BOON-ÉLŐ – Kisvárda vs. DVTK 1-1 (0-1)

© Fotó: Ádám János
Kisvárda, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 6. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Kisvárda Master Good együttesének vendége volt, szombaton 19.30 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 6. forduló

Kisvárda Master Good – Diósgyőri VTK

1 – 1

Kisvárda vs. DVTK - Ön mit tippel a mérkőzésre?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – Kisvárda vs. DVTK - 2018.08.25., szombat 19:30
22:22 | live

Kisvárda vs. DVTK – Edzői nyilatkozatok

A Kisvárda vs. DVTK (1-1) NB I-es mérkőzés után a két edző, Dajka László és Ferando Miguel Fernandez Escribano értékelte a látottakat.
21:20 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek. Kisvárda Master Good vs. DVTK 1-1
21:19 | live

90+3' Ioanniids lőtt méterekkel fölé
21:17 | live

90' Három perc a hosszabbítás
21:16 | live

89' Forgács kapott sárga lapot
21:10 | live

83' Misic helyére érkezik Karasiuk
21:08 | live

81' Ilic kapott jó labdát a bal szélen, befelé cselezett és lőtt, Antal azonban hárítani tudott
21:03 | live

78' Bárdost Forgács váltja
21:02 | live

76' Egy remek passzt követően Sassa a 16-os bal oldali sarkától kapu fölé lőtt
20:59 | live

73' Bárdos bal oldali beadását húzta le Felipe
20:55 | live

68' Vernes helyett Ioannidis a gyepen
20:54 | live

68' Ilic tört be a 16-oson belülte jobbról, majd lőtte el a kapu előtt kersztbe a labdát, kirúgás
20:53 | live

66' Melnik lőtt 20 méterről, Antal a keresztlécre tolta a labdát
20:46 | live

58' Cserél a Kisvárda: Protic helyett Mitosevic a pályán
20:45 | live

58' Ilic elé került a labda, aki közelről, de éles szögből balról ellőtte a kapu előtt, nem sokkal a hosszú sarok előtt
20:43 | live

56' Hazai szabadrúgás 17 méterről. Anderson lőtt izmoból kapura, Antal kiöklözte, majd Anderson egyből visszalőtte, ezt is kiöklözte Antal
20:41 | live

55' Nagy kapott sárga lapot
20:38 | live

51' Vári állt a labda mögé, és higgadtan a bal alsó sarokba gurított 1-1
20:37 | live

50' Tizenegyest kap a Kisvárda, Horváthot rántotta le Karan egy szögletet követően
20:35 | live

49' Karan kapott sárga lapot
20:33 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
20:30 | live

46' Cserél a Diósgyőr is: Makrait Hasani váltja
20:29 | live

46' Szünetben cserél a Kisvárda: Gosztonyi helyére Sassa érkezik
20:15 | live

45' Vége az első félidőnek

45' Tóth B. kapott sárga lapot
20:12 | live

41' Megszerzi a vezetést a DVTK. Vernes szögletét követően Brkovic csúsztatta meg a labdát, ami aztán ide-oda pattogott a hazai 5-ös környékén, Mihajlovic kapcsolt a leggyorsabban, és a hálóba lőtt 0-1
20:08 | live

38' Misic váratlanul lövésre szánta el magát 23 méterről, balról, a labda nem sokkal kerülte el a bal fölső sarkot
20:07 | live

35' Shestakov löbbölte volna a 16-oson belülre befutó Tóth B. elé a labdát, de egy védő közbelépett, és tisztázott
19:58 | live

27' Horváth kapott sárga lapot
19:57 | live

25' Jobbról érkezett egy beadás, amit Karan szorításában Horváth nem tudott lefelé fejelni, így a hosszún sikerült szögletre menteni.
19:54 | live

24' Hazai szabadrúgás 25 méterről, egy begyakorolt figurával próbálták meglepni a vendégeket, de Makrai gyorsan kapcsolt és lefülelte a sorfal mellett elgurított labdát
19:51 | live

20' Gosztonyi beadását Antal ütötte le a középen érkező támadó fejéről, majd Anderson lőtte el kapásból a kapu előtt keresztben a labdát
19:45 | live

15' Misic húzott be balról középre és lőtt, Antalnak nagyot kellett nyújtózni, hogy kiüsse a labdát
19:44 | live

13' Vernes tette középre a labdát balról, Tóth B. lába előtt alig ment el a 16-os vonalánál
19:40 | live

9' Misic lőtt szabadrúgásból 20 méterről kapu fölé
19:37 | live

8' Ilic húzott el a bal szélen majd adott be, de hosszú volt a labda Gosztonyinak
19:36 | live

6' Misic lőtt 20 méterről kapu fölé
19:30 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést
19:02 | live

A kezdőcsapatok

Kisvárda Master Good: Felipe- Melnik, Vári, Ene, Anderson - Lucas, Protic, Misic - Gosztonyi, Ilic, Horváth.

Diósgyőri VTK: Antal - Shestakov, Brković, Karan, Nagy T., - Tóth Ba., Tajti M., Bárdos - Makrai, Mihajlović, Vernes.

Kisvárda Master Good vs. Diósgyőri VTK

1 – 1 (0 – 1)

Kisvárda, 2137 néző. V.: Szőts (Ring, Szert).

Kisvárda Master Good: Felipe – Melnik, Vári, Ene, Anderson – Lucas, Protic, Misic – Gosztonyi, Ilic, Horváth. Vezetőedző: Dajka László.

Diósgyőri VTK: Antal – Shestakov, Brkovic, Karan, Nagy T., – Tóth Ba., Tajti M., Bárdos – Makrai, Mihajlovic, Vernes. Vezetőedző: Fernando Fernandez Miguel Escribano.

Gólszerző: Mihajlovic a 41., Vári az 51. percben.

Sárga lap: Horváth a 27., Tóth B. a 45., Karan a 49., Nagy az 55., Forgács a 89. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Makrai helyett Hasani a 46., Gosztonyi helyett Sassa a 46., Protic helyett Mitosevic az 58., Vernes helyett Ioannidis a 68., Bárdos helyett Forgács a 78., Misic helyett Karasiuk a 83. percben.

Ön szerint bennmarad a Kisvárda Master Good az NB I-ben?

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2018/2019-as szezonban?

Egy hete volt ok az örömre, először nyert az évadban a DVTK
Miskolc - Kisvárda – Diósgyőr labdarúgó történelