BOON-ÉLŐ – Mezőkövesd vs. DVTK 0-0 (0-0)

Mezőkövesd, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 18. fordulójában két élvonalbeli megyei csapatunk, a Mezőkövesd Zsóry, és a Diósgyőri VTK együttese csapott össze 15.30 órától Mezőkövesden. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 18. forduló

Meőkövesd Zsóry vs. Diósgyőri VTK

0 – 0

Ön szerint mi lesz a Mezőkövesd Zsóry FC vs. Diósgyőri VTK mérkőzés végeredménye?

View Results

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE – Mezőkövesd vs. DVTK - 2017.12.02., szombat 15:30
18:55 | live

„Izgalmas mérkőzés volt, igazságos döntetlennel…”

A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 18. fordulójában lejátszott, 0-0-ás döntetlennel zárult Mezőkövesd Zsóry FC vs. Diósgyőri VTK találkozó után a hazaiak vezetőedzője Kuttor Attila, és a vendégek szakmai igazgatója Bódog Tamás értékelte a látottakat.
17:21 | live

90+2' Vége a mérkőzésnek
17:20 | live

90+1' Ugrai bal moldali oldalszabadrúgása után Cseri vezetett kontrát, Nagy utolérte, és szerelte a társakkal együtt
17:19 | live

90' 2 perc a hosszabbítás
17:18 | live

90' Diósgyőri szöglet balról, Ugrai beadását a védők vágták ki
17:17 | live

88' Ioannidis helyett Szarka a gyepen
17:16 | live

86' Újabb hazai szöglet, ezúttal balról, Cseri beadását Nagy fejelte ki. A kontratámadást Bacsa vezette az ellenfél 16-osáig, ahol az utolsó védő szerelni tudta
17:12 | live

83' Lipták tűnt föl az ellenfél térfelén, és 22 méterről alig bombázott a kapu mellé
17:11 | live

82' Hudák fejese után Antal mentett bravúrral. A szöglet után is Antal fogta a beadást
17:10 | live

81' Forgács kapott sárga lapot lerántásért
17:09 | live

79' Tóth B. kapott sárga lapot
17:07 | live

78' Koszta Márk helyén Lazar Veselinovic
17:01 | live

72' Diósgyőri távoli szabadrúgás, Ugrai beadását Tamás fejelte balról, éles szögből kapura, Dombó védett
16:59 | live

70' Hazai szöglet jobbról, Cseri beadását Nagy T. vágta ki a rövid oldalon
16:56 | live

68' Hazai szöglet balról, Cseri beadását Antal húzta le
16:53 | live

64' Szalai kapott sárga lapot
16:51 | live

62' Cserél a Mezőkövesd is: Cseri érkezik Strestik helyére
16:50 | live

61' Diósgyőri szöglet jobbról, Ugrai beadását Lipták bólintotta az ötös előteréből a kapu mellé
16:49 | live

60' Cserél a Diósgyőr: Óvári helyett Bacsa a pályán
16:48 | live

59' Strestik lőtte el jobbról keresztbe a kapu előtt a labdát
16:47 | live

57' A meccs helyzete: Ugrai parádés indítást kapott, lekezelte, eltolta Dombó mellett is, azonban amikor sokadik szándékra lőtt, a visszafutó Hudák mentett sarokkal
16:42 | live

53' Hazai szöglet jobbról, Strestik beadását Nagy fejelte ki a mezőnybe a rövid oldalon
16:41 | live

52' Ioannidis játszott meg egy felívelt labdát a 16-os előterében, ami Ugrai elé került, a válogatott csatár egyből lőtt 19 méterről, a labda a keresztléc fölött hagyta el a játékteret
16:37 | live

47' Karan lába találkozott Novákéval a vendég 16-oson belül, de a játékvezető sípja néma maradt
16:35 | live

47' Kocsis lőtt távolról laposan kapu mellé
16:34 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
16:18 | live

