BOON-ÉLŐ – Ligakupa: Szolnok vs. DVTK 2-1 (1-0)

Ligakupa: Szolnok vs. DVTK
A labdarúgó Ligakupa A csoportjának 5. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Szolnok vendégeként lépett pályára kedden 13:30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó Ligakupa, A csoport, 5. forduló

Szolnok vs. Diósgyőri VTK

2 – 1

BOON-LIVE - Ligakupa: Szolnok vs. DVTK - 2014.11.11., 13:30
15:47 | live

"Ilyen összetételben még nem játszott és nem is fog a DVTK játszani" - nyilatkozta Vitelki Zoltán, a Diósgyőri VTK edzője a szolnoki Ligakupa-meccs után. tovább »

15:18 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek, 2-1-re nyert a Szolnok
15:17 | live

90+1' Tóth D. ugrott ki a jobb oldalon, 8 méterről Rajic kapus mellett is ellőtte a labdát, a játékszert azonban Csicsvári a gólvonalról kirúgta.
15:15 | live

[ Végeredmény: Cegléd vs. Nyíregyháza 1-2 ]
15:13 | live

88' Újabb szolnoki csere: Pongrácz helyett Lengyel állt be.
15:09 | live

83' Újabb diósgyőri csere: Szabó B. helyett Sipos.

81' Újabb szolnoki csere: Szabó Z. helyett Zvara folytatja.

15:07 | live

79' Cserél a Szolnok is: Magos helyett Polák.

15:06 | live

76' DVTK-csere: Icsó helyett Gresó.

[ 85' Cegléd vs. Nyíregyháza 1-2 ]
14:55 | live

71' A büntetőt Papucsek értékesítette, 2-1.

71' Mundi tört be a tizenhatoson belülre, Bori buktatta a csatárt, amiért sárga lap és tizenegyes járt.
14:54 | live

70' Csere a DVTK-nál: Jenner helyett Kövér állt be.
14:51 | live

66' Az ellentámadásból csaknem gólt szerzett a Szolnok: Magos jó ütemben lépett ki a DVTK védői között, ám elkapkodta a helyzetet, lövése a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.
14:50 | live

65' Jenner bal oldali szögletét a jó ütemben felugró Takács 6 méterről fejelte a bal felső sarok irányába, ám Nacsa kapus bravúrral szögletre ütötte a labdát. A másik oldalról elvégzett sarokrúgást pedig lehúzta a szolnoki hálóőr.
14:42 | live

56' Eperjesi sárga lapot érően rántotta le Bohnert. A bal összekötő helyéről beívelt szabadrúgás után a túl oldalról érkező Magos 17 méterről a kapura bombázott, lövést Rajic térddel hárította.
14:39 | live

53' Cserél a Diósgyőr: Bogdán helyett Mahalek folytatja.
14:37 | live

52' Egyenlített a DVTK! A bal oldalon Icsó Csirszkinek adta a labdát, aki középen kiugratta Takácsot, a csatár 12 méterről a tehetetlen kapus mellett biztosan lőtt a szolnoki kapu jobb oldalába, 1-1.

14:33 | live

47' Pongrácz kapott jó labdát a tizenhatoson belül, jól eltalált lövését Rajic hárította bravúrral a bal kapufánál szögletre.
14:31 | live

[ 52' Cegléd vs. Nyíregyháza 0-2 ]
14:30 | live

46' Megkezdődött a második félidő.
14:29 | live

A szünetben cserélt a DVTK: Rados helyett Rajic állt be a kapuba.
14:16 | live

45' A középkezdés után a játékvezető lefújta az első félidőt.
14:15 | live

45' Vezet a Szolnok! Bohner jó labdát adott Galambosnak, aki betört a tizenhatoson belülre, és egy lövőcsel után a tehetetlen Rados mellett 10 méterről a kapu közepébe lőtt, 1-0.
14:09 | live

40' Egy magas labdát Takács fejjel adott Csirszki elé, a középpályás futtából 12 méterről leadott bombája mintegy méterrel kerülte el a szolnoki kaput.
14:06 | live

38' Az ellenakcióból a vendég védők mögé kerültek a szolnoki támadók, Magos 8 méterről megcélozta a kaput, Rados azonban lábbal hárította a csatár lövését.
14:04 | live

36' Takács lódult meg a jobb oldalon, a jobb összekötő helyéről, mintegy 13 méterről lőtt, ami a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.
14:03 | live

33' Ígéretes diósgyőri támadás a bal oldalon: Eperjesi lőtte be a labdát, azonban a gólra éhes diósgyőri támadók előtt Nacsa kapus jó ütemben lépett ki és magabiztosan kaparintottam meg a játékszert.
13:56 | live

26' Magos lódult meg a jobb oldalon, pontos centerezésére jól érkezett Bohner, ám a mintegy 12 méterről leadott lövése néhány centivel elkerülte a DVTK kapujának jobb alsó sarkát.
13:46 | live

15' Ismét Mundi adott egy jó passzt, Magost indította, aki az alapvonalról visszapasszolta a labdát, a jól érkező Tóth D. a remek ütemben kivetődő Radosba rúgta a játékszert.
13:42 | live

12' Debreceni sárga lapot érően szabálytalankodott Mundival szemben a jobb oldalon, a sértett végezte el a szabadrúgást, a beívelt labdát Tóth Dániel a keresztlécre fejelte.

13:40 | live

[ 11' Cegléd vs. Nyíregyháza 0-1 ]
13:37 | live

10' Nagyjából 200 néző van Szolnokon, ebből egy tucat DVTK-szurkoló.
13:36 | live

7' Takács indult be a jobb összekötő helyén, lövése a kapusról a kezére pattant vissza, így kifelé ítélt szabadrúgást a játékvezető.
13:29 | live

1' Elkezdődött a mérkőzés.
13:19 | live

A labdarúgó Ligakupa 5. fordulójában az A csoport listavezetője, a Diósgyőri VTK Szolnokon vendégeskedik kedden 13.30-tól. A mérkőzésről élőben tudósítunk a Borsod Online-on. tovább »

2 – 1   (1 – 0)

Szolnok, 200 néző. V.: Böcskei Balázs (Kovács II. Gábor, Vígh-Tarsonyi Gergő.

Szolnok: Nacsa – Magos, Tóth, Papucsek, Pongrácz, Szabó Z., Mundi, Bohner, Kállai, Tóth, Galambos. Vezetőedző: Kis Károly.

Diósgyőri VTK: Rados – Bodnár D., Csicsvári, Debreceni, Eperjesi – Csirszki, Bori – Szabó B., Jenner, Icsó – Takács T.. Edző: Vitelki Zoltán.

Gólszerző: Galambos (1-0) a 45., Takács (1-1) az 52., Papucsek (2-1, 11-esből) a 71. percben.

Sárga lap: Debreceni a 12., Eperjesi az 56., Bori a 71. percben.

Kiállítva: -.

Csere: Rados helyett Rajic a 46., Bogdán helyett Mahalek az 53., Jenner helyett Kövér a 70., Icsó helyett Gresó a 76., Magos helyett Polák a 79., Szabó Z. helyett Zvara a 81., Szabó B. helyett Sipos a 83., Pongrácz helyett Lengyel  a 88. percben.

Jók: Papucsek, Mundi, Pongrácz, Bohner, ill. Csicsvári, Debreceni, Bori.

Ligakupa: Szolnok vs. DVTK - Ön mit tippel a mérkőzésre?