BOON-ÉLŐ – Magyar Kupa: Soroksár vs. DVTK 1-3 (1-1)

© Fotó: Homoky György
Budapest, Miskolc – A labdarúgó Magyar Kupa 8. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Soroksár otthonában lépett pályára, szerdán 12 órától a legjobb 16 közé jutásért. Az összecsapásról élő videós közvetítésben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, 8. forduló

Soroksár vs. Diósgyőri VTK

1 – 3

Magyar Kupa: Soroksár vs. DVTK - Ön szerint ki jut tovább?

View Results

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE – Magyar Kupa: Soroksár vs. DVTK - 2017.11.29., szerda 12:00
15:24 | live

Bódog Tamás: „Igazi kupamérkőzést játszottunk!”

„Volt egy olyan fázis, 1-1 után, amikor nem látszott az osztálykülönbség…” – nyilatkozta Bódog Tamás, a DVTK szakmai igazgatója a Magyar Kupában a Soroksár elleni 3-1-es diósgyőri győzelemmel zárult idegenbeli találkozó után.
13:47 | live

90' Vége a mérkőzésnek, 3-1-es győzelemmel jutott a Diósgyőr a Magyar Kupa legjobb 16 csapata közé

13:46 | live

90' Eldöntötte a mérkőzést a Diósgyőr. Vendég kontra, Forgács passzát Ugrai Roland balról befelé tolta, majd 16 méterről Kovács keze mellett a kapuba bombázott 1-3
13:44 | live

89' Nagy Tibor kapott sárga lapot
13:41 | live

86' Ugrai Roland állt a labda mögé aki középre erősen lőtte a labdát. A jobbra vetődő Kovácsnak esélye sem volt hárítani 1-2
13:40 | live

85' Bünetőt kapott a DVTK, Fülöp szándékosan kezezett a 16-oson belül amiért egyből pirosat, a DVTK pedig egy büntetőt kapott
13:38 | live

82' Vela jobb oldali beadás átszállt mindenki feje fölött
13:31 | live

76' Diósgyőri szabadrúgás kissé balról, 19 méterről, Ugrai bődületes bombája a keresztlécet találta el
13:30 | live

74' Ugrai labdáját Forgács lőtte középen kapura, egy védő pörgött kapu fölé. A beadást tisztázták a védők, de támadásban maradt a DVTK, és Tamási elől ismét szögletre mentettek.
13:28 | live

73' Cserélnek a vendégek, Bacsa helyett érkezik Ioannidis
13:27 | live

72' Nagy labdáját Bacsa megszerezte Kovács elől, de nem tudott kapura fordulni, egy védő felszabadított
13:22 | live

67' Ugrai csetlett-botlott a soroksári 16-oson belül 3 védő gyűrűjében, de így is Busaihoz tudott passzolni, aki 7 méterről nem találta el a kaput
13:19 | live

64' Diósgyőri szöglet balról, Ugrai beadását Lipták elől fejelték föl, majd tisztáztak a védők
13:18 | live

62' Harmadik cseréjét is kihasználja a Soroksár: Derekas érkezik Silye helyére
13:17 | live

62' Hatalmas tűzijáték a hazai kapu előtt. Fél percen belül három lövést blokkoltak a hazaiak, végül Busai lövését magabiztosan fogta Kovács.
13:12 | live

56' Kettős cserét hajt végre a DVTK: Szarka Ákos helyett Ugrai Roland, Nono Villar helyett Busai Attila a pályán.
13:10 | live

55' Diósgyőri szabadrúgás nem messze a 16-os bal oldali sarkától. Nono beadását Kovács a levegőben úszva öklözte ki
13:07 | live

52' Nono beadását fejelték ki az ötösön Lipták elől. A szöglet nem jelentett veszélyt
13:02 | live

47' Hazai szabadrúgás 25 méterről Huszák részéről, kellemetlenül érkezett a lövés, Antal először nem is tudta megfogni a labdát, de végül elhárult a veszély
13:00 | live

45' Folytatódik a mérkőzés
12:45 | live

45+1' Vége az első félidőnek
12:44 | live

45' 1 perc a hosszabbítás
12:39 | live

39' Forgács vezette balról befelé a labdát, majd középről, 20 méterről lőtt, Kovács fogta a labdát
12:37 | live

37' Egyenlít a Soroksár, bal oldali oldalszabadrúgást követően, Pál fejelt a vendégek kapujának jobb alsó sarkába senkitől sem zavartatva 1-1
12:35 | live

