BOON-ÉLŐ – Magyar Kupa: Veszprém vs. DVTK 0-3 (0-2)

© Fotó: Homoky György
Miskolc, Veszprém – A labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a VLS Veszprém otthonában lépett pályára, kedden 15 órától a legjobb 64 közé jutásért. Az összecsapásról élő videós közvetítésben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, 6. forduló

VLS Veszprém vs. Diósgyőri VTK

0 – 3

Magyar Kupa: Veszprém vs. DVTK - Ön szerint ki jut tovább?

View Results

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE – Magyar Kupa: Veszprém vs. DVTK – 2017. 09. 19., kedd 15:00
22:46 | live

Edzői nyilatkozatok

Orbán Tamás: - A DVTK pontosan annyit adott ki magából, amennyi a továbbjutásához kellett.

Bódog Tamás: - Abszolút úgy nézett ki ez a mérkőzés, ahogy elterveztük. Megnyertük a mérkőzést, látszott az osztálykülönbség, a játékosok hozzáállása szenzációs volt. Aktívak voltunk, a három gól mellett jó néhány helyzetet alakítottunk ki, és ami legalább ennyire fontos: nem kaptunk gólt.

16:50 | live

90' Véget ért a mérkőzés, Veszprém - DVTK 0-3. A DVTK jutott a Magyar Kupa legjobb 64 csapata közé.
16:47 | live

89' Gól! Végleg eldöntötte a mérkőzést a Diósgyőr! Bal oldali szabadrúgás a 16-os mellől, Forgács beadását a középen legmagasabbra emelkedő Bárdos Bence fejelte közelről a kapuba, 0-3.
16:44 | live

87' Polareczki 19 méterről leadott lövését védte Radoš.
16:43 | live

86' A Diósgyőr is kihasználja utolsó cserelehetőségét, Kitl helyett Ivánka a pályán.
16:42 | live

85' Oláh egy lövőcsel és egy csel után lőtt 17 méterről, Mikler vetődve védett.
16:40 | live

84' Ismét cserél a Diósgyőr csapata, Tóth helyett Tucsa lépett pályára.
16:34 | live

77' Újabb diósgyőri lövés, ezúttal jobbról és kissé közelebbről, ezt Mikler fogta.
16:33 | live

76' Eperjesi óriási bedobása után kijött a védőkről a labda, de Forgács 30 méterről egyből lőtt, nem sokkal ment a jobb alsó sarok mellé.
16:32 | live

74' Jobb oldali hazai oldalszabadrúgást követően Radoš öklözte ki a labdát a mezőnybe.
16:29 | live

72' Szabó Bence kapott sárga lapot.
16:28 | live

70' Támadásban maradt a DVTK, Bárdos ment el a jobb oldalon, éles lövése alig ment el a hosszú oldali kapufa mellett.
16:27 | live

69' Két diósgyőri szöglet balról, elsőre Kitl, másodszorra Forgács állt a labda mögé, de egyik beadás után sem alakult ki veszély.
16:24 | live

66' Diósgyőri szöglet jobbról, a vendégszektor elől. Kitl lapos beadása kijött a védőkről.
16:22 | live

64' Cserél a Diósgyőr is, Makrai helyett Ternován lép pályára.
16:18 | live

59' Kihasználja mindhárom cserelehetőségét a Veszprém. Kocsis helyett Reinzinger a gyepen.
16:15 | live

57' Tóth balról adott középre, ahol Szarka lőtt 14 méterről, de nem tudott elég erőt belevinni.
16:11 | live

54' Nagy-Tóth-Nagy volt a labda útja, utóbbi 16 méterről jobbról célozta meg a hosszú alsót, Mikler vetődve fogta a labdát.
16:09 | live

51' Makrai fordult le védőjéről a kezdőkörnél, végigsprintelt az ellenfél térfelén, 14 méterről lőtt, azonban Miklerről szögletre pattant.
16:05 | live

46' Kettős cserét hajt végre a Veszprém, Bognár helyett Polareczki, Gunther helyett Szabó a pályán.
16:02 | live

46' Elkezdődött a második félidő.
15:48 | live

45' Nincs hosszabbítás, vége az első félidőnek.

45' Diósgyőri szöglet jobbról, Kitl beadása átszállt mindenki feje fölött.
15:47 | live

43' Előbb Kocsis fejjel, majd Bárdos lábbal tisztázott egy hazai beadást.
15:43 | live

40' Eperjesi beadása után Oláh csúsztatta meg a labdát, a védőkről visszakerült hozzá, de lövését fogta Mikler.
15:40 | live

38' Hazai szabadrúgás után Gunther lőtt 17 méterről messze a kapu fölé.
15:39 | live

37' Oláh Bálint kapott sárga lapot.
15:38 | live

35' Makrai tört előre, Szarkának passzolt, aki egy csel után 15 méterről lőtt, de a labda egy visszaérő védő lábáról szögletre vágódott.
15:37 | live

