BOON-ÉLŐ – Magyar Kupa: Balassagyarmat vs. DVTK 0-1 (0-0)

© Fotó: Homoky György
Balassagyarmat, Miskolc – A labdarúgó Magyar Kupa 7. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Balassagyarmat otthonában lépett pályára, kedden 13.30 órától a legjobb 32 közé jutásért. Az összecsapásról élő videós közvetítésben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, 7. forduló

Balassagyarmat vs. Diósgyőri VTK

0 – 1

Magyar Kupa: Balassagyarmat vs. DVTK - Ön szerint ki jut tovább?

View Results

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE – Magyar Kupa: Balassagyarmat vs. DVTK - 2017.10.24., kedd 13.30
16:41 | live

Bódog Tamás: „A lényeg az, hogy továbbjutottunk​”

„Azt azért elvárnám, hogy ilyenkor nagyobb koncentrációval játsszunk, de persze ez nem könnyű az ilyen helyzet” – nyilatkozta Bódog Tamás, a DVTK szakmai igazgatója a Magyar Kupában a Balassagyarmat elleni 1-0-ás diósgyőri győzelemmel zárult idegenbeli találkozó után.

15:21 | live

90+2' Vége a mérkőzésnek, a DVTK 1-0-ra győzött a Balassagyarmat vendégeként, így továbbjutott a Magyar Kupa legjobb 32 csapata közé.
15:20 | live

90' 2 perc a hosszabbítás.
15:18 | live

90' Forgács jobb oldali szögletét a hosszú oldalon Bacsa fejelte a kapu fölé.
15:17 | live

89' Egy hazai kontra végén Bódis futott be a védők mögé, megpróbált kapura lőni, ám végül egy diósgyőri játékos szögletre mentett előle.
15:09 | live

82' A meccs utolsó cseréje: Kitl jött le, Lipták jött be.
15:07 | live

80' Tóth B. kapott sárga lapot mezhúzásért.
15:06 | live

79' Csere a hazai csapatnál: Kovács K. helyett Szita folytatja.
15:05 | live

78' Forgács balról érkező beadását Bacsa fejelte a bal felső sarok mellé.
15:04 | live

77' Magos indításával Bódist kereste, a támadó elől a lövés előtti utolsó pillanatban mentettek szögletre.
15:00 | live

A diósgyőri szurkolók között Aranyosi Péter is feltűnt.

14:59 | live

71' Bárdos és Tóth P. ütközött a vendég 16-oson belül, a hazai szurkolók 11-est reklamáltak, a játékvezető azonban nem látott okot a közbeavatkozásra.
14:57 | live

70' Nagy T. jobbról a kapu elé ívelt labdájára Bacsa érkezett, akinek estében leadott lövését Czirjék kapus hárította.
14:53 | live

65' Óvári cselezte be magát a bal oldalról a 16-oson belülre három védő között lövésig, de lapos lövését Czirjék a bal alsó saroknál kiütötte, a kipattanót pedig Bacsa az oldalhálóba vágta.
14:50 | live

63' A második diósgyőri csere: Szabó II. B helyett Ternován a pályán.
14:47 | live

59' Csere a hazaiaknál, Szandai ment le, és Tóth P. állt be a helyére.
14:45 | live

56' A Diósgyőr akciója a jobb oldalon futott, a bal oldalon Bárdoshoz került a labda aki 10 méterről lőhetett, lapos labdája a jobb kapufa tövéről pattant ki, Óvári próbálkozott ismétléssel, de a kapus ezt hárította.

55' A DVTK jobbról végezhetett el sarokrúgást, Kitl ívelte a hosszú oldalra a játékszert Tóth B. felé, aki 4 méterről fejelt a kapuba. 0-1
14:43 | live

54' Szabó II. B. ezúttal a bal oldalról végzett el szabadrúgást, a kapu torkában Bacsa fejelt a labdába, Czirjék bravúrral szögletre öklözte a labdát.
14:40 | live

52' Forgács jobb oldalról elvégzett szabadrúgása Oláh B. fejét kereste a kapu előterében, de Czirjék kapus résen volt és ezúttal is megszerezte a labdát.
14:36 | live

49' Szabó II. B jobbról ívelt a kapu elé, Óvári fejelt bele a labdába, amit a kapus húzott le a gólvonalra visszalépve.
14:34 | live

47' Előbb egy bal oldali szabadrúgás miatt kellett a labdához érnie Antal B-nek, majd az ezt követő szöglet után Popovics lőtt távolról, a kapu bal oldalába tartó labdát a hálóőr hárította.
14:32 | live

46' Folytatódik a mérkőzés, a szünetben a hazaiak cseréltek, Tihanyit Bódis váltotta.
14:17 | live

45+ 1' Vége az első játékrésznek, nem született még gól.
14:16 | live

45' 1 perc hosszabbítás következik.
14:14 | live

42' Óvári szerzett labdát, majd egy jó csel után, a bal oldalról a szögletzászló közeléből kapu elé ívelt, az érkező Eperjesinek azonban egy kicsit hosszú lett a labda, és fejéről kapu főlé szállt.
14:11 | live

39' Bacsával szemben elkövetett szabálytalanság után, Szabó II. B lőhetett szabadrúgást a bal oldalról éles szögből a kaputól 18 méterre, a bomba a bal felső sarok felé szállt, de néhány centivel e felett hagyta el a játékteret.
14:08 | live

