BOON-ÉLŐ – Magyar Kupa: DVTK vs. FTC 0-0

Magyar Kupa: DVTK vs. FTC
Magyar Kupa: DVTK vs. FTC - © Fotó: Vajda János
Mezőkövesd, Miskolc – A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Diósgyőri VTK csapata Mezőkövesden fogadta az FTC együttesét kedden 19.45-től. Az első mérkőzés 2-1-es fővárosi sikert hozott. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, 10. forduló

Diósgyőri VTK vs. Ferencvárosi TC

0 – 0

Magyar Kupa: DVTK vs. FTC - Ön szerint ki jut tovább?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – Magyar Kupa: DVTK vs. FTC – 2017.04.04., 19.45
22:28 | live

„Innentől csak arra kell fókuszálni, hogy összegyűjtsük azokat a pontokat, ami bennmaradáshoz segítheti a csapatot” – nyilatkozta Bódog Tamás, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Ferencvárosi TC elleni 0-0-ás hazai Magyar Kupa-döntetlent követően.

21:37 | live

90+3' Vége mérkőzésnek, továbbjutott a Ferencváros 2-1-es összesítéssel.
21:36 | live

90+2' A Diósgyőr bal oldali szögletzászlója környékén öli az időt a Ferencváros.
21:34 | live

90' Három perc hosszabbítás következik.
21:32 | live

88' Kleinheisler táncoltatta meg a labdát a Diósgyőr alapvonalán, szöglet lett az akció vége.
21:30 | live

86' Cukic kapott sárga lapot a Mevoungouval szemben elkövetett szabálytalansága miatt.
21:28 | live

85' Újabb csere: Hajnal helyett Varga R. jött be.
21:27 | live

83' Hajnal bal oldali szögleténél Böde fejelte meg jól a labdát, de Rados a helyén volt, és remek mozdulattal hárítani tudott.
21:26 | live

Elkezdett esni az eső.
21:25 | live

82' Csere a Diósgyőrben: Tamás M. helyett Nemes a pályán. Az FTC is változtat: Leandro helyett Cukic folytatja.
21:23 | live

78' Hajnal esett el Mevoungou mellett. Az FTC gyorsan elvégezte a szabadrúgást, majd Moutari a bal oldalon cselezte magát lövésig, és 22 méterről a jobb kapufát találta el, de onnan kifelé pattant a labda.
21:20 | live

76' Sternberg passza után Böde lőhetett a tizenhatoson belül, a bombájába beleléptek, a hazaiakról kifelé pattant a labda.
21:15 | live

71' Hajnal jobb oldali szöglete után Gera fejelt kapura, de Rados megfogta a labdát.
21:14 | live

70' Novothny estében kapura küldött erőtlen lövését fogta a jobb alsó saroknál Dibusz kapus.
21:13 | live

69' Vela elfutott a jobb oldalon, beadása megpattant egy ferencvárosi védőn, így jutott át a túlsó oldalra.
21:11 | live

67' Fülöp jobb oldali szabadrúgása után Tamás M. fejelhetett kapura 8 méterről, ám a kapu jobb oldala felé tartó labdát Dibusz vetődve megfogta.
21:08 | live

65' Botka jobb oldali elfutása után jól adott vissza középre Bödének, a csatár 14 méteres lapos lövését Rados hárította.
21:04 | live

61' Sternberg próbálkozott távolról lövéssel, kísérlete méterekkel kerülte el a diósgyőri kaput.
21:02 | live

60' Kleinheisler kapott sárga lapot reklamálásért.
20:59 | live

56' Gera 22 méteres lapos lövése kerülte el a diósgyőri kapu bal oldalát.
20:58 | live

53' Folyamatos a játék, de ezekben a percekben egyik oldalon sincsenek helyzetek.
20:55 | live

51' Kleinheisler kapott lesen egy labdát a tizenhatoson belül, már a sípszó után helyezett a hálóba.
20:50 | live

46' Elindult a második félidő.

