BOON-ÉLŐ – Paks vs. DVTK 1-2 (1-1)

© Fotó: Bujdos Tibor
Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 17. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Paksi FC együttesének vendége volt szombaton 17 órától Pakson. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 17. forduló

Paksi FC vs. Diósgyőri VTK

1 – 2

Paks vs. DVTK - Ön szerint mi lesz a mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – Paks vs. DVTK - 2018.12.15., szombat 17:00
18:49 | live

90+4' Vége a mérkőzésnek
18:48 | live

90+3' Hazai szabadrúgás 20 méterről középről, Bertus a sorfalat találta el, a kipattanót Haraszti lőtte egy védőbe
18:45 | live

90' 3 perc a hosszabbítás

90' Újabb vendég csere: Hasanit Bacsa váltja
18:42 | live

87' Juhar megpattanó lövését fogta Rácz
18:39 | live

84' Simon kapott sárga lapot
18:36 | live

81' Hatalmas kavarodás után Fejes fejelt 5 méterről, Bukrán bravúrral hárított
18:35 | live

80' Eperjesi kapott sárga lapot
18:33 | live

78' Simon érkezik Bartha helyére
18:31 | live

76' Szabó emelte Hasani elé a labdát, Rácz a 16-os vonalán fejjel tisztázott előle
18:29 | live

74' Shestakovot váltja Eperjesi
18:19 | live

64' Remili helyett Haraszti érkezik
18:18 | live

63' Ismét vezet a DVTK: Hasani távoli magasból lehulló labdáját ütötte a saját kapujába Rácz. Óriási potyagól 1-2
18:16 | live

61' Tóth B. lövését Rácz tolta oldalra
18:11 | live

56' Cserél a Paks: Pappot váltja Egerszegi
18:10 | live

55' Fejes beadását fogta Bukrán
18:09 | live

54' Tóth B. kapott sárga lapot
18:07 | live

51' Hazai szabadrúgás balról, Bukrán védett, de nem tudta fogni a labdát, a hazai lövés saját emberről vágódott le, majd úgyszintén hazai lábról került a kapu fölé a labda
18:06 | live

50' Cserél a DVTK: Tajti helyett Tóth B. a pályán
18:02 | live

46' Mihajlovic küzdötte át magát több védőn, miközben 20 métert haladt előre, és balról jobbra. Amikor már csak a kapussal állt szemben, lövése Ráczról vágódott szögletre
17:46 | live

45' Vége az első félidőnek
17:44 | live

44' Hahn kapott sárga lapot
17:42 | live

42' Szabó fordult meg, majd 24 méterről lőtt, a labda a keresztléc fölött szállt el
17:38 | live

38' Távoli hazai szabadrúgás középről, a szélre ívelt labdát egyből középre tették, ahol Bukrán két támadó között másodszorra fogta azt
17:36 | live

36' Márkvárt bal lábas lövését fogta Rácz
17:31 | live

31' Hazai szabadrúgás középről 25 méterről, Remili tekert fölé
17:25 | live

24' Fejes beadását Brkovic csukafejessel mentette középen szögletre
17:22 | live

23' Remili lövését blokkolta egy vendég védő
17:20 | live

20' Mihajlovic állt a labda mögé, a jobb felső sarkot célozta meg, de Rácz bravúrral hárított
17:19 | live

19' Hasanit rúgták fel a hazai 16-oson belül. Tizenegyes.

17' Egyenlít a Paks, majdnem teljesen lemásolták a DVTK gólját. Papp Kristóf szabadrúgás utáni beadásból fejelt a kapu jobb oldalába. 1-1
17:16 | live

15' Megszerzi a vezetést a Diósgyőr! Shestakov jobb oldali beadása Tajti fejét találta meg, aki senkitől sem zavartatva 10 méterről a bal alsó sarokba fejelt 0-1
17:11 | live

12' Bertus beadása volt hosszú Hahnnak
17:08 | live

8' Karan és Tamás együttes erővel szerelték Hahnt
17:02 | live

2' Diósgyőri szöglet jobbról, Tajti beadását a hosszún Karan a keresztléc fölé fejelte
17:00 | live

46' Folytatódik a mérkőzés

16:48 | live

A kezdőcsapatok

Paksi FC: Rácz - Kővári, Lenzsér, Gévay, Fejes - Kecskés, Papp, Bertus - Remili, Hahn, Bartha.

Diósgyőri VTK: Bukrán - Brkovic, Karan, Tamás M. - Shestakov, Szabó B., Márkvárt, Tajti, Juhar - Hasani, Mihajlovic.
16:26 | live

Makrai Gábor és Ivánka Patrik műtét után lábadozik, és Forgács Dávid sem áll sérülés miatt Fernando Fernández rendelkezésére. Tomislav Mazalović és Antal Botond már a társakkal edz, de még nem állnak készen a játékra.

1 – 2 (1 – 1)

Paks, 200 néző. V.: Németh (Farkas, Szalai).

Paksi FC: Rácz – Kővári, Lenzsér, Gévay, Fejes – Kecskés, Papp, Bertus – Remili, Hahn, Bartha. Vezetőedző: Csertői Aurél.

Diósgyőri VTK: Bukrán – Brkovic, Karan, Tamás M. – Shestakov, Szabó B., Márkvárt, Tajti, Juhar – Hasani, Mihajlovic. Vezetőedző: Fernando Miguel Fernandez Escribano.

Gólszerző: Tajti a 15., Papp a 17., Hasani a 63. percben.

Sárga lap: Hahn a 44., Tóth B. az 54., Eperjesi a 80., Simon a 84. percben..

Kiállítás: -.

Csere: Tajti helyett Tóth B. az 50., Papp helyett Egerszegi az 56., Remili helyett Haraszti a 64., Shestakov helyett Eperjesi a 74., Bartha helyett Simon a 78., Hasani helyett Bacsa a 90. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2018/2019-es idény őszi szezonjában?

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2018/2019-as szezonban?

A piros-fehérek gyarapítani akarják pontjaik számát
Miskolc - Az öt forduló óta nyeretlen a négy forduló óta veretlent fogadja az őszi záráson. A labdarúgó NB I 18. fordulójában szombaton 17.00-tól Paksi FC – Diósgyőri VTK mérkőzést rendeznek. Az őszi zárófordulóban az utolsó nagy kihívás vár a piros-fehérekre, akik négy forduló óra tartó veretlen...

A DVTK a múlt héten csak egy pontot szerzett a Kisvárda ellen
Miskolc - A DVTK január 3-án kezdi a tavaszi felkészülést, majd két hétre Törökországba utazik. A labdarúgó NB I-ben a hét végén, a 18. forduló mérkőzéseivel véget ér az őszi szezon, a Diósgyőri VTK szombaton 17.00-tól a Paksi FC vendégeként zárja az évet. Ezt követően a játékosok szabadságra men...