BOON-ÉLŐ – Magyar Kupa: ZTE vs. DVTK 0-2 (0-1)

Magyar Kupa: ZTE vs. DVTK
Miskolc, Zalaegerszeg – A labdarúgó Magyar Kupa 7. fordulójában az élvonalbeli Diósgyőri VTK gárdája az NB II-es Zalaegerszegi TE FC vendégeként lépett pályára a legjobb 32 közé jutásért kedden 20.00 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, 7. forduló

Zalaegerszegi TE FC vs. Diósgyőri VTK

0 – 2

Magyar Kupa: ZTE vs. DVTK - Melyik csapat jut a legjobb 32 közé?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE - Magyar Kupa: ZTE vs. DVTK - 2018.10.30.
21:48 | live

90+3' Véget ért a mérkőzés. A DVTK jutott a Magyar Kupa legjobb 32 csapata közé.
21:46 | live

90' 3 perc a hosszabbítás.
21:45 | live

84' Csere: Hasani helyett Tóth.
21:44 | live

81' Csere: Barczi helyett Balázs.
21:33 | live

79' Újabb gólt szerez a Diósgyőr! Bacsa húzta meg a bal szélen, az alapvonalról középre tette a labdát, amit elsőre tisztáztak a védők, de középen Nagy T. beemelte a 11-es pont tájékára, ahol a tömegben Florent Hasani kapcsolt a leggyorsabban és fordulásból a kapu jobb oldalába lőtt, 0-2.
21:31 | live

76' Hazai szabadrúgás balról, az alapvonaltól 22 méterre. A labda mögé Babati állt, és a sorfalba bombázott.
21:30 | live

74' Csere: Márkvárt helyett Tajti.
21:29 | live

73' Madarász ezúttal a jobb oldalon kapott kugratást, amit futtából előtt, a labda a hosszú alsó sarok mellett gurult el.

69' Csere: Horváth helyett Babati.
21:27 | live

68' A 16-os vonalán kilépő Novák kapott jó labdát, de lapso lövését Radoš gyors vetődéssel védte.

67' Madarász húzta meg a bal szélen, majd visszahúzta és az alapvonaltól 14 méterre a hosszú fölső sarkot célozta, de nem volt pontos.

65' Hazai szöglet jobbról, a 8 méterről megfejelt labda a keresztléc fölött szállt el.
21:19 | live

64' Csere: Vernes helyett Bacsa.

63' Hazai szabadrúgás 19 méterről, balról. Kiss M. lövését Radoš ütötte oldalra.
21:17 | live

61' Csere: Popin helyett Novák.

61' Márkvárt tette ki balra a labdát, amit Juhar a a 16-os sarka közeléből a keresztléc fölé lőtt.
21:16 | live

58' Juhar adott balról középre, a 16-os jobb oldalán Nagy próbálkozott kapáslövéssel, de nem jól találta el.

57' Madarász lövését Nagy blokkolta, majd a labdát Radoš szedte föl.

57' Hazai szabadrúgás a 16-os jobb oldali sarkától 5 méterre. Hudák lövése a labdafogó háló fölött szállt el.
21:06 | live

51' Popin válllakozott lövésre mintegy 20 méterről, a labda a jobb alsó sarok mellett ment el.

50' Hazai szöglet jobbról, a beadást Radoš húzta le.
21:05 | live

49' Egy vendégtámadás végén Márkvárt készítette le Mazalovićnak a labdát, aki nem találta el a kaput.

48' Martin Juhar kapott sárga lapot reklamálásért.

48' Egy jobb oldali beadást követően Popin fejelt közelről a kapu mellé.
21:04 | live

46' Elkezdődött a második félidő.
20:46 | live

45' Véget ért az első félidő.
20:45 | live

44' Vezet a Diósgyőr! Juhar kapásából lőtt balról, kiszorított helyzetből, amit Szemerédi bravúrral védett, azonban a hosszún érkezett Nagy Tibor, aki még élesebb szöbgől az üres kapuba lőtt, Szemerédi csak a gólvonal mögött ért a labdához, 0-1.
20:41 | live

38' Márkvárt adott középre jobbról, a röviden egy védő tisztázott.