36' Egy rosszul kifejelt labdára csapott le Tóth, aki 20 méterről nem sokkal célzott mellé
12:34 | live

34' Huszák lőtt 22 méterről, futtából, Tamás lábán lelassult a labda, Antal felszedte
12:31 | live

31' Jobb oldali beadás után Tamási csúsztatta a kapu mellé
12:27 | live

27' Bacsa tört be a 16-oson belülre, egy hazai védő az utolsó pillanatban tudta szerelni
12:25 | live

25' Szarka továbbított volna Bacsához a hazai 16-oson belül, de egy hazai kéz útját állta a labdának, azonban a játékvezető továbbot intett.
12:23 | live

23' Sárga lapot kapott Fülöp Noel kezezésért
12:22 | live

21' Újabb cserét hajt végre a Soroksár, Gyepest Csillag váltja.
12:20 | live

21' Huszák adott be élesen a kapu elé, Antal a kapuját elhagyva magabiztosan húzta le a levegőből a labdát.
12:15 | live

15' Megszerzi a vezetést a Diósgyőr! Vela húzott el a jobb oldalon, a felezővonaltól a 16-osig vezetve a labdát, beadását Szarka félfordulatból kapura lőtte, ezt Kovács még védte, a kipattanót viszont Oláh Bálint balról a hosszú alsó sarokba gurította 0-1.

12:13 | live

14' rögtön a mérkőzés elején cserél a Soroksár, Frőchlich helyett Gárdos a pályán
12:12 | live

12' Bacsa pörgette ki balra Oláhnak a labdát, a beadás elszállt Bacsa feje fölött, és Vela mögött ment el keresztben
12:10 | live

10' A megiramodó Tóth B. jobbról adott be, Szarka elől tisztáztak a védők.
12:03 | live

3' Nono szabadrúgásból, 21 méterről, kissé jobbról nem sokkal a keresztléc fölé lőtt.
11:59 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést
11:47 | live

A kezdőcsapatok

Soroksár: Kovács - Fülöp, Gyepes, Valencsik, Silye - Gyömbér, Huszák, Albert - Tamási, Frőchlich, Pál.

Diósgyőri VTK: Antal - Nagy T. Lipták, Tamás, Forgács - Nono, Tóth B., Oláh - Vela, Szarka, Bacsa.
11:25 | live

Eperjesi Gábor sérülés miatt nem utazott el a csapattal
11:20 | live

Soroksáron kifejezetten hűvös idő várja a csapatokat és a szurkolókat. 3°C van, de kevesebbnek tűnik

Labdarúgó Magyar Kupa, 8. forduló

1 – 3 (1 – 1)

Budapest, 400 néző. V.: Németh Á. (Vígh-Tarsonyi, Szalai).

Soroksár: Kovács – Fülöp, Gyepes, Valencsik, Silye – Gyömbér, Huszák, Albert – Tamási, Frőhlich, Pál. Vezetőedző: Lipcsei Péter

Diósgyőri VTK: Antal – Nagy T. Lipták, Tamás, Forgács – Nono, Tóth B., Oláh – Vela, Szarka, Bacsa. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Gólszerző: Oláh a 15., Pál a 37., Ugrai a 86., Ugrai a 90. percben.

Sárga lap: Fülöp a 23., Nagy a 89. percben.

Kiállítás: Fülöp a 85. percben.

Csere: Frőhlich helyett Gárdos a 14., Gyepes helyett Csillag a 21., Szarka helyett Ugrai az 56., Nono helyett Busai az 56., Silye helyett Derekas a 62., Bacsa helyett Ioannidis a 73. percben.

Fotó: Homoky György
Miskolc - Szerdán az NB II-es Soroksár vendége a labdarúgó Magyar Kupában a Diósgyőr. A labdarúgó Magyar Kupában, a 8. fordulóban a 16 közé jutásért játszik szerdán 12.00-tól a Diósgyőri VTK élvonalbeli együttese, a másod­osztályban szereplő Soroksár SC vendégeként, Budapesten, a Szamosi Mihály s...

Augusztus 26-án, Debrecenben a DVTK győzött 2-1-re
Mezőkövesd, Miskolc - A labdarúgó NB I-ben szombaton Mezőkövesd Zsóry FC – DVTK meccset rendeznek. Nagy az érdeklődés a szombaton 15.30-tól, a mezőkövesdi stadionban kezdődő Mezőkövesd Zsóry FC – Diósgyőri VTK élvonalbeli összecsapás iránt. Minden jel szerint jó esély mutatkozik arra, hogy kevés ...