36' Forgács jobb oldali sarokrúgása után a védők által kifejelt labda ismét Óvári elé került, aki ezúttal is fölé lőtt.
14:05 | live

32' Szabó II. B jobboldali szöglete után Bárdos fejelt a jobb alsó sarok irányába, ám egy védő menteni tudott a kapu torkában.
14:04 | live

31' Hazai labdavesztés után Nagy T. indult meg a jobb oldalon, egyedül a kapu felé, ám hiába került ziccerbe és lőtt kapura, Czirjék hárítani tudott.
13:58 | live

26' Eperjesi passzolta hátra a labdát Szabó II. B-nek, akinek nem sikerült kapura lőnie, nem úgy a mellette érkező Óvárinak, aki estében 11 méterről centikkel tévesztette el a jobb felső sarkot.
13:57 | live

25' A meccs első cseréje: Kocsis helyett Forgács a pályán.
13:56 | live

21' Szabó II. B baloldali sarokrúgása utána röviden szabadított fel a hazai védelem, a kaputól 9 méterre álló Kitl elé került a játékszer, akinek a ketrec jobboldalába tartó lövését, Czirjék hárította.

20' Kovács K. kiugratása után Tihanyi lőhetett, jobb oldalról a diósgyőri kaputól 15 méterre, ám kísérlete elsuhant keresztbe, a diósgyőri ketrec előtt.
13:55 | live

18' A kapkodó hazai védelem elvesztette a labdát, Óvárinak nem sikerült lövésig eljutnia, de a labda Szabó II. B-hez került aki a kapujából kint álló kapus felett próbált a léc alá ívelni, ám lövése a kapufa felett hagyta el a pályát.
13:54 | live

17' Szabó II. Balázs jobboldali szöglete után Bárdos fejelt hét méterről a bal felső sarok fölé.
13:53 | live

16' Egy jobboldalon kibontakozó DVTK támadás során, a 16-oson belül bal oldalon kötött ki a labda amit Nagy T. pöckölt vissza Szabó II. B-nek, a középpályás 20 méterről eleresztett jobb alsóba tartó lövését a kapus hárította.
13:50 | live

15' Hazai játékos először jutott be a 16-oson belülre, Jónás bal oldalról belőtt labdájára Magos futott fel a jobb oldalon, de szögletre mentettek a vendégek.
13:43 | live

11' Már a Balassagyarmat is átment a felezővonalon, de helyzetig még nem jutottak el.
13:38 | live

6' Kocsis 28 méterről próbálkozott lövéssel, a kapu közepébe tartó labdát Czirjék szedte fel.
13:36 | live

5' Helyzetek egyelőre nincsenek, de a hazai térfélen folyik a játék.
13:31 | live

1' A Diósgyőr kezdte a mérkőzést.
13:10 | live

A kezdőcsapatok

Balassagyarmat: Czirjék - Nagy. Popovics, Bonivárt, Erdei - Magos, Jónás, Szandai, Kovács - Nagy, Tihanyi.

Diósgyőri VTK: Antal - Nagy T., Kocsis, Oláh B., Bárdos - Eperjesi, Tóth B., Kitl M., Szabó II. B. - Bacsa, Óvári.
13:01 | live

A pálya talaja magasabb osztályban is megállná a helyét, majd meglátjuk, hogy az idő előrehaladtával a stoplikat is bírni fogja-e.
12:56 | live

A labdarúgó Magyar Kupa 7. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Balassagyarmat otthonában lép pályára a legjobb 32 közé jutásért.

Labdarúgó Magyar Kupa, 7. forduló

0 – 1 (0 – 0)

Balassagyarmat, 600 néző. V.: Böcskei (Farkas, Baghy).

Balassagyarmat: Czirjék – Nagy. Popovics, Bonivárt, Erdei – Magos, Jónás, Szandai, Kovács – Nagy, Tihanyi. Vezetőedző: Kis Károly

Diósgyőri VTK: Antal – Nagy T., Kocsis, Oláh B., Bárdos – Eperjesi, Tóth B., Kitl M., Szabó II. B. – Bacsa, Óvári. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Gólszerző: Tóth B. az 55. percben.

Sárga lap: Tóth B. a 80. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Kocsis helyett Forgács a 25., Tihanyi helyett Bódis a 46., Szandai helyett Tóth P. az 59., Szabó II. B. helyett Ternován a 63., Kovács K. helyett Szita a 79., Kitl helyett Lipták a 82. percben.

A DVTK Veszprém után Balassagyarmaton lép pályára a Magyar Kupában
Miskolc, Cigánd, Tiszaújváros - A labdarúgó Magyar Kupában három borsodi csapat is pályára lép kedden a legjobb 32 közé jutásért zajló párharcokban. Magyar Kupa, a 32. közé jutásért Balassagyarmati VSE – Diósgyőri VTK (Balassagyarmat, kedd, 13.30) Bódog Tamás, a DVTK szakmai igazgatója: – Azért...

„Összeszokottsággal, győzni akarással, hittel”
Miskolc, Debrecen - Ismét nyert a DVTK, ezúttal a bajnokot győzték le, és a szakmai igazgatójuk megkönnyebbült a hajrában értékesített 11-es után. A labdarúgó NB I 13. fordulójában szombaton este Diósgyőri VTK – Budapest Honvéd mérkőzést rendeztek Debrecenben, a Nagyerdei stadionban. De ezen a...