőtt.
16:53 | live

66' A jobb oldalon Okuka indította fejjel Bacsát, aki betört a 16-oson belülre, majd Bognárhoz passzolt, aki a 11-es pontról tovább tolta balra a labdát az üresen álló Barczinak, ő azonban 12 méterről se nem erős, se nem helyezett lövést eresztett el, a labda a kapusról szögletre pattant. (Ez egy nagy helyzet volt.)
16:49 | live

62' Csere mindkét oldalon: Sallai helyett Mészáros, Novothny helyett Griffiths állt be.
16:48 | live

61' Bognár végzett el jobb oldali szögletrúgást a diósgyőri drukkerek által elfoglalt lelátórészek előtt, a belőtt labdája nem jutott el Bacsáig, 500 diósgyőri drukker kiáltott egyidőben kezezést, de a játékot nem állította meg a sípos ember.
16:46 | live

60' Zúg a "Hajrá Diósgyőr!" a felcsúti arénában.
16:45 | live

59' Csurko kapta meg a vendég térfélen a labdát, a jobb oldalon tisztára, lövésig játszotta magát, majd ballal 19 méterről a jobb felső sarok fölé csavarta a labdát.
16:43 | live

57' Koman a kezdőkörből ívelte előre a labdát, Novothny csúsztatta meg a 16-oson belül a játékszert, de az Pogacsics kezében landolt.
16:42 | live

56' Végre egy DVTK-villanás: Elek passza után Barczi fordult le jól és ugratta ki Novothnyt a bal oldalon, a támadó a 16-oson belülre érve egyből lőtt, ballal a jobb kapufa külső részét találta el, ahonnan az alapvonalon túlra pattant a labda.
16:40 | live

55' Nem lett erősebb a második félidőre a DVTK támadójátéka, helyzete még nem volt a vendégcsapatnak, igaz a hazainak se.
16:31 | live

46' Folytatódik a mérkőzés.

A szünetben cserélt a DVTK: James helyett Bacsa jött be.
16:18 | live

45+1' Vége az első félidőnek.
16:17 | live

45+1' Diósgyőri szabadrúgás után Novothny tette vissza a labdát középre Eleknek, akinek 13 méterről eleresztett kísérlete egy hazai védőről pattant le.
16:15 | live

45' 1 perc a hosszabbítás.
16:13 | live

43' Bognár bal oldali szabadrúgása jól szállt a kapu elé az 5-ösön belül, Lipták elé került a játékszer, ő azonban nem tudott lőni, mert egyszercsak a földre zuhant. A diósgyőri játékosok 11-est reklamáltak, a játékvezető azonban nem látott okot a közbeavatkozásra...
16:11 | live

40' Novothnyt rúgták le, ápolása miatt áll a játék.
16:05 | live

36' Barczi kapott sárga lapot, mert felvágta Pekárt.

35' Lopa sérülése miatt állt a játék több mint egy percen keresztül.
15:56 | live

26' Csurko futott el a jobb oldalon és próbált beadni az alapvonal közeléből, de a mellette haladó Nemest találta el, akikről szögletre pattant a labda.
15:45 | live

14' Barczi kényszerítőzött Bognárral a bal oldalon, a visszakapott labdával a 16-oson belülre betörve ígéretes passzt adott hátrafelé Komannak, aki nem jól találta el a játékszert: sem erő, sem helyezés nem volt benne, így odalett a lehetőség.
15:40 | live

10' Jamest szerelték szabálytalanul a hazaiak, szabadrúgáshoz jutott a Diósgyőr középről, a kaputól 26 méterre. A pontrúgást Bognár végezte el, a jobb felső sarokra tartó csavarását Pogacsics hárította.
15:37 | live

7' Lopa kapott sárga lapot, mert elkaszálta Koman lábát.
15:34 | live

3' Vezet a Puskás! A büntetőt Pekár végezte el, a jobb oldalra mozduló Radost becsapva laposan a bal alsó sarokba helyezett, 1-0.
15:32 | live

3' 11-eshez jutott a hazai csapat. Lopa bal oldali szabadrúgása után nem tudtak felszabadítani a hazaiak, a labdába a 16-os vonalától 1 méterrel beljebb lévő James ért bele kézzel, amiért a játékvezető büntetőt ítélt.
15:29 | live

1' A PAFC kezdte a mérkőzést.
15:28 | live

Több vendég szurkoló van, mint hazai, a nézőszám 900-1000 fő körül lehet.
15:27 | live

Kijöttek a csapatok a kezdésre.
15:26 | live

Illusztris vendége is van a mérkőzésnek, Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya is megtekinti a felcsúti bajnokit.
15:11 | live

A kezdőcsapatok:

Ön szerint mi lesz a Puskás Akadémia - Diósgyőri VTK mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

20160213_151641_resized

1 – 0   (1 – 0)

Felcsút, 1000 néző. V.: Vad II. (Albert, Lémon).

Puskás Akadémia FC: Pogacsics – Pauljevic, Fiola, Kelic, Forró – Zsidai, Márkvárt – Csurko, Lopa, Pekár – Sallai. Vezetőedző: Robert Jarni.

Diósgyőri VTK: Rados – Okuka, Lipták, Kovács G., Nemes – James, Elek – Koman, Bognár, Barczi – Novothny. Vezetőedző: Egervári Sándor.

Gólszerző: Pekár (1-0, 11-esből) a 3. percben.

Sárga lap: Lopa a 7., Barczi a 36.,Lipták a 90+2. percben.

Csere: James helyett Bacsa a 46., Sallai helyett Mészáros a 62., Novothny helyett Griffiths a 62., Csurko helyett Bacelic-Grgic a 71., Bognár helyett Egerszegi a 84., Pekár helyett Tar a 90. percben.

Ön szerint hanyadik helyen végez a Diósgyőri VTK az NB I 2015/2016-os idényében?

DVTK: Az alapokat leverte a csapatkapitány

Miskolc – Csak azért nem igazoltak új játékost a DVTK-nál, hogy feltöltsék a keretet.

NB I-es labdarúgórajt: csonka, pici fordulóval

Miskolc – Bakteriális fertőzés miatt nem tud kiállni a Paks az MTK ellen szombaton. A DVTK a második kör 9. kanyarjában most szombaton Felcsúton vendégszerepel, egyik riválisánál, a Puskás Akadémia FC-nél.