BOON-ÉLŐ – Magyar Kupa: Putnok vs. DVTK 1-4 (1-1)

Magyar Kupa: Putnok vs. DVTK
Magyar Kupa: Putnok vs. DVTK - © Fotó: Homoky György
Miskolc, Putnok – A labdarúgó Magyar Kupa 8. fordulójában a Diósgyőri VTK csapata idegenben lépett pályára a Putnok együttese ellen szerdán 12.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, 8. forduló

Putnok FC vs. Diósgyőri VTK

1 – 4

Ön mit tippel a Putnok vs. Diósgyőri VTK Magyar Kupa mérkőzésre?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE – Magyar Kupa: Putnok FC vs. DVTK – 2016.11.30., 12.00
14:18 | live

Miskolc, Putnok - A Putnok FC vs. Diósgyőri VTK (1-4) Magyar Kupa-mérkőzés után a két edző, Koszta Péter és Horváth Ferenc értékelte a látottakat.

13:48 | live

A DVTK jutott a Magyar Kupa legjobb 16 csapata közé.
13:46 | live

90' Vége a találkozónak, Botló hatalmas védésével zárul az összecsapás. Putnok vs. DVTK 1-4.
13:44 | live

89' Sápi lőtt 28 méterről, a labdát Bukrán biztosan fogta.
13:39 | live

84' Makrai kapott jó indítást a bal oldalon, belépett a büntetőterületen belülre, majd tiszta ziccerben Botló és a putnoki kapu mellett is ellőtte a labdát.
13:37 | live

80' Kissé nyugodtabb mederben zajlik már a mérkőzés, bár a Putnok hozzáállása a hajrára sem változott semmit.
13:32 | live

78' Putnoki csere: Kovács B. helyett Sápi folytatja.
13:29 | live

74' Egy vendég támadás után tumultus keletkezett a kapu előtt, Bacsa lövése még lepattant a védőkről, de pont Elek elé, aki 5 méterről a kapuba bombázott. 1-4.
13:26 | live

71' Bár a Diósgyőr van kétgólos előnyben, a hazaiak továbbra is keményen harcolnak az újabb találatukért.
13:22 | live

67' Kapuscsere a Diósgyőrnél: Rados helyett Bukrán folytatja. Változtat a Putnok is: Illés helyett Dávid jön a hazaiaknál.
13:19 | live

Zimányi pontrúgása után Jagodinskisről pattant saját kapuja felé a labda, Rados nagyot védett.
13:18 | live

64' DVTK-csere: Vela helyett Bacsa a pályán.
13:17 | live

62' Egy jobb oldali beadás után Novothny fejelt 6 méterről, Botló bravúrral hárított, ám a kipattanó labdát Makrai az üres kapuba lőtte. 1-3.
13:15 | live

60' DVTK-csere: Nono helyett Kitl érkezik.
13:13 | live

58' Hazai csere: Nagy Cs. helyett Fábián folytatja.
13:10 | live

56' Nemes húzta vissza Csirszkit, amiért sárga lapot kapott.
13:07 | live

52' Ismét vezet a DVTK! Nemes vezette fel a bal oldali támadást, beadott, a házigazdák középre tisztáztak, de érkezett Nono, aki 19 méterről a kapu jobb alsó sarkába lőtt. 1-2.
13:03 | live

49' Elek szabálytalankodott Czetővel szemben, a szabadrúgást Zimányi végezte el 19 méterről, Rados a levegőben úszva tolta ki a labdát a kapu jobb oldala elől.
13:00 | live

46' A DVTK kezdte a második félidőt. Csere nem történt a szünetben.
12:48 | live

45' Vége az első félidőnek, 1-1-es állásnál fordulnak a csapatok.
12:44 | live

42' Makrai tette be a labdát bal oldalról, középen Vela érkezett, aki 10 méterről nagy helyzetben mellé lőtt.
12:43 | live

41' Elek iramodott meg nagy lendülettel, belépett a tizenhatoson belülre, és nem sokkal a putnoki kapu jobb oldala mellé lőtt.
12:41 | live

39' Csirszki lőtt 22 méterről, Radosnak nagyot kellett vetődnie a bal alsó előtt: hárított a kapus
12:38 | live

Egyenlít a Putnok! Egy hazai támadás után Csirszki 10 méterről lőtt a bal alsóba. 1-1.
12:37 | live

36' A kapuja elé tömörült a Putnok, a labda a felzárkózó Nemes elé került, aki 35 méterről bátran lőtt, de hat métert tévedett.
12:33 | live

31' Vezet a Diósgyőr! Egy beadás után Nagy Cs. fején csúszott meg a játékszer, ami Novothny elé került, a vendégek csatára közelről a hazai kapuba továbbított. 0-1.
12:32 | live

Nono szabadrúgása után Kovács B. fejelt véletlenül a saját kapuja felé 8 méterről, majdnem öngól lett a vége.
12:31 | live

