BOON-ÉLŐ – Magyar Kupa: Kozármisleny vs. DVTK 1-0 (0-0)

Magyar Kupa: Kozármisleny vs. DVTK
Magyar Kupa: Kozármisleny vs. DVTK - © Fotó: Homoky György
Kozármisleny, Miskolc – A labdarúgó Magyar Kupa 3. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Kozármisleny SE vendégeként lépett pályára szerdán 15.15-től a legjobb 16 közé jutásért. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, 3. forduló

Kozármisleny SE vs. Diósgyőri VTK

1 – 0

BOON-LIVE - Magyar Kupa: Kozármisleny vs. DVTK - 2015.10.14., 15:15
18:06 | live

"Játékunkat minősíti, hogy valamire való helyzetet sem tudtunk kialakítani" - nyilatkozta Bekő Balázs, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a kozármislenyi Magyar Kupa-búcsú után.

17:06 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek. Meglepetésre a Kozármisleny jutott tovább a Magyar Kupában.
17:05 | live

90+2' Újabb hazai csere: Nagy K. helyett Tóth A. lépett a pályára.
17:01 | live

88' Csere a hazaiaknál: Gránitz helyett Lauer állt be.
17:00 | live

85' Witrédi 15 méterről jobbal lőtt, a léc alá tartó labdát Rados szögletre mentette.
16:59 | live

83' A DVTK utolsó cseréje: a megsérült Kitl helyett Németh M. folytatja.
16:52 | live

Most fölényben játszik a Diósgyőr, a piros-fehérek megpróbálkoznak az egyenlítéssel.
16:51 | live

78' Lantos számára is villant a sárga kártya, mert beleszállt Kitlbe.

77' Okuka részesült sárga lapos figyelmeztetésben, mert hátulról akasztotta Wittrédit.
16:43 | live

71' Cserél a Kozármisleny: a gól szerző Beke helyett Kirchner állt be. Ez némiképp meglepő változtatás volt, hiszen Beke jól játszott és gólt is szerzett, de valószínűleg elfáradt.
16:42 | live

Egyre fogy az idő, amely a diósgyőrieket sürgeti, hiszen még mindig hátrányban vannak és nem válna dicsőségükre, ha vereséggel hagynák el a játékteret a harmadosztályú hazaiak otthonában.
16:41 | live

68' Bacsa már túljutott Kiss Mártonon, aki felvágta, ezért a játékvezető sárga lappal figyelmeztette a kozármislenyiek játékosát.
16:38 | live

Bekő Balázs vezetőedzőnek teljesen igaza van, hiszen ebben a helyzetben már nincs más választása: a hátsó alakzat kárára a támadójátékot kell erősíteni ahhoz, hogy fordulatot tudjon elérni és csapata kiegyenlítsen. A diósgyőriek azonban nem játszanak jól és nagy kérdés, hogy képesek lesznek-e bevenni a hazaiak hálóját.

64' Újabb csere a DVTK-ban: Eperjesi helyett Takács állt be.

16:34 | live

61' Eperjesi adta el a labdát a diósgyőri térfél közepén, Wittrédi lecsapott rá és kapura húzott, a diósgyőirek védője azonban utána robogott, beérte és nagyon szép szereléssel avatkozott játékba, így mentette a gólszerzési lehetőséget, helyrehozta hibáját.
16:33 | live

Fölényben futballozik a hazai NB III-as gárda és ez mindenképpen meglepetésszámba megy. a diósgyőriek támadójátéka hagy némi kívánnivalót maga után, a vendégek szinte nem is jutnak el a kozármislenyiek kapujáig, pedig ahhoz hogy továbbjussanak, mindenképpen először ki kellene egyenlíteni.
16:32 | live

60' Grumic kézzel ért a labdához a kezdőkörben és a játékvezető sárga lappal jutalmazta.
16:30 | live

57' Wittrédi 28 méterről, balról végzett el szabadrúgást, labdája a bal alsó sarok mellett hagyta el az alapvonalat. Rados rajta volt a lövésen, de nem kellett játékba avatkoznia.
16:25 | live

Folyamatosan esik az eső és tovább nehezíti a játékosok dolgát.

51' Wittrédi 16 méterről, jobbal célozta meg a DVTK kapuját, Rados elsőre kiejtette, de másodszorra mellre ölelte a játékszert a nagy sárban.
16:24 | live

"Ébresztő!" - kiabálja a maroknyi diósgyőri szurkoló.
16:19 | live

48' Vezet a Kozármisleny! Beke 18 méterről, bal belsővel a jobb alsó sarokba csavarta a labdát, Rados nyújtózkodott, de nem érte el a játékszert, 1-0.

