BOON-ÉLŐ – MTK vs. DVTK 0-0

MTK vs. DVTK
MTK vs. DVTK - © Fotó: Homoky György
Budapest, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 32. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája az MTK Budapest vendégeként lépett pályára szombaton 18 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 32. forduló

MTK Budapest vs. Diósgyőri VTK

0 – 0

Ön szerint mi lesz az MTK Budapest vs. Diósgyőri VTK mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE - MTK vs. DVTK - 2017. 05. 20. szombat, 18:00
19:51 | live

92' Vége: 0-0. Az utolsó fordulóban dől el a kiesés.
19:49 | live

90' Letelt a rendes játékidő, 2 perc a ráadás.
19:48 | live

88' Baki nem nézett fel, hazafejelte a labdát, az ott ólálkodó Makrai elől Petkovic szedte fel a játékszert.
19:44 | live

86' Ugrai bal oldali szöglete után Petkovic húzta le a labdát.
19:43 | live

84' Katona helyett Hrepka az MTK-nál.
19:42 | live

82' Vass nem kímélte Novothnyt sárga lapot kapott.
19:41 | live

81' Kanta jobboldali szabadrúgása után nem talált MTK-st a labda.
19:38 | live

80' Szarka helyett Daushvili a DVTK-nál.
19:35 | live

77' Vadnai adott be balról, Torghelle fejelte a labdát a vendégkapu bal oldala mellé.
19:33 | live

73' Makrai lőtt 17 méterről, Petkovic „kísérte ki” a labdát az alapvonalon túlra.
19:32 | live

72' Ugrai 25 méterről 2-3 méterrel tévesztette el a jobb felső sarkot.
19:30 | live

71' Torghelle lőtt 15 méterről, Antal vetődve hárított.
19:29 | live

71' Csere: Korozmán helyett Gera D. a pályán.

70' Vass lövése után Antal fogta a labdát.

69' Ramos lépett ki jól, de Mevoungou tudott belelépni a Torghellének szánt passzba.
19:26 | live

67' Ugrai kevergetett, Poórról ment ki a labda, utána Busai kapott sárga lapot.
19:24 | live

65' A mezőnyben nagy harc dúl, de nincs nagyon helyzet.
19:22 | live

63' Eperjesi nagybedobása után Novothny lőtt mellé, csak éppen kézzel ért előtte a labdába.

60' Eperjesi beadása a jobb oldalról, de a labda csak Petkovicot találta meg.
19:18 | live

59' Karan rúgott oda Okukának egy sárga lapért.
19:14 | live

55' Csere: Nono Villar helyett Ugrai.

55' Nono Villar fordult kapura, 25 méterről, Petkovicnak nem volt nehéz dolga.
19:12 | live

53' Kanta lőtte a szabadrúgást 25 méterről, Antal biztosan fogta a labdát.

52' Torghelle lépett ki, Mevongou lerántotta, így sárga lapot kapott.
19:09 | live

50' Szerelések, apró szabálytalanságok színezik a meccset.
19:06 | live

47' Ezen félidő elején is a DVTK kezd aktívan, letámadással.

46' A DVTK kezdte a második félidőt, csere nincs.
18:49 | live

45' Vége az első félidőnek: 0-0.

44' A legnagyobb DVTK-helyzet: Makrai jobboldali beadása után Szarka 4 méterről az oldalhálóba fejelt.
18:46 | live

43' Kicsit leült a meccs, a félidőt várják a felek?

41' Továbbra is sok az apró szabálytalanság.

39' Nono Villar végzett el szabadrúgást a hazai térfél közepéről, balról, az érkező labdát Petkovic fogta.
18:40 | live

36' Vadnai baloldali beadása után Korozmán jó helyzetben nem tudta átvenni a labdát.
18:37 | live

34' Kanta messziről át akarta volna emelni Antalt, de nagyon gyenge volt a kivitelezés.
18:36 | live

33' Okuka lerántotta Nono Villart, ő is besárgult.
18:32 | live

30' Baki kapott sárga lapot, Nono Villart rúgta fel.

29' Eperjesi-Ramos csata, hazai szabadrúgás: Kanta adta be balról a labdát, de Torghellének nem volt jó.

26' Ezúttal bal oldali miskolci szöglet,szabálytalanság belül, Makrai.
18:28 | live

24' Újabb Nono Villar szöglet, jobbról, de ebből sem lett semmi.
18:25 | live

21' Baki szerelte az utolsó pillanatban Makrait a 16-oson belül.
18:23 | live

20' Nono Villar jobboldali szöglete után Petkovicot zavarták, kirúgás az eset vége.
18:22 | live

18' Most kiegyenlítettebb a mérkőzés.
18:18 | live

15' Diósgyőri szabadrúgás után Tamás fejelte vissza a labdát, Szarka lőtt fölé.
18:17 | live

13' Ramos kisodródott helyzetből, 8 méterről fölé-mellé lőtt.

13' Ramost szerelték a vendégek a büntetőterületen belül.
18:15 | live

11' A DVTK sokkal kezdeményezőbb.
18:14 | live

9' Eperjesi nagybedobása után tisztáztak a fővárosiak a 16-osukon belül.
18:10 | live

8' Kanta 21 méterről a sorfalba bombázta a labdát.

7' Kantát szerelték a diósgyőriek, szabadrúgás.
18:07 | live

4' Ahogy eddig, most is letámad a DVTK már az MTK térfelén.
18:04 | live

1' Vendég csúsztatás a hazai kapura, Petkovic fogta a labdát.

1' Az MTK kezdte a meccset.
18:03 | live

Zeng az aréna a vendégszurkolóktól, akik az indulót éneklik.

Nagyjából 1000 diósgyőri van a Hidegkuti Nándor-stadionban.

MTK Budapest vs. Diósgyőri VTK

0 – 0

Budapest, 3771 néző. V.: Szabó (Berettyán, Kóbor).

MTK Budapest: Petkovic – Okuka, Baki, Poór, Vadnai – Vass, Katona – Korozmán, Kanta, Ramos – Torghelle.. Vezetőedző: Tamási Zsolt

Diósgyőri VTK: Antal – Eperjesi, Karan, Tamás – Vela, Mevoungou, Busai, Nono – Makrai, Szarka, Novothny. Vezetőedző: Bódog Tamás.

Gólszerző: -.

Sárga lap: Baki a 30., Okuka a 33., Mevoungou az 52., Karan az 59., Vass a 82. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Nono Villar helyett Ugrai az 55., Korozmán helyett Gera D. a 71., Szarka helyett Daushvili a 80., Katona helyett Hrepka a 84. percben.