BOON-LIVE - Ligakupa: DVTK vs. Nyíregyháza
Miskolc – A labdarúgó Ligakupa A csoportjának 3. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Nyíregyháza Spartacus együttesét fogadta Miskolcon, az Andrássy úton kedden 17.00 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon!

Miskolc, 1328 néző. V.: Nazsa (Horváth R., Bozó).

Diósgyőri VTK: Rajic – Bodnár, Szalai, Debreceni, Nemes – Csirszki – Szabó B., Bori, Icsó – Bacsa, Boros. Vezetőedző: Sivic Tomislav.

Nyíregyháza Spartacus: Ovszijenko – Szokol, Rubus, Fodor, Jánvári – Patály, Kostic, Sándor, Zivanovic – Koller, Sárközi. Vezetőedző: Csábi József.

Gólszerző: Icsó (1-0) a 10., Bacsa (2-0) a 16., Csirszki (3-0) a 44. percben.

Sárga lap: Szokol az 52., Kövér a 71., Sándor a 74., Patály a 76. percben.

Kiállítva: -.

Csere: Zivanovic helyett Molnár a 46., Sárközi helyett Vámos a 46., Rubus helyett Spitzmüller az 55., Boros helyett Gresó az 56., Szabó B. helyett Kövér a 61., Koller helyett Markovics a 66., Bognár helyett Csicsvári a 69., Rajic helyett Bősz a 77., Sándor helyett Nagy Z. a 79. percben.

Ligakupa: A Szpari érkezik Diósgyőrbe

Miskolc – A labdarúgó Ligakupa A-csoportjában keleti rangadóra kerül sor a 3. fordulóban Diósgyőrben. A Diósgyőri VTK – Nyíregyháza Spartacus FC mérkőzésről élőben tudósítunk kedden 17 órától a Borsod Online-on. tovább »

Csábi: ki kell egyenesednünk!

Nyíregyháza – Kedden Ligakupa, Diósgyőrben vendégeskedik a Nyíregyháza Spartacus. tovább »

BOON-LIVE - Ligakupa: DVTK vs. Nyíregyháza - 2014.10.07., 17:00
18:46 | live

90+2' Vége a mérkőzésnek. A Diósgyőr nyert 3-0-ra.
18:45 | live

90+1' Kostic jobbról érkező beadását a kapu torkában Molnár fejelte a léc fölé.
18:44 | live

90' 2 perc hosszabbítás következik.
18:39 | live

84' Kostic lőtt 13 méterről, kissé jobbról, a bal felső sarokra tartó labdát Bősz tenyerelte szögletre.
18:35 | live

81' Jobb oldali szögletrúgás után Fodor fejelt a bal alsó sarokra, Bősz pedig kiütötte a labdát.
18:33 | live

79' Az utolsó nyíregyházi csere: Sándor helyett Nagy Z. állt be.
18:31 | live

77' Kapus-csere a Diósgyőrnél: Rajic helyett Bősz állt a gólvonalra.
18:30 | live

76' Patály kapott sárga lapot.
18:29 | live

75' Bori kapu elé ívelt szabadrúgását kifejelték a vendégek, a labda Kövérhez került, aki 21 méterről a jobb felső sarkot célozta meg, de a kapus útját állta a lövésnek.
18:28 | live

74' Sándor is összeszedett egy sárga lapot.
18:26 | live

72' Sándor 22 méteres szabadrúgása szállt méterekkel a kapu fölé.
18:25 | live

71' Kövér kapott sárga lapot.
18:23 | live

69' Hazai csere: Bognár helyett Csicsvári jött be.

66' Újabb vendég csere: Koller helyett Markovics a pályán.
18:18 | live

64' Bori bal oldali szabadrúgásból a kapu jobb oldalát célozta meg, ám Ovszijenko hárította a lövést.
18:15 | live

61' Újabb csere: Szabó B. helyett Kövér állt be.
18:10 | live

56' Csere a Diósgyőrben is: Boros helyett Gresó állt be.
18:09 | live

55' Csere a vendégeknél: Rubus helyett Spitzmüller folytatja.
18:07 | live

52' Szokol kapott sárga lapot.
18:01 | live

47' Csirszki lőtt 18 méterről a bal kapufa mellé.
18:00 | live

46' Folytatódik a mérkőzés.

A szünetben cserélt a Nyíregyháza: Zivanovic helyett Molnár, Sárközi helyett Vámos folytatja.
17:46 | live

45' Vége az első félidőnek.

44' Bacsa cselezgetett a vendég tizenhatoson belül, három védő között is csapattársához tudta gurítani a labdát, Csirszki 12 méterről előbb becsapott egy védőt lövőcsellel, majd nagy erővel a kapu közepébe lőtt, úgy, hogy az egyik visszafutó védőről csorgott a kapuba a labda, 3-0.
17:41 | live

41' Boros a kaputól 12 méterre fordult rá lövésre, kísérlete a kapusban elakadt.
17:39 | live

39' Sárközi lőtt 18 méterről méterekkel a kapu mellé.
17:36 | live

35' Diósgyőri ellentámadás bontakozott ki, amelynek végén Boros passz helyett lövésre vállalkozott és egy vendégvédőt talált. el.
17:28 | live

27' Sándor 25 méteres szabadrúgást fogta meg Rajic.
17:26 | live

26' Szalai 26 méterről próbálkozott lövéssel, a labda elkerülte a bal felső sarkot.
17:22 | live

22' Icsó, Bacsa összjáték után Icsóhoz került vissza a labda, aki 10 méterről próbálkozott lövéssel, de egy vendéglábról szögletre pattant a játékszer.
17:17 | live

16' Újabb hazai gól! Bori a bal oldalról végzett el szabadrúgást, a rövid alsó sarokra csavart labdája a kapufára pattant, onnan tovább a kapu elé, a berobbanó Bacsa pedig 7 méterről a kapu jobb oldalába bombázott, 2-0.

17:10 | live

10' Vezet a Diósgyőr! Csirszki lőtt kapura 16 méterről, a lapos lövést Ovszijenko csak kiütni tudta, a kipattanóra Icsó érkezett, aki 6 méterről az üres kapuba pöckölte a labdát, 1-0.
17:07 | live

6' Bori 22 méterről elvégzett szabadrúgást fogta meg a vendégek kapusa.
17:05 | live

5' Bori szabadrúgása után Icsó fejéről került a labda Ovszijenko kezébe.
17:00 | live

1' A Nyíregyháza kezdte a mérkőzést.