30' Nagy Csaba rúgott bele Bognárba, amiért sárga lapot kapott.
12:29 | live

28' Lipták elé került a labda a hazai tizenhatos előterében, a jobb alsó sarkot célozta meg, Botló bravúrral tolta ki a labdát.
12:28 | live

26' Eperjesi csúsztatta le a jobb oldalon, így Madarász húzhatta meg azt az oldalt, a hazai játékos 10 méterről lőtt, Rados vetődve ütötte ki a labdát a bal alsó sarok elől.
12:24 | live

23' Vela játszotta meg a jobb oldalt, beadása után Fehér fejelte ki a labdát.
12:21 | live

19' Eperjesi kétszer is nagy bedobást végzett el, mindkétszer Eleket kereste, de egyik megmozdulás sem okozott igazán komoly veszélyt.
12:17 | live

15' Bognár végzett el szabadrúgást a tizenegyesponttal egy magasságban, beívelt labdáját a hazai kapus hárította.
12:15 | live

13' Bognár jobb oldali szöglete után tisztáztak a hazaiak, majd Nono elé került a labda, aki 25 méterről lőtt, a Putnok kapusa szögletre hárított.
12:14 | live

12' Czető vállalkozott 18 méterről lövésre, egy fél méterrel tévesztette el a hazai kaput.
12:12 | live

10' Makrai iramodott meg a bal oldalon, élesen középre lőtte a labdát, ami elment Botló előtt, ám az érkező Novothny előtt is.
12:10 | live

9' Kovács B. végzett el szabadrúgást a bal oldalról, a tizenegyespontra érkező labdát Novotny fejelte ki a mezőnybe.
12:08 | live

7' Nagyon bátran kezdett a Putnok, nem húzódnak vissza a kapujuk elé, felvállalják a csatát már a középpályán.
12:05 | live

4' A putnokiak végeztek el szabadrúgást 28 méterről, a labda Radosról kipattant, és Jagodinskisnek kellett szögletre tisztáznia.
12:03 | live

2' Nono végzett el szabadrúgást a putnoki térfél közepéről, beívelése után tisztázott a hazai védelem.
12:02 | live

1' A Putnok kezdte a meccset.
11:59 | live

Érkeznek a csapatok a pályára.
11:47 | live

Már több százan vannak a putnoki sporttelepen a kezdés előtt, nagyjából 200-250 diósgyőri szurkoló kísérte el a miskolciakat a mai összecsapásra.
11:35 | live

A Putnok tizenegye:

Botló - Czető, Nyisalovits, Nagy Cs, Fehér - Madarász, Zimányi Á., Illés, Csirszki, Tóth - Kovács.
11:34 | live

A DVTK kezdőcsapata:

Rados - Nemes, Lipták, Eperjesi, Jagodinskis - Nono, Elek, Bognár - Novothny, Vela, Makrai.
10:56 | live

A DVTK nem sokkal 11 óra előtt érkezett meg Putnokra. A csapatokat és a szurkolókat felhős ég, lengedező szellő és 7 fok várja - számol be a klub hivatalos honlapja.
10:55 | live

A továbbjutás egy mérkőzésen dől el, döntetlen esetén hosszabbítás következik, ha akkor sincs változás, jönnek a 11-esek.
10:53 | live

Déli 12 órától a labdarúgó Magyar Kupa legjobb 16 csapata közé jutásért játszik a DVTK Putnokon.

Labdarúgó Magyar Kupa, 8. forduló

1 – 4 (1 – 1)

Putnok, Putnoki Várady Béla Sportközpont, 1300 néző. V.: Takács J. (Szert B., Kulcsár J.).

Putnok FC: Botló – Czető, Nyisalovits, Nagy Cs, Fehér – Madarász, Zimányi Á., Illés, Csirszki, Tóth – Kovács B. Vezetőedző: Koszta Péter.

Diósgyőri VTK: Rados – Nemes, Lipták, Eperjesi, Jagodinskis – Nono, Elek, Bognár – Novothny, Vela, Makrai. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Gólszerző: Novothny (0-1) a 31., Csirszki (1-1) a 36., Nono (1-2) az 52., Makrai (1-3) a 62., Elek (1-4) a 74. percben.

Sárga lap: Nagy Cs. a 30., Nemes az 56. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Nagy Cs. helyett Fábián az 58., Nono helyett Kitl a 60., Vela helyett Bacsa a 64., Rados helyett Bukrán és Illés helyett Dávid a 67., Kovács B. helyett Sápi a 78. percben.

Labdarúgó Magyar Kupa: Putnok vs. DVTK – Két osztálynyi különbség, de…

Miskolc, Putnok – Megyei „rangadót” játszanak szerdán 12 órától a putnoki Várady Béla Sporttelepen.

MK: Putnok vs. DVTK – “Egy igazi jutalomjáték lesz”

Putnok – Az NB III-as futballbajnokságban jól szereplő putnoki csapat a Diósgyőri VTK-val játszhat Magyar Kupa-mérkőzést.