BOON-ÉLŐ – Magyar Kupa: DVTK vs. Puskás Akadémia 0-3 (0-1)

© Fotó: Homoky György
Felcsút, Mezőkövesd, Miskolc – A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Diósgyőri VTK együttese a legjobb 4 közé jutásért a Puskás Akadémia gárdáját fogadta szerdán 18 órától Mezőkövesden. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, 10. forduló

Diósgyőri VTK vs. Puskás Akadémia FC

0 – 3

Magyar Kupa: DVTK vs. Puskás Akadémia - Ön szerint melyik csapat jut tovább?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE - Magyar Kupa: DVTK vs. Puskás Akadémia - 2018.04.04., szerda 18:00
20:53 | live

Bódog Tamás: „Sajnáljuk, szégyelljük magunkat”

„Én választottam ezt a taktikát, és ezek után nincs más hátra, mint előre. Kénytelenek vagyunk egy jó sorozatot csinálni, mert ha nem, ez az év megy a kukába”
19:53 | live

90+2' Vége a mérkőzésnek, DVTK vs. PAFC 0-3. Összesítésben 1-3.
19:50 | live

90' 2 perc a ráadás
19:48 | live

88' Újabb csere: Radó érkezik Perosevic helyére
19:47 | live

87' Cserélnek a vendégek: Henty helyett Prosser a pályán
19:45 | live

85' Vendégkontra végén a frissen csereként beállt Ulysse Diallo jobbról, jobb külsővel lőtt a kapu hosszú oldalába 0-3
19:43 | live

83' Cserél a Puskás Akadémia is: Diallo érkezik Knezevic helyére
19:42 | live

81' Shestakov helyett Óvári a gyepen
19:37 | live

77' Ugrai kapott sárga lapot
19:35 | live

74' Diósgyőri szögelt jobbról, Ugrai beadása után Lipták fejelt, Hegedűs L. ismét védett
19:34 | live

73' Vela beadása után Szarka fordult kapura az ötösön, de Hegedűs L. újabb bravúrt mutatott be
19:29 | live

69' Csere: Busait Vela váltja
19:27 | live

66' Egy gyorsan elvégzett szabadrúgás után előbb Bacsa, majd Tamás M. lövését védte hatalmas bravúrral Hegedüs
19:22 | live

60' Szól a „Harcoljatok, harcoljatok!”
19:21 | live

60' Diósgyőri szöglet balról, Ugrai beadását Szarka centikkel fejelte a keresztléc fölé
19:15 | live

55' Brkovic kapott sárga lapot
19:14 | live

54' Cserél a DVTK: Nagy T. helyett Bacsa a pályán
19:09 | live

49' Egy előrevágott labdát Molnár tett középre jobbról, középen a lesről visszafelé mozgó, de már jó helyen tartózkodó Knezevic átvette, majd a kapuba lőtt 0-2
19:05 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
18:50 | live

45+1' Vége az első félidőnek
18:49 | live

45+1' Perosevic egyedül vezethette kapura a labdát, azonban nem csak Antal, hanem a keresztléc fölött is átemelte azt 16 méterről
18:48 | live

45' 1 perc a hosszabbítás
18:47 | live

45' Ioannidis kapott sárga lapot
18:42 | live

40' Megszerzi a vezetést a Puskás Akadémia. Többször sem sikerült szerelni a vendégeket, majd balról keresztbe Perosevichez került a labda, aki jobbról kilőtte a hosszú fölső sarkot 0-1
18:40 | live

37' Ioannidis egy gyönyörű megkerülős cselt mutatott be a vendég 16-oson belül az alapvonalnál, majd centerezett, de Busai lövését blokkolták a védők
18:39 | live

35' Molnár löbbölte be a védők mögé a labdát, ahol Antal figyelt, és megszerezte azt
18:36 | live

32' Hasani jobbról adott középre, ahol Ioannidis befelé tolta a labdát, de érkezett egy védő és tisztázott
18:32 | live

28' Hasani jobb oldalról érkező beadását Szarka elől oldalra fejelték, ahol Shestakov az éles szög ellenére gondolkodás nélkül rádőlt, és nem sokkal lőtt a kapu fölé
18:26 | live

24' Nagy T. kapott sárga lapot
18:25 | live

23' Shestakov szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd fordulás után egyből lőtt 24 méterről, méterekkel kaőu főlé
18:23 | live

21' Hasani a kezdőkörtől egy lépésre szabadrúgásból a 16-oson belülre ívelt, ahol Szarka csúsztatott kapura, azonban Hegedűs L. jó helyen állt.
18:20 | live

18' Jobbról érkezett a vendégek beadása, amit Brković az ötös előterében fölfelé fejelt, majd Nagy T. vágta ki oldalra

17' Közvetett szabadrúgáshoz jutottak a vendégek, Knežević belőtte a kapu elé, de végül Antal zsákmánya lett a labda
18:16 | live

15' Ugrai bal oldali szögletét a rövid oldalon kifejelte Trajkovski
18:14 | live

11' Jobb oldali beadás után a kipattanót Trajkovski lőtte kapura 18 méterről, Antal gond nélkül hárított
18:08 | live

5' Molnár visszafejelt labdáját Henty 23 méterről rátúzte, Antal vetődve tolta jobbra
18:07 | live

3' Szarka lőtt a 16-os vonaláról félfordulatból, miután lekezelte a labdát, de a blokkról levágódott. A vendégkontra végén Ioannidis szerelt a diósgyőri 16-os mellett
18:04 | live

2' Henty lőtt 17 méterről, a labda megpattant Molnáron, ami így lehetett volna veszélyes, de Lipták jó helyen állt, és felszabadított
18:03 | live

1' A PAFC kezdte a mérkőzést
17:36 | live

A kezdőcsapatok

17:22 | live

Csak a rend kedvéért: diósgyőri győzelem és döntetlen esetén a DVTK játszhat a döntőbe jutásért. Ha a PAFC nyer 1-0-ra, akkor hosszabbítás jön, amennyiben továbbra sincs döntés, 11-esek következnek. Minden más vendéggyőzelem esetén övék a továbbjutás
17:17 | live

Mezőkövesden napsütéses 20 °C várja a szurkolókat és a csapatokat

0 – 3 (0 – 1)

Mezőkövesd, 1755 néző. V.: Farkas (Szert, Szécsényi).

Diósgyőri VTK: Antal B. – Nagy T., Brkovic, Lipták, Tamás M. – Ugrai, Busai, Hasani, Shestakov – Szarka, Ioannidis. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Puskás Akadémia FC: Hegedűs L. – Poór, Hegedűs J., Spandler, Trajkovski – Zsidai – Molnár G., Balogh B., Knezevic, Perosevic – Henty. Vezetőedző: Pintér Attila.

Gólszerző: Perosevic a 40., Knezevic a 49., Diallo a 85. percben.

Sárga lap: Nagy T. a 24., Ioannidis a 45., Ugrai a 77. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Nagy T. helyett Bacsa az 54., Busai helyett Vela a 69., Shestakov helyett Óvári a 81., Knezevic helyett Diallo a 83., Henty helyett Prosser a 87., Perosevic helyett Radó a 88. percben.

Nagy siker lenne a 4 közé kerülés
Miskolc - A labdarúgó Magyar Kupában a Diósgyőr a Puskás ellen játszik a négy közé jutásért Mezőkövesden. A labdarúgó Magyar Kupában szerdán 18.00-tól Diósgyőri VTK – Puskás AFC mérkőzést rendeznek. A két csapat a negyeddöntő visszavágóját játssza Mezőkövesden, a Városi Stadionban (a DVTK új léte...

A DVTK (fehérben) Felcsúton szerzett előnyt a Puskás ellen
Miskolc - A Magyar Labdarúgó Szövetség versenybizottsága közzétette az április elején sorra kerülő labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntők visszavágóinak kezdési időpontjait. A program (a sorok végén zárójelben az első meccsek eredményei): Április 3. (kedd) 17.30: Debreceni VSC – Budapest Honv...