BOON-ÉLŐ – Puskás Akadémia vs. DVTK 1-0 (0-0)

© Fotó: Homoky György
Felcsút, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 16. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Puskás Akadémia FC együttesének vendége volt szombaton 15.30 órától Felcsúton. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 16. forduló

Puskás Akadémia FC vs. Diósgyőri VTK

1 – 0

Ön szerint mi lesz a Puskás Akadémia - Diósgyőri VTK mérkőzés végeredménye?

View Results

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE – Puskás Akadémia vs. DVTK - 2017.11.21., szombat 15:30
18:42 | live

Bódog Tamás: „Fájdalmas vereség”

„Biztos vagyok abban, hogy a Puskás nem tudja, hogyan nyerte meg ezt a mérkőzést, adtunk nekik három pontot. Nekik is voltak helyzeteik, ezt aláírom, de nekünk volt egy rakás” – nyilatkozta Bódog Tamás a DVTK szakmai igazgatója a Puskás Akadémia FC elleni 1-0-ás idegenbeli vereséggel végződött mérkőzés után.
17:22 | live

90+2' Vége a mérkőzésnek.

90+1' Balogh kapott sárga lapot.
17:20 | live

90' 2 perc a hosszabbítás.

90' Busai fejese jött le egy gólvonalon álló védőről.
17:18 | live

89' Knezevic ívelt Bacelic-Grgic irányába, aki kapásból 7 méterről kapu mellé lőtt.
17:15 | live

86' Ugrai lőtt balról, egy védőn megpattant a labda, Hegedűs mégis szögletre tudta tenyerelni. A beadás után nem alakult ki veszély.
17:14 | live

84' Hazai szöglet balról, Knežević beadása után Szarka fejelte föl a labdát, majd a társak tisztáztak.
17:11 | live

82' Hegedűs húzta le Ugrai jobb oldali beadását.
17:07 | live

78' Csere: Diallo váltja Perosevicet.
17:05 | live

76' Szécsi kapott sárga lapot.
17:04 | live

75' Ugrai beadása nem volt pontos Ioannidis irányába.
17:01 | live

72' Cserél a Puskás Akadémia is, Prosser helyett Bacelic-Grgic a gyepen.
17:00 | live

71' Újabb vendég csere: Forgács jön le a pályáról, Szarka váltja.
16:59 | live

70' Ioannidis lövését tudták blokkolni a hazai védők, a kipattanót Busai lőtte ballal Hegedűs kezébe.
16:58 | live

69' Eperjesi bedobása után Busai tette le lövésre a labdát Ugrainak, aki egy csel után így is tett, a védőkről vágódott szögletre. A beadást Hegedüs öklözte ki.
16:57 | live

66' Ismét Nono parádés labdája a védők mögé bemozduló Óvárit találta meg, ő azonban nem tudta becsapni a kimozduló Hegedűst, óriási egyenlítési lehetőség volt.
16:56 | live

65' Knezevic lépett ki a félpályánál, az alapvonalról visszatette a labdát, ami egy társat érintve nem jött jól az újabb érkezőnek.
16:54 | live

63' Vezet a Puskás Akadémia. Remek labdát kapott Perosevic, a vendég 16-oson belül megtartotta a labdát, majd Knezevic elé passzolt aki 18 méterről kilőtte a bal felső sarkot. 1-0
16:52 | live

62' Cserél a Diósgyőr is, Nono érkezik Kocsis helyére.
16:51 | live

62' Ugrai lőtt 22 méterről kapu fölé.
16:49 | live

59' Eperjesi beadását Óvári elől tették szögletre. Ugrai állt a labda mögé, amit középen Vanczák fejelt ki.
16:48 | live

59' Zsidai kapott sárga lapot.
16:45 | live

57' Cserél a hazai csapat, Molnár helyett Szécsi a pályán.
16:44 | live

55' Ioannidis passza után Vela lőtt, a labda felpörgött egy védő lábán, és Hegedűs húzta le.
16:42 | live

52' A sarokrúgás nem jelentett veszélyt.

51' Balogh centerezett bal oldalról Perosevic irányába, egyszerre két vendég védő vetődött be elé, és mentett szögletre.
16:37 | live

48' Ugrai jobb oldali oldalszabadrúgását a védők fejelték oldalra a 16-oson belül.
16:34 | live

46' Folytatódik a mérkőzés.
16:19 | live

45+2' Vége az első félidőnek.

45+2' Vanczák kapott sárga lapot.

45+2' Knezevic bal oldalról jövő beadását Prosser érte el, aki nagy helyzetben a bal oldali kapufát találta el.
16:17 | live

45' 2 perc a ráadás.

