BOON-ÉLŐ – Paks vs. DVTK 2-1 (1-0)

© Fotó: Homoky György
Paks, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 20. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Paksi FC együttesének vendége volt szombaton 17 órától Pakson. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 20. forduló

Paksi FC vs. Diósgyőri VTK

2 – 1

Ön szerint mi lesz a Paks vs. DVTK mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – Paks vs. DVTK - 2018.02.24., szombat 17:00
20:19 | live

Bódog Tamás: „Amit egy-két játékostól láttam, az kevés”

„Az eltervezett játék, az eltervezett hozzáállás nem jött, és a tervezett gólok sem. Ha a párharcokat nem nyered meg, és akaratban nem vagy ott százszázalékosan, akkor így járunk, ahogy most jártunk.”
18:54 | live

90+2' Vége a mérkőzésnek
18:52 | live

90' 2 perc a hosszabbítás
18:50 | live

90' Szakály passzolt Harasztihoz a vendég 16-os előterében, utóbbi pedig szenzációsan tekert a bal felsőbe 2-1
18:48 | live

88' Brkovic adta el a vendég 16-os előtt a labdát, Haraszti próbált élni a lehetőséggel és a megszerzett labdát a bal alsó sarokba szerette volna tekerni, de nem célzott pontosan
18:42 | live

83' Hasani távoli szabadrúgása után Verpecz lepattant Tamásról a 11-es pontnál, Solymosi szabadrúgást ítélt
18:39 | live

81' Cserél a hazai együttes is, Hahn helyett Hajdú a gyepen
18:37 | live

79' Gévay kapott sárga lapot
18:36 | live

77' Cserél a DVTK: Makrai érkezik Bacsa helyére
18:35 | live

75' Szakály kapott mintaszerű indítást, már csak Antal állt vele szemben, a csatár balra tolta el a labdát, amit a kapus jól olvasott és hatalmas bravúrral elütötte Szakály elől a játékszert
18:32 | live

73' Sárga lapot kapott Ugrai Roland
18:25 | live

65' Hazai szöglet balról, a kontra lehetett volna veszélyesebb, azonban Szarka tökéletes indítását Bacsa nem tudta átvenni a leshatáron
18:20 | live

61' Lipták kapott sárga lapot

60' Lipták előreívelését Szarka Ákos vette át a 16-oson belül, majd a bal felső sarokba emelt. 1-1
18:18 | live

59' Busai kapott sárga lapot
18:17 | live

57' Ugrai távoli szabadrúgása okozhatott volna problémát a hazai védők számára, de szögletre tudtak tisztázni. A sarokrúgást is ő végezte el, de ez kevésbé lett veszélyes
18:14 | live

55' Hazai szöglet jobbról, a beadást Antal kitenyerelt, Hahn pedig 19 méterről a kapu fölé lőtt
18:10 | live

51' Hasani parádés labdát varázsolt Bacsa elé a 16-os vonalára, aki azonban nem tudta elég szűken átvenni, így mire lőtt volna, egy védő elrúgta a labdát
18:07 | live

47' Szarka kapott sárga lapot
18:04 | live

46' Folytatódik a mérkőzés

46' Kettős cserél hajt végre a Diósgyőr a félidőben, Kocsis Gergőt Florent Hasani váltja, Nikolaos Ioannidis helyett Szarka Ákos a pályán
17:50 | live

45+2' Vége az első félidőnek

45+1' Sérülés miatt cserél a Paks: Simon helyett Kecskés a pályán
17:49 | live

45' 2 perc a ráadás
17:44 | live

41' Diósgyőri szöglet jobbról, Ugrai legurította Shestakovnak, aki középre tette, ahol a játékvezető szabálytalanságot látott, szabadrúgás kifelé
17:42 | live

39' Diósgyőri szöglet balról, Ugrai beadása egy védő fejéről pattant a hosszú felsö sarok fölé
17:41 | live

37' Ugrai bal oldali oldalszabadrúgása középen Brkovićról került a kapu mellé
17:39 | live

36' Bacsa tudta beverekedni magát a hazai 16-oson belülre, Ugraihoz passzolt, azonban a diósgyőri 10-es lábáról lelopták a labdát
17:37 | live

