BOON-ÉLŐ – Paks vs. DVTK 0-1 (0-1)

Paks vs. DVTK
Paks vs. DVTK - © Fotó: Homoky György
Miskolc, Paks – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 28. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Paksi FC vendégeként lépett pályára szombaton 18.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 28. forduló

Paksi FC vs. Diósgyőri VTK

0 – 1

Ön szerint mi lesz a Paks vs. DVTK mérkőzés végeredménye?

View Results

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE – Paksi FC vs. DVTK – 2017.04.22., 18.00
20:41 | live

„Nehéz mérkőzést játszottunk egy jó csapat ellen, akinek rendben volt az önbizalma” - nyilatkozta Bódog Tamás, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Paks elleni egy gólos idegenbeli bajnoki sikert követően.

19:50 | live

90+5' Vége a mérkőzésnek. Paks vs. DVTK 0-1.
19:49 | live

90+4' Lenzsér kapott sárga lapot, mert felrúgta Karant.
19:48 | live

90+3' Újabb vendég csere: Vela helyett Nagy T. állt be.
19:46 | live

90+2' Cserél a Diósgyőr: Ugrai helyett Szabó B. állt be.
19:45 | live

90' Három perc lesz a hosszabbítás.
19:42 | live

87' Kettős csere a hazaiaknál: Hajdút váltotta Kecskés, Bertust pedig Koltai.
19:37 | live

82' Ugrai szabadrúgása után Lipták fejelt a kapu fölé.
19:34 | live

80' Szarkát ápolják a pályán, közben cseréhez készülődik a Diósgyőr. A földön fekvő Szarka helyett Fülöp folytatja.
19:28 | live

74' Hajdú 23 méteres bombája kerülte el a bal felső sarkot.

73' Kulcsár kapu elé ívelt szabadrúgását húzta le Antal kapus.
19:23 | live

68' Csere a hazaiaknál: Szakály helyett Jelena állt be.
19:21 | live

66' Szakály távoli nem tűl erős lövését fogta meg Antal kapus.
19:19 | live

64' Ugrai szabadrúgását Szarka fejelte be a védők mögé, a labdára Novothny és Molnár kapus indult, de a diósgyőri játékos nem tudta ellőni a labdát Molnár P. mellett.
19:14 | live

58' Ugrai sarkazásos passza után Novothny került a bal oldalon helyzetbe, tisztán kapta a labdát, de az oldalhálóba lőtt.
19:09 | live

54' Novothny a tizenhatoson belül esett el Zachán mellett, miután a védő a lábát találta el. A játékvezető tizenegyes helyett a diósgyőri játékosnak adott sárga lapot színészkedésért.
19:08 | live

53' Szarka szerzett labdát Papptól a tizenhatoson belül, az alapvonal közelében lőtt, de labdája keresztben elment a tizenhatos előtt.
19:04 | live

49' Eperjesi jobb oldali bedobásánál Karan csúsztatta fejjel tovább a labdát, a kapu elé érkező Lipták 10 méterről laposan lőhetett, a bal alsó sarokra tartó labdát a kapus hárította.
19:00 | live

46' Folytatódik a mérkőzés.
18:47 | live

45' Vége az első félidőnek.
18:43 | live

41' Eperjesi passza után Vela futott be a tizenhatoson belülre, de nem tudta lövésig játszani magát, elesett, de nem a hazai védők beavatkozása miatt.
18:39 | live

37' Az első igazán komoly hazai helyzet. Bartha bal oldali beadása után nem tudtak felszabadítani a vendégek, középen Szakályhoz került a labda, aki továbbpöckölte azt jobbra, így lőhetett Hahn 8 méterről, de a kapu bal alsó sarkába tartó labdát Antal bravúrral kitenyerelte.
18:36 | live

34' Szakály balról érkező beadását Bartha fejelte a diósgyőri kapu mellé.
18:33 | live

31' Mevoungou szerzett labdát és iramodott meg vele, a bal oldalon egészen az alapvonalig futott, a kapu elé lőtt labdáját azonban Novothny elől a hazai hálóőr elcsípte.
18:31 | live

29' Ugrai balról elvégzett szabadrúgását húzta le a kapu előtt Molnár P.
18:27 | live

25' Szakály D. balról elvégzett szabadrúgását Eperjesi fejelte szögletre a berobbanó hazai elől. A sarokrúgást hárították a vendégek.
18:22 | live

20' A bekapott gól óta kicsit aktívabb lett a hazai csapat, de nem nagyon tudnak bemenni a Diósgyőr védőharmadába.
18:16 | live

14' Ugrai végezte el a szabadrúgást a kaputól 18 méterre, kissé jobbról a kapu jobb alsó sarkába bombázott. Vezet a Diósgyőr. 0-1.
18:15 | live

13' Szabó kapott sárga lapot, mert lerántotta Velát.
18:09 | live

7' A bal oldalon Ugrai játszotta tisztára magát, két védő kicselezése után lövőhelyzetbe került, 15 méteres bombáját a jobb kapufa mellől tenyerelte ki Molnár kapus.
18:08 | live

Körülbelül 600 néző tekinti meg a mérkőzést, ebből úgy 100 a diósgyőri drukker.

6' Szabó J. balról érkező beadása jött veszélyesen a vendég kapu elé, és egy diósgyőri játékosról szögletre pattant a labda. A sarokrúgás után felszabadítottak a piros-fehérek.
18:06 | live

4' Eperjesi jobb oldali bedobása átszállt a kapu előtt állók felett, így került a labda Ugraihoz, aki 13 méterről magasan a kapu fölé lőtt.
18:01 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést.
17:59 | live

Most érkeznek a csapatok a kezdéshez.
17:27 | live

A DVTK kezdőcsapata:

A Paks kezdőcsapata:

16:56 | live

Szombaton 18 órától a Paksi FC ellen lép pályára idegenben a DVTK az OTP Bank Liga 28. fordulójában.

0 – 1 (0 – 1)

Paks, Paksi FC Stadion, 600 néző. V.: Bognár T. (Tóth II. V., Viszokai L.).

Paksi FC: Molnár P. – Kulcsár, Zachán, Lenzsér, Szabó J. – Papp K. – Szakály D., Hajdú Á., Bertus, Bartha – Hahn. Vezetőedző: Csertői Aurél.

Diósgyőri VTK: Antal – Eperjesi, Karan, Lipták, Tamás M. – Mevoungou – Vela, Busai, Ugrai – Szarka, Novothny. Vezetőedző: Bódog Tamás.

Gólszerző: Ugrai (0-1) a 14. percben.

Sárga lap: Szabó a 13., Novothny az 54., Lenzsér a 90+4. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Szakály helyett Jelena a 68., Szarka helyett Fülöp a 80., Hajdú helyett Kecskés és Bertus helyett Koltai a 87., Ugrai helyett Szabó B. a 90+2., Vela helyett Nagy T. a 90+3. percben.

Paks vs. DVTK – Videó: A korábbi pikáns sztori

A szombati Paksi FC – Diósgyőri VTK bajnoki mérkőzés pikantériáját a két csapat vezetőedzője, Csertői Aurél és Bódog Tamás egy korábbi nézeteltérése adja.

Kérdés: kipihenten mire jók a diósgyőriek a Paks ellen?

A DVTK a múlt heti fáradt meccse után egy héttel újabb idegenbeli bajnokit játszik.