BOON-ÉLŐ – Magyar Kupa: Cegléd vs. DVTK 0-1 (0-1)

Magyar Kupa: Cegléd vs. DVTK
Magyar Kupa: Cegléd vs. DVTK - © Fotó: Homoky György
Albertirsa, Miskolc – A labdarúgó Magyar Kupa 9. fordulójában a Diósgyőri VTK csapata idegenben lépett pályára Albertirsán a Cegléd együttese ellen kedden 14.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, 9. forduló

Ceglédi VSE vs. Diósgyőri VTK

0 – 1

Magyar Kupa: Cegléd vs. DVTK - Ön mit tippel az első meccsre?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE – Magyar Kupa: Ceglédi VSE vs. DVTK – 2017.02.14., 14.00
16:18 | live

„Nem gondolom, hogy túl jó ötlet ilyen korán kezdeni a szezont” - nyilatkozta Horváth Ferenc, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Ceglédi VSE elleni Magyar Kupa-meccsen aratott egy gólos győzelmet követően.

15:50 | live

90+2' Vége a mérkőzésnek. A visszavágót március elsején játsszák Mezőkövesden. Ceglédi VSE vs. Diósgyőri VTK 0-1.
15:46 | live

90' Két perc hosszabbítás jön.

88' Veszélyes ceglédi támadás futott a bal oldalon, de Peres pontatlanul adta át a labdát a hosszú oldalon érkező társnak.
15:42 | live

85' Takács buktatta Fülöpöt az alapvonal közelében, a sértett élesen a rövid sarkot vette célba, de egy ceglédi játékosról szögletre pattant a labda.
15:40 | live

83' Eperjesi nagy bedobást végzett el a tizenegyesponttal egy magasságban, Makrai lövése a hazaiakról levágódott Daushvili elé, aki 6 méterrel lőtt mellé.
15:39 | live

82' Fülöp bal oldali szöglete után ismét Mursits védett.
15:35 | live

79' DVTK-csere: Vela helyett Makrai a pályán.
15:33 | live

77' Vela iramodott meg a jobbösszekötő helyén, szépen játszott Busaihoz, a lövést Mursits szépen védte.
15:32 | live

75' A Szarka buktatásáért megítélt szabadrúgást Fülöp végezte el 18 méterről, egy méterrel a kapu fölé tekerte a labdát.
15:27 | live

70' Fülöp bal oldali szöglete után Mursits paskolta ki a labdát, amely ezután Jagodinskis elé került, aki 10 méterről ráfordult a kapura, és kevéssel a jobb sarok mellé lőtt.
15:23 | live

66' DVTK-csere: Nono helyett Daushvili, Ugrai helyett pedig Fülöp folytatja.
15:22 | live

65' Kettős csere a Ceglédnél. Karacs helyett Szabó V. és Fröhlich helyett Asztalos a pályán.
15:20 | live

63' Hazai szögletvariáció után Albert adta be a labdát, de Antal magabiztosan mozdult ki a kapujából, és lehúzta.
15:15 | live

58' Ceglédi csere: Tihanyi helyett Peres érkezett.
15:13 | live

A szögletvariációból Nono gurított az érkező Nemes elé, a tizenhatoson belül Busai ért hozzá, a labda a kapu bal oldala mellett hagyta el a játékteret.
15:12 | live

55' Elek hozta fel a labdát, amely a hazai kapu előterében Ugrai elé került, a diósgyőri játékos kidobta Nemesnek, akinek az éles beadását Mursits magabiztosan fogta.
15:10 | live

53' Egy jobb oldali szabadrúgás után Lipták tisztázott, a középre kiérkező labdát Fröhlich találta el nagyon jól, de a labda nem jutott el a kapuig, mert egy diósgyőrit is telibe talált a játékszer.
15:05 | live

49' Takács ívelt Preklet felé a vendég tizenhatoson belül, de az érkező Jagodinskis testtel elnyomta a hazai játékost.
15:03 | live

47' Elek vette célba a hazai kaput 23 méterről, kevéssel tévesztette el a ceglédi kapu bal oldalát.
15:00 | live

46' A Cegléd kezdte a második félidőt.
14:46 | live

45' Vége az első félidőnek, 0-1 az állás.
14:44 | live

41' Fürjes húzott el a jobb szélen, a labda a bent érkező két társa felé közeledett, de az ott lévő Lipták bele tudott érni, és ezzel meg is mentette a diósgyőrieknek a helyzetet.
14:40 | live

39' Preklet vágta fel Nonót, amiért a hazai játékos sárga lapot kapott.
14:37 | live

36' Albert végzett el szögletet a bal oldalon, a labda a diósgyőri tizenegyespont felé érkezett, éppen Elekhez, aki fejjel tisztázott.
14:33 | live

A szöglet után Elek fejelt, de Nagy S. egy méterre a gólvonaltól tisztázni tudott.
14:32 | live

32' Ugrai 14 méterről célozta meg a kapu bal oldalát, Mursits látványos vetődéssel mentett szögletre.
14:31 | live