33' Diósgyőri szöglet jobbról, Kitl beadását Bárdos elől tették oldalra, az újabb beadást követően pedig Kitl életerős lövése vágódott le.
15:35 | live

32' Diósgyőri szöglet balról, Kitl beadása után újabb szöglet.
15:33 | live

30' Eperjesi jobb oldali beadását Szarka 14 méterről alig fejelte a rövid oldali felső sarok mellé.
15:25 | live

22' Diósgyőri szöglet jobbról, Kitl beadása a hazai kapu felé pattant, de Mikler szedte föl a labdát.
15:20 | live

16' Gyors diósgyőri támadás végén Makrai 17 méterről bombázott, Mikler vetődve védte a kapu bal oldalába tartó lövést.
15:17 | live

13' Szarka emelt a 16-os vonalán Makrai elé, aki balról a hosszú alsót célozta, de Mikler bravúrral védett. A kipattanót Szarka egyből kapura tette 15 méterről, Mikler ebbe is belevetődött.
15:14 | live

10' Gól! Növeli előnyét a Diósgyőr! Eperjesi jobb oldali beadása után a jól érkező Forgács Dávid a kapu torkából lőtt a hálóba, 0-2.
15:09 | live

6' Gól! Megszerzi a vezetést a Diósgyőr! Eperjesi óriási bedobását Szarka Ákos továbbcsúsztatta, majd a védőkről visszapattanó labdát 9 méterről a bal alsó sarokba lőtte, 0-1.
15:07 | live

4' Hazai szöglet jobbról, középen Kocsis fejelte ki a mezőnybe.
15:06 | live

4' Bal oldali beadást követően Oláh fejelte oldalra a labdát.
15:05 | live

2' Forgács bal oldali beadását Eperjesi fejelte a földre pattintva a labdát kapura, Mikler megfogta.
15:02 | live

1' A Veszprém kezdte a mérkőzést.
14:59 | live

A kezdés előtt eleredt az eső, most már biztos, hogy csúszni fog a gyep.
14:54 | live

Hamarosan kezdődik a mérkőzés, a bemelegítés után a játékosok megtapsolták a három tucatnyi vendégszurkolót.
14:35 | live

A kezdőcsapatok

Veszprém: Mikler - Felber, Kocsis, Kókány, Bene - Bognár, Irmes, Gunther, Gulyás - Dobsa, Boromissza.

DVTK: Radoš - Nagy T., Kocsis, Oláh B., Bárdos - Eperjesi, Tóth B., Kitl M., Forgács - Szarka, Makrai.
14:20 | live

A találkozót Dr. Kovács Gergely vezeti, segítői Király Krisztián és Bognár László lesznek.
14:19 | live

A labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójában egy mérkőzésen dől el a továbbjutás: döntetlen esetén hosszabbítás jön, amennyiben továbbra sincs döntés, 11-esek következnek.

A labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a VLS Veszprém otthonában lép pályára a legjobb 64 közé jutásért.

(Forrás: DVTK.eu.)

Labdarúgó Magyar Kupa, 6. forduló

0 – 3 (0 – 2)

Veszprém, 250 néző. V.: Dr. Kovács (Király, Bognár).

VLS Veszprém: Mikler – Felber, Kocsis, Kókány, Bene – Bognár, Irmes, Gunther, Gulyás – Dobsa, Boromissza. Vezetőedző: Orbán Tamás

Diósgyőri VTK: Radoš – Nagy T., Kocsis, Oláh B., Bárdos – Eperjesi, Tóth B., Kitl M., Forgács – Szarka, Makrai. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Gólszerző: Szarka (0-1) a 6., Forgács (0-2) a 10., Bárdos (0-3) a 89. percben.

Sárga lap: Oláh a 37., Szabó a 72. percben

Kiállítás: -.

Csere: Bognár helyett Polareczki a 46., Gunther helyett Szabó a 46., Kocsis helyett Reinzinger az 59., Makrai helyett Ternován a 64., Tóth helyett Tucsa a 84., Kitl helyett Ivánka a 86. percben

A tavalyi kupaévadban a Kövesden lejátszott DVTK–FTC meccs (0-0) a búcsút jelentette a Diósgyőr számára, a Ferencváros pedig az MK-győzelemig menetelt
Miskolc - Két mérkőzéssel a kedden megkezdődnek a labdarúgó Magyar Kupa országos küzdelmei. A Veszprém - DVTK kupacsatáról élőben tudósítunk 15 órától a Borsod Online-on. A megyei labdarúgó szövetségek által szervezett regionális csatározások, az első 5 forduló után, kedden már országos szinten z...

Diego Veláék egy nappal korábban, kedden lépnek pályára a Magyar Kupában Veszprémben
Miskolc - Csütörtökön eldőlt, hogy a DVTK labdarúgócsapata a hivatalos időpontnál egy nappal korábban, kedden 15.00-tól játssza a jövő heti Magyar Kupa találkozóját. A 64 közé jutásért zajló, VLS Veszprém ellen, idegenbeli meccsének időpont módosítását a Diósgyőr kezdeményezte (mert jövő hét végi...