BOON-ÉLŐ – Magyar Kupa: DVTK vs. Vác 2-0 (1-0)

© Fotó: Homoky György
Mezőkövesd, Miskolc – A labdarúgó Magyar Kupa 9. fordulójában a Diósgyőri VTK együttese a Vác gárdáját fogadta „hazai pályán”, kedden 18 órától a Mezőkövesdi Városi Stadionban, a legjobb 8 közé jutásért. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, 9. forduló

Diósgyőri VTK vs. Vác FC

2 – 0

Magyar Kupa: Ön szerint mi lesz a DVTK vs. Vác meccs végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – Magyar Kupa: DVTK vs. Vác FC - 2018.02.20., kedd 12:00
21:04 | live

Bódog Tamás: „Ezen a pályán, a játékosok, amit lehetett megtettek”

„Sajnos, a látványos futball, amit terveztünk, az háttérbe szorult, az egyszerűség dominált. 2-0, ez rendben van.” – nyilatkozta Bódog Tamás, a DVTK szakmai igazgatója a Magyar Kupában a Vác elleni 2-0-ás diósgyőri győzelemmel zárult hazai találkozó után.
20:03 | live

90+2' Vége a mérkőzésnek
20:02 | live

90' 2 perc a ráadás
19:59 | live

87' Diósgyőri szöglet balról, Ugrai első beadását kifejelték a védők, visszakerült hozzá több csellel befelé húzott a 16-os előterében, lövése elakadt, de így sikerült balról középre adni, ahol végül Bacsa Patrik elé került, aki közelről nem hibázott 2-0
19:52 | live

83' Cserél a DVTK: Ugrai érkezik Tóth B. helyére
19:45 | live

81' Szarkát rángatta meg Gulyás, sárga lap lett a jutalma
19:40 | live

78' Hasani jobb oldali oldalszabadrúgása után Lipták csúsztatott, majd Karan lövése vágódott ki, amit Kocsis emelt újra középre ezúttal balról, Karan fejese a jobb oldali kapufa mellett ment el másfél méterrel
19:32 | live

71' Brković jobb oldali beadását Abu a kapujából kilépve tenyerelte el a gólra éhes Szarka elől
19:29 | live

66' Shestakov fordulásból lőtt középről, 15 méterről, egy védő lábáról vágódott a keresztléc fölé a labda. A szöglet után Lipták a 16-oson belül Brkovićnak tette a labdát, aki elcsúszott, így oda lett a helyzet
19:28 | live

65' Szép diósgyőri támadás végén Bacsa közelről kotorta a hálóba a labdát, sajnos lesről
19:26 | live

64' Kocsis passza után Tóth B. vállalkozott lövésre középről, mintegy 24 méterről. A labda szitált a levegőben, Abu ezért csak ütni merte

19:20 | live

61' Lipták tisztázott fejjel egy váci beadás után
19:19 | live

59' Újabb cserét hajt végre a hazai csapat, Szakra érkezik Ioannidis helyére
19:16 | live

55' Cserél a DVTK együttese is, Velát váltja Kocsis
19:07 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
19:06 | live

46' Félidőben cserél a Vác: Búrány helyett Kiliti a pályán
18:51 | live

45' Vége az első félidőnek
18:40 | live

35' Hasani bal oldali oldalszabadrúgását Abu kiöklözte, majd Vela tekert 20 méterről a kapu mellé két méterrel
18:35 | live

30' Brković jobb oldali beadása után középen Nikolaos Ioannidis emelkedett a legmagasabbra, és a kapu jobb oldalába fejelt 1-0

18:32 | live

25' Hasani bal oldali, szöglettel felérő szabadrúgása után Bacsa elől tisztáztak szögletre. Ezt ugyanő adta be, de kivágták a védők
18:29 | live

20' Egy vendég támadás végén Gulyás került ziccerbe, de közeli lövését Antal nagy bravúrral, lábbal védte
18:27 | live

18' A csúszós talajon sok hibával folyik a játék
18:20 | live

18:14 | live

5' Hasani jobb oldali szöglete után kijött a labda, de támadásban maradt a DVTK, Shestakov jobb oldali beadása után Karan a 11-es pontról fejelhetett, de a labda megült a földön, és Abu megkaparintotta
18:07 | live

3' Shestakov passzolt keresztbe a labdát balról jobbra, Tóth B. Brković elé tette, a beadás azonban Abu ölében halt el
18:05 | live

1' A középkezdés után Lipták fejelte le a labdát, Karan 24 méterről leadott lövését fogta Abu
18:03 | live

1' A Diósgyőr kezdte a mérkőzést
17:46 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Antal - Brković, Lipták, Karan, Tamás - Vela, Hasani, Tóth B., Shestakov - Ioannidis, Bacsa.

Vác FC: Abu - Búrány, Hegedűs, Kákonyi, Tóth F. - Zsolnai, Tóth G., Gulyás, Görgényi - Szabó, Balajti.
17:18 | live

Az már biztos, hogy a pálya fehér lesz, a vonalak környéke pedig zöld a takarításnak köszönhetően. Amennyiben továbbra sem áll el a havazás, a mérkőzés közben is rövid szünetet rendelhet el a játékvezető a vonalak láthatóvá tétele érdekében
17:12 | live

Mezőkövesden esik a hó, de nincs veszélyben a találkozó, 18 órakor biztosan elkezdődik a meccs

2 – 0 (1 – 0)

Mezőkövesd, 1434 néző. V.: Csonka (Csatári, Bornemissza).

Diósgyőri VTK: Antal – Brković, Lipták, Karan, Tamás – Vela, Hasani, Tóth B., Shestakov – Ioannidis, Bacsa. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Vác FC: Abu – Búrány, Hegedűs, Kákonyi, Tóth F. – Zsolnai, Tóth G., Gulyás, Görgényi – Szabó, Balajti. Vezetőedző: Csongrádi Ferenc.

Gólszerző: Ioannidis a 30., Bacsa a 87. percben.

Sárga lap: Gulyás a 81. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Búrány helyett Kiliti a 46., Vela helyett Kocsis az 55., Ioannidis helyett Szarka az 59., Tóth B. helyett Ugrai a 83. percben.

A DVTK eddig sikerrel vette az akadályokat – a Soroksáron is túljutottak
Miskolc - A DVTK kedden este labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőt játszik Mezőkövesden. Megkezdődik a magyar futballtavasz: a Magyar Kupa nyolcaddöntőinek első mérkőzései közül ötöt rendeznek meg kedden, köztük a DVTK – Vác FC meccset Mezőkövesden, a városi stadionban, 18.00-tól. Várhatóan fagypon...

Fotó: Derencsényi István
Budapest - Két és fél hónap szünet után a héten folytatódnak a magyar klubfutball küzdelmei, elsőként kedden és szerdán a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzéseit rendezik, a legjobb 16 között hét élvonalbeli együttes érdekelt. Az biztos, hogy három év után új győztes avatnak, mivel az elmú...