A hazaiaknál két csere is történt a félidőben: Busai helyett Lipták, Makrai helyett pedig Szarka érkezett. A túloldalon Lovrencsicset Kleinheisler váltotta.
20:44 | live

2387 fő a hivatalos nézőszám.
20:34 | live

45+2' Vége az első félidőnek.
20:31 | live

45' Két perc hosszabbítás következik.
20:25 | live

39' Busai húzott el a bal oldalon, középre adását Novothny elő mentette szögletre a Ferencváros védelme.
20:24 | live

38' Fülöp sokadik sarokrúgása után ezúttal Jagodinskis fejét találta meg a labda, róla került jobb kapufa mellé a játékszer.
20:21 | live

35' Böde az alapvonal közelében tisztára játszotta magát, majd megpróbált a kapu elé emelni, de a beadása elszállt a diósgyőri ketrec felett-előtt.
20:13 | live

27' Moutari kapott sárga lapot, mert felvágta a kiugró Novothnyt.
20:12 | live

26' Fülöp jobb oldali szögleténél Tamás M. fejéről szállt a labda a kapu fölé.
20:08 | live

22' Vela jobb oldali elfutása után és jó középre adását követően Makrai lábáról vágódott a labda a bal kapufa mellé.
20:07 | live

21' Fülöp bal oldali szögletére ezúttal odaért Novothny, de fejéről a bal kapufa mellé vágódott a labda.
20:04 | live

18' Hajnal jobb oldali szögletét Gera fejelte a bal felső sarok mellé.
20:03 | live

17' Moutari tört be a bal oldalon a tizenhatoson belülre, majd a túloldalon Lovrencsicsot próbálta lövőhelyzetbe hozni, de a felfutó védő elől mentettek a diósgyőriek.
19:56 | live

9' Jagodinskis adta el a labdát a felezővonalnál, ebből indult Moutari a bal oldalon, a tizenhatoshoz érve még becsapott egy védőt, a bal alsó sarokra tartó lapos lövését Rados remek mozdulattal szögletre tenyerelte.
19:53 | live

7' Fülöp bal oldali szöglete csavarodott veszélyesen az FTC kapuja elé, ám a bal kapufával szemben érkező Novothny lemaradt a labdáról.
19:52 | live

5' Sternberg rúgta le az alapvonalnál Eperjesit, de sárga lap helyett megúszta szóbeli figyelmeztetéssel.
19:50 | live

4' Hajnal bal oldali lapos szabadrúgása akadt el középen, rövid ideig mindkét csapat játékosai "keresték" a labdát, majd a diósgyőriek felszabadítottak.
19:47 | live

1' A Ferencváros kezdte a mérkőzést.
19:44 | live

A DVTK piros-fehér csíkos, az FTC fehér mezben játszik majd.
19:26 | live

Az FTC kezdőcsapata:

19:25 | live

A DVTK kezdőcsapata:

18:44 | live

Mezőkövesden lép pályára a Diósgyőri VTK a Ferencvárosi TC ellen a Magyar Kupa negyeddöntőjének második mérkőzésén. A felek 2-1-es fővárosi vezetésről folytatják a küzdelmet.

Labdarúgó Magyar Kupa, 10. forduló

Diósgyőri VTK vs. Ferencvárosi TC

0 – 0

Mezőkövesd, 2387 néző. V.: Szabó Zs. (Viszokai L., Becséri G.).

Diósgyőri VTK: Rados – Eperjesi, Jagodinskis, Karan, Tamás – Vela, Mevoungou, Busai – Makrai, Novothny, Fülöp. Vezetőedző: Bódog Tamás.

Ferencvárosi TC: Dibusz – Lovrencsics, Hüsing, Leandro, Sternberg – Dilaver – Hajnal, Gera, Botka, Moutari – Böde. Vezetőedző: Thomas Doll.

Gólszerző: -.

Sárga lap: Moutari a 27., Kleinheisler a 60., Cukic a 86. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Busai helyett Lipták, Makrai helyett Szarka és Lovrencsics helyett Kleinheisler a félidőben, Tamás M. helyett Nemes és Leandro helyett Cukic a 82., Hajnal helyett Varga R. a 85. percben.

Magyar Kupa: DVTK vs. FTC – Nem reménytelen helyzetből

Mi jön a kupavisszavágón a múlt szerdai egygólos ferencvárosi győzelem után?

Videó: Épül az új Diósgyőri Stadion

Ha belegondolunk, hogy öt hónappal ezelőtt még a búcsúmérkőzésen szurkolhattunk a régi DVTK Stadionban, és két hónapja még álltak a korábbi Napos Oldal elemei, akkor érezhetjük át igazán, milyen óriási tempót diktálnak a kivitelező szakemberei Diósgyőrben. A legújabb felvételek az épülő új Diósgyőri Stadionról.