34' A mezőnyben, sok hibával folyt a játék az utóbbi percekben
17:28 | live

24' Szakály kapott remek indítást, egy az egyben vezette rá Brkovicra a labdát, akit 2 csellel hintába ültetett, majd az elfekvő Antal fölött a hálóba pöccintette a labdát 1-0
17:24 | live

20' Brkovic jobb oldali bedobását Karan csúsztatta meg a hosszú irányába, ám egy hazai védő tisztázni tudott
17:23 | live

20' Tamás bal oldali beadáobását előbb Karan, majd Ioannidis csúsztatta tovább, a hosszún azonban nem érkezett társ
17:20 | live

16' Kocsis ívelt Shestakov irányába, aki 13 méterről kapura fejelt, de erőtlen próbálkozását könnyedén védte Verpecz
17:14 | live

12' Előbb Shestakov beadását tenyerelte el Ioannidis elől Verpecz, majd Lipták előre nyesett labdáját Bacsa vette át a 16-os előterében, de az utolsó védőt nem sikerült kicseleznie
17:13 | live

10' Hazai szöglet jobbról, a rövid oldali kapufánál Brković fejelte ki, majd az újabb beadás után is ő tisztázott fejjel
17:10 | live

7' Shestakov jobbról élesen lőtte középre a labdát, Bacsa mögött és Ugrai előtt egy hazai védő ért oda, és oldalra tisztázott
17:09 | live

6' Haraszti jobb oldali beadását húzta le könnyedén Antal
17:05 | live

1' Antal egy hazagurított labdát rosszul vett át, majd Hahn lábát találta el a labda helyett, de elmaradt a büntető
17:03 | live

1' Diósgyőr kezdte a mérkőzést
16:41 | live

A kezdőcsapatok

Paksi FC: Verpecz - Vági, Lenzsér, Gévay, Haraszti - Szabó, Papp, Hahn, Szakály - Simon, Bertus.

Diósgyőri VTK: Antal - Brković, Lipták, Karan, Tamás - Shestakov, Busai, Kocsis, Ugrai - Ioannidis, Bacsa.
16:06 | live

Paksról származó információk szerint a pályát sikerült letakarítani a vonalakig, nem lesz akadálya a mérkőzés megrendezésének, hacsak valami váratlan nem történik

2 – 1 (1 – 0)

Paks, 400 néző. V.: Solymosi (Berettyán, Király).

Paksi FC: Verpecz – Vági, Lenzsér, Gévay, Haraszti – Szabó, Papp, Hahn, Szakály – Simon, Bertus. Vezetőedző: Csertői Aurél.

Diósgyőri VTK: Antal – Brković, Lipták, Karan, Tamás – Shestakov, Busai, Kocsis, Ugrai – Ioannidis, Bacsa. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Gólszerző: Szakály a 24., Szarka a 60., Haraszti a 90. percben.

Sárga lap: Szarka a 47., Busai az 59., Lipták a 61., Ugrai a 73., Gévay a 79. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Simon helyett Kecskés a 45+1., Kocsis helyett Hasani a 46., Ioannidis helyett Szarka a 46., Bacsa helyett Makrai a 77., Hahn helyett Hajdú a 81. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

file6yzfe0rqeas1iehoea8t-1_650
Miskolc, Paks - Úgy néz ki, hogy mindkét megyei érintettségű élvonalbeli összecsapást megrendezik. Télben indult el a magyar futballtavasz, hét közben a Magyar Kupa nyolcaddöntőinek első mérkőzései közül hetet tudtak megrendezni, az Újpest FC – Paksi FC találkozót az intenzív havazás miatt nem si...

Diego Veláék a Paks otthonában lépnek pályára szombaton
Miskolc, Paks - Az év első bajnokiját a Paks vendégeként kell játszania a Diósgyőrnek. A labdarúgó NB I 20. fordulójának programja szerint szombaton 17.00-tól Paksi FC – Diósgyőri VTK mérkőzést rendeznek a tolnai csapat otthonában. A hét elején a hóhelyzet miatt még kérdéses volt, hogy sor kerül-...