16:17 | live

46' Folyatódik a mérkőzés.

A szünetben cserélt a Diósgyőr: Koman helyett Grumic folytatja.
16:02 | live

45' Vége az első félidőnek.

45' A hazaiak kapusa eladta a labdát, rosszul passzolt, de a DVTK támadói addig "szerencsétlenkedtek", amíg a kozármislenyi védőknek sikerült menteniük.
15:59 | live

40' Kiss 30 méteres jobb sarokra tartó lövését Rados oldalra öklözte. A túl oldalon Koman a 16-oson belülről leadott jobb lábas gyenge lövését tisztázta a hazaiak kapusa. (A diósgyőriek középpályása meglepődött, hogy elé pattant a labda és ha higgadtabb egyenesen a kapuig sétálhatott volna a játékszerrel.)
15:49 | live

32' Wittrédi bal oldali beadása több védőn is átszállt, Lantos pedig Liptáktól szoronghatva 7 méterről fölé emelt, majd reklamált a játékvezetőbél, azért "sértődött meg", mert véleménye szerint a diósgyőri védő szabálytalankodott vele.
15:41 | live

Igazi gólhelyzet még nem adódott a találkozón, mindkét együttes a védőmunkára összpontosít, a támadók egyelőre nem bírnak túlerővel.
15:40 | live

21' Eperjesi a jobb oldalon indította Bacsát, aki betört a 16-oson belülre, végül ketten nagy nehezen szerelték az alapvonal közelében.
15:36 | live

18' Kovács G. a félpályánál megrúgta Gránitzot, ezért megkapta a mérkőzés sárga lapját.
15:35 | live

16' Tamás M. bal oldali lövésszerű beadása majdnem veszélyes lett, a lábáról lecsúszott labda végül a bal felső sarok fölött hagyta el a játékteret.
15:34 | live

15' Okuka hozta játékba Bacsát, aki elől a 16-oson az utolsó pillanatban mentettek a baranyaiak, így a vendégek támadója nem tudott kapura törni.
15:31 | live

Csúszós, vizes a pálya és igen csak megnehezíti a játékosok dolgát.

12' Wittréditől indult a Kozármisleny akciója, a labda a 16-oson belülre került, majd ide-oda pattogott, a védők többször megpróbáltak felszabadítani, de ez nem sikerült. A hazaiak közül többen is büntetőre játszottak, de végül a piros-fehérben játszó vendégeknek sikerült felszabadítaniuk.
15:27 | live

8' Koman távolról jobbal méterekkel lőtt a kapu jobb oldala mellé. Küzdelmes a játék, de az átadásokba sok hiba csúszik be, így nem alakul ki folyamatos összjáték.
15:23 | live

7' Egyelőre bátrabb és aktívabb a hazai együttes.
15:22 | live

4' Wittrédit lökte fel a kaputól 23 méterre Koman, a szabadrúgást a sértett végezte el, de jobbal magasan a léc fölé emelt.
15:17 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést.

Ön szerint a Kozármisleny vagy a DVTK jut tovább a Magyar Kupában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

1 – 0   (0 – 0)

Kozármisleny, 300 néző. V.: Molnár Attila (Kepe Arnold, Kulman Tamás).

Kozármisleny: Molnár – Kiss, Fellai, Lantos, Kocsis, Kovács T., Nagy E., Beke, Nagy M., Wittrédi, Gránicz. Vezetőedző: Németh Zsolt.

Diósgyőri VTK: Rados – Kovács G., Okuka, Bacsa, Lipták, Egerszegi, Kitl, Tamás, Barczi, Koman, Eperjesi. Vezetőedző: Berkő Balázs.

Gólszerző: Beke (1-0) a 48. percben.

Sárga lap: Kovács G. a 18., Grumic a 60., Kiss M. a 68. percben

Kiállítás: -.

Csere: Koman helyett Grumic a 46., Eperjesi helyett Takács a 64., Beke helyett Kirchner a 71., Kitl helyett Németh M. a 83., Gránitz helyett Lauer a 88., Nagy K. helyett Tóth A. a 90+2. percben.

Magyar Kupa: Kozármisleny vs. DVTK – Ez az NB III-as gárda már sokkal inkább NB II-es

Miskolc – Szerdán Kozármislenyben jutna a legjobb 16 közé a DVTK a Magyar Kupában. A mérkőzésről élőben tudósítunk a Borsod Online-on 15.15-kor.