45' Eperjesi mintaszerű beadása Óvárit találta meg a hazai 5-ös vonalánál, aki senkitől sem zavartatva rúgta ki ordító helyzetből a labdát a majdem stadionon kívülre.
16:15 | live

44' Ugrai szabadrúgása után Eperjesi fejesét védte hatalmas bravúrral Hegedűs.
16:09 | live

37' Hazai oldalszabadrúgás jobbról, Balogh erőből belőtte a labdát, ami egy védő tisztázott szögletre. A beadás nem jelentett veszélyt.
16:08 | live

36' Forgácsot játszotta át Prosser, előbbi csak szabálytalankodni tudott már, amiért sárga lapot kapott.
16:06 | live

34' Tamás előbb fejjel, majd lábbal tisztázott az ötösön. Az első rutinmunka volt, a másik bravúr.
16:02 | live

30' Újabb remek megmozdulások diósgyőri részről, előbb Kocsis forgatta meg a rátámadó játékosokat, majd Vela osztott ki egy kötényt.
16:00 | live

29' Ragyogó vendég támadást láthatott a Pancho Aréna közönsége, amelynek végén Ugrai ajtó-ablak ziccerben, 5 méterről kapu fölé bombázott.
15:58 | live

27' Diósgyőri szöglet balról, Ugrai beadását Busai fejelte kapura, az ötösön belülről jött vissza egy lábról, a kipattanót is a 20-as lőtte kapura, ez is levágódott, és nem sokkal a hosszú oldali kapufa mellett csorgott ki a pályáról.
15:54 | live

23' Ugrai oldalszabadrúgás balról, Kocsis érkezett, de a hazai védők érték el hamarabb a labdát.
15:51 | live

19' Ígéretes hazai támadást akasztott meg Molnár azzal, hogy luftot rúgott, legalább a vendég tábor nevetett egy jót.
15:49 | live

17' Karan fejelt rossz helyre a vendég 16-oson belül, Molnár lőtt volna kapura, de Eperjesi útját állta a labdának.
15:46 | live

14' Hazai oldalszabadrúgás jobbról, Knezevic beadása az ötösön Szakályt találta meg, akinek a térdéről oldalra pattant a labda.
15:43 | live

11' Busai tette ki jobb oldalra Eperjesi elé a labdát, aki élesen lőtt középre, az ötösön belül Hegedűs ütötte el a játékszert Óvári elől.
15:42 | live

9' Knezevic kapott sárga lapot.
15:40 | live

9' Prosser került lövőhelyzetbe a 16-os vonalánál, bombáját Antal a kapufa segítségével hatalmas bravúrral védte.
15:39 | live

8' Ugrai tette jobbról a védők mögé a labdát, Óvári elől tisztáztak a hazaiak.
15:36 | live

4' Óvári kapott remek labdát, bal oldalról érkező beadása azonban pontatlan volt, így Ugrai nem érhette el a labdát.
15:31 | live

1' A Diósgyőr kezdte a mérkőzést.
15:25 | live

A kezdőcsapatok

Puskás Akadémia FC: Hegedűs - Osváth, Vanczák, Sperosevic, Spandler - Zsidai, Prosser, Molnár - Balogh, Szakály, Knezevic.

Diósgyőri VTK: Antal - Eperjesi, Karan, Tamás, Forgács - Vela, Kocsis, Busai - Ugrai, Ioannidis, Óvári.
14:53 | live

Busai Attila letöltötte eltiltását, újra játszhat, viszont piros lapja miatt Lipták Zoltánra nem számíthat a szakvezetés.

1 – 0 (0 – 0)

Felcsút, 1500 néző. V.: Andó-Szabó (Albert, Berettyán).

Puskás Akadémia FC: Hegedűs – Osváth, Vanczák, Sperosevic, Spandler – Zsidai, Prosser, Molnár – Balogh, Szakály, Knezevic. Vezetőedző: Pintér Attila

Diósgyőri VTK: Antal – Eperjesi, Karan, Tamás, Forgács – Vela, Kocsis, Busai – Ugrai, Ioannidis, Óvári. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Gólszerző: Knezevic a 63. percben.

Sárga lap: Knezevic a 9., Forgács a 36., Vanczák a 45+2., Zsidai az 59., Szécsi a 76., Balogh a 90+1. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Molnár helyett Szécsi az 57., Kocsis helyett Nono a 62., Forgácsa helyett Szarka a 71., Prosser helyett Bacelic-Grgic a 72., Perosevic helyett Diallo a 78. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

Az augusztusi DVTK - Puskás Akadémia mérkőzés 2-2-re végződött
Miskolc - Szombaton 15.30-tól Felcsúton, a PAFC ellen lép pályára a Diósgyőri VTK, az NB I 16. fordulójában. A mérkőzésről élőben tudósítunk a Borsod Online-on. A válogatott (barátságos) mérkőzései miatt két hét szünet volt a hazai élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A Diósgyőr egyrészt vívott eg...