37' Szabó adott ba balról futtából, Márkvárt nem sokkal maradt le a labdáról.
20:34 | live

34' Márkvárt Dávid kapott sárga lapot rossz becsúszásért.

32' Hazai szöglet balról, Barczi beadását Polgár fejelte oldalra.

30' Németh E. húzott el a jobb oldalon, beadását Nagy T. tisztázta középen.
20:33 | live

27' Juhar adott jó lapos indítást Márkvártnak, aki a 16-os előterében próbálta becsapni védőjét, azonban a kezére pattant a labda, és szól a síp.

25' Diósgyőri szabadrúgás az alapvonaltól 18 méterre, kissé balra. A labda mögé Vernes állt, és jó lövése a sorfalban felugró egyik védő fejéről vágódott oldalra.

24' Vernes játszotta meg szépen a labdát a 16-os bal oldalán, Hasaninak passzolt, aki azonban nem tudott lőni.
20:22 | live

21' Vernes balról adott középre oldalszabadrúgásból, amire az ötös előterében két támadó és egy védő érkezett, és a védő úgy tisztázott, hogy az egyik diósgyőriről ment ki a labda.
20:20 | live

18' Gergényi szöglettel felérő bedobása után elsőre sikerült kifejelni a labdát, amit Horváth egy pattanás után ollózva húzott a keresztléc fölé két méterrel
20:13 | live

10' Nagy T. keresztlabdája után Juhar kapásból lőtte meg a felpattanó labdát az ötös bal oldalánál, Szemerédi nagy bravúrral védett.
20:08 | live

6' Juhar harcolt ki 2 percen belül újabb szögletet. Vernes bal oldali beadását a védők tisztázták.
20:07 | live

4' Diósgyőri szöglet balról, Hasani beadását középen Juhar nem jól találta el. A kontrát Barczi vezette az alapvonalig, ahonnan középre tette a labdát, amit Tamás tisztázott.

2' Az első hazai beadást Popin vette mellre a 16-oson belül a kapnak háttal, győzött a diósgyőri túlerő.
20:05 | live

A DVTK piros, a ZTE világoskék mezben játszik.
20:02 | live

A Diósgyőr a vendégszurkolókkal a háta mögött támad az első félidőben.
20:01 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést.

0 – 2 (0 – 1)

Zalaegerszeg, 2346 néző. V.: Bogár Gergő (Farkas Balázs, Huszár Balázs).

Zalaegerszegi TE FC: Szemerédi – Lesjak, Madarász, Németh, Horváth, Hudák, Gergényi, Kiss, Bedi, Barczi, Popin. Vezetőedző: Dobos Barnabás.

Diósgyőri VTK: Radoš – Polgár, Brković, Tamás – Nagy T., Márkvárt, Mazalović, Szabó B., Juhar – Hasani, Vernes. Vezetőedző: Fernando Miguel Fernandez Escribano.

Gólszerző: Nagy (0-1) a 44., Hasani (0-2) a 79. percben.

Sárga lap: Márkvár a 34., Juhar a 48. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Popin helyett Novák a 61., Vernes helyett Bacsa a 64., Horváth helyett Babati a 69., Márkvárt helyett Tajti a 74., Csere: Barczi helyett Balázs a 81.,Hasani helyett Tóth a 84. percben.

Nagyon fontos lenne a továbbjutás a rossz bajnoki forma közepette
Miskolc - Nagy kihívás előtt állt a DVTK, NB II-es ellenféllel szemben kellene bizonyítania. A labdarúgó Magyar Kupa hétközi, 7. fordulójában a 32 közé jutásért lépnek pályára az együttesek. A sort kedd 20:00-tól a Diósgyőri VTK NB I-es labdarúgócsapata nyitja, akik az NB II-es Zalaegerszegi TE F...