30' Az utóbbi bő 10 percben a Cegléd nem tud kezdeményezni, a Diósgyőr a saját térfelére szorítja be őket.
14:27 | live

26' Fürjes kezéhez ért a labda, miközben elcsúszott a hazai tizenhatos sarkánál. A szabadrúgás után ide-oda pattogott a labda, és a végén Ugrai 11 méterről a kapu bal oldalába lőtt. 0-1.
14:25 | live

24' Szarka elé került a labda, aki 15 méterről lőtt, de egy ceglédi védő belelépett a labda útjába, és így szöglet lett a helyzetből. A sarokrúgást követően tisztáztak a hazai védők.
14:22 | live

21' Nono szabadrúgása után szögletre tisztáztak a hazaiak. A pontrúgást is a spanyol légiós végezte el, vészesen a kapu felé ment a labda, de Mursits védett.
14:17 | live

18' 25 méterről Albert próbálkozott távoli lövéssel, a jobb alsó sarok irányába tartó labdát Antal tolta ki vetődve.
14:16 | live

16' Nono is besárgult, mivel a szabadrúgásnál nem állt elegendő távolságra a labdától.
14:15 | live

15' Busai rúgta fel Takácsot a pálya közepén, amiért a vendég játékos sárga lapot kapott.
14:12 | live

A sarokrúgást szintén Nono végezte el, de a kapu mögé küldte a labdát.
14:11 | live

A labda mögé Nono állt, aki jobb lábbal rúgta el azt, a sorfalról azonban szögletre pattant a játékszer.
14:10 | live

11' Elek kígyózott végig a hazai középpályán, a kaputól 20 méterre szabálytalanul szerelték. Szabadrúgás.

9' Albert a középpálya környékén megrúgta a magát hosszan szöktető Elek Achillesét, de érdekes módon a játékvezető nem látott okot a közbeavatkozásra.
14:07 | live

7' Albert jobb oldali szöglete után Takács próbálkozott fejeléssel a hosszú oldalon, de a labdát nem előre, hanem az "ég felé" bólintotta, így az a vendégeké lett.
14:04 | live

4' Vela jobb oldali beadása után Szarka érkezett a kapu előtt, de jó két méterrel elsuhant előtte a labda.
14:00 | live

1' A DVTK kezdte a meccset.

Érdekességképpen: a ceglédiek csapatkapitánya az a Takács Péter, aki Diósgyőrben nevelkedett, most, a téli szünetben Békéscsabáról érkezett, és még játszott a másik csapatkapitánnyal, Elek Ákossal.
13:54 | live

A vendégszurkolók jó része egyelőre nem jött be a stadionba, mert a kerítésen túlról jobban lehet látni, mint a "világ végén" található vendégszektorból.
13:44 | live

A Cegléd kezdőcsapata:

Mursits - Fürjes, Preklet, Farkas, Nagy - Albert Á., Takács, Fröhlich - Tóth, Karacs, Tihanyi. Vezetőedző: Nagy Mihály.
13:43 | live

A DVTK kezdőcsapata:

Antal - Eperjesi, Lipták, Jagodinskis, Nemes - Busai, Elek - Vela, Nono, Ugrai - Szarka. Vezetőedző: Horváth Ferenc.
13:18 | live

A helyszínen a felhők eltakarják a napot, mínusz két fok várja a csapatokat és a szurkolókat.
13:17 | live

Délután 14 órától Albertirsán játszik a DVTK a Cegléd ellen a Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé kerülésért.

Labdarúgó Magyar Kupa, 9. forduló

0 – 1 (0 – 1)

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep, 300 néző. V.: Takács J. (Berettyán P., Horváth R.).

Ceglédi VSE: Mursits – Fürjes, Preklet, Farkas, Nagy – Albert Á., Takács, Fröhlich – Tóth, Karacs, Tihanyi. Vezetőedző: Nagy Mihály.

Diósgyőri VTK: Antal – Eperjesi, Lipták, Jagodinskis, Nemes – Busai, Elek – Vela, Nono, Ugrai – Szarka. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Gólszerző: Ugrai (0-1) a 26. percben.

Sárga lap: Busai a 15., Nono a 16., Preklet a 39. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Tihanyi helyett Peres az 58., Karacs helyett Szabó V. és Fröhlich helyett Asztalos a 65., Nono helyett Daushvili és Ugrai helyett Fülöp a 66., Vela helyett Makrai a 79. percben.

Magyar Kupa: Cegléd vs. DVTK – Így állhat fel a Diósgyőr Albertisán

A Diósgyőri VTK idei első tétmeccse előtt megnéztük, hogy vannak-e sérültek a keretben és miként állhat össze a kezdőcsapat Albertirsán a Cegléd elleni Magyar Kupa meccsen.

Magyar Kupa: Cegléd vs. DVTK – Ez már nem főpróba, ez előadás

Kedden 14 órától az NB II-es Ceglédi VSE-vel játszik Magyar Kupa meccset a DVTK Albertirsán, a mérkőzésről élőben tudósítunk.