45+1' Vége az első félidőnek
16:16 | live

45' 1 perc a hosszabbítás
16:15 | live

43' Karant nem engedte vissza Szabó, ezért emberhátrányban a DVTK, amikor Novák vett át az ötös előterében egy labdát. kénytelen volt jobbra mozogni, ahol a lövés után Tamás blokkolta a lövést, a felpörgő labdát Antal fogta meg
16:07 | live

37' Strestik távoli szabadrúgása Antal kezébe csavarodott
16:05 | live

34' Hazai szöglet balról, Strestik beadását Nagy fejelte ki a rövid oldalon, az újrázást Busai tette ki a mezőnybe
16:00 | live

28' Szabó játékvezető azzal intette csendre a reklamáló Strestiket hogy: „Ne kiabáljon, mert a hidegben elmegy a hangja”
15:58 | live

26' Ugrai lőtt középről szabadrúgásból kapura, Dombó könnyedén hárította a próbálkozást
15:57 | live

24' Nagy T. nagy bedobása után a földre került a labda, amit Ioannidis egyből előtt jobbról, de a blokkról levágódott a labda
15:54 | live

23' Távoli szabadrúgás, Ugrai beadását Tamás fejelte meg, de lesről ugrott fel
15:51 | live

19' Hudák kapott szóbeli figyelmeztetést Ioannidissel szembeni brutális belépőjéért
15:46 | live

14' Ugrai adott be jobbról, Forgács elől kifejelték, majd Kocsis fejelte a labdát a védők mögé, ott azonban Dombó lett
15:43 | live

12' Nagy T. lőtt 20 méterről jócskán fölé
15:42 | live

11' Hazai kontra, Novák a leshatáron lépett ki, balról, 16 méterről leadott lövése elgurult a kapuig, ahol Antal felvette

10' Távoli szabadrúgás, Ugrai beívelését Dombó öklözte ki
15:40 | live

8' Busai ugratta volna ki középen Ioannidist, Hudák olvasta jól a játékot
15:39 | live

8' Vendég támadás végén Karan lőtt kapura, de a labda méterekkel fölé szállt
15:37 | live

5' Strestik indította Novákot, aki éles szögből lőtt, de a labda kilehelte a lelkét mire elgurult Antalig
15:32 | live

1' A Mezőkövesd kezdte a mérkőzést

0 – 0 (0 – 0)

Mezőkövesd, 3254 néző. V.: Szabó (Király, Szécsényi).

Mezőkövesd Zsóry: Dombó – Lázár P., Hudák, Szalai, Vadnai – Iszlai, Tóth B., Mlinar – Koszta, Novák, Strestik. Vezetőedző: Kuttor Attila

Diósgyőri VTK: Antal B. – Nagy T., Lipták, Karan, Tamás M. – Kocsis – Óvári, Busai, Forgács – Ioannidis, Ugrai. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Gólszerző: -.

Sárga lap: Szalai a 64., Tóth B. a 79., Forgács a 81. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Óvári helyett Bacsa a 60., Strestik helyett Cseri a 62., Koszta helyett Veselinovic a 78., Ioannidis helyett Szarka a 88. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a Mezőkövesd Zsóry FC a 2017/2018-as szezonban?

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

Legutóbb Debrecenben találkozott a két borsodi együttes
Miskolc - Szombaton 15.30-tól Mezőkövesd Zsóry FC – Diósgyőri VTK NB I-es mérkőzés a Matyóvárosban. A két borsodi csapat ellentétes utat járt be a múltkori fordulóban, hiszen amíg a most házigazda Dél-borsodiak bravúros győzelmet arattak a bajnok Budapest Honvéd otthonában, addig a DVTK – Debrecenb...

A kiesés elkerüléséért vívott harcban nagyon kellenek a pontok a Kövesdnek
Mezőkövesd, Miskolc - Nagy érdeklődés előzi meg az NB I-es labdarúgó-bajnokság mai, matyóvárosi összecsapását. A Mezőkövesd Zsóry FC – DVTK találkozót 15 óra 30 perctől a kövesdi stadionban láthatják az érdeklődők. Az előzetes információk szerint várhatóan 3–4 ezren drukkolnak majd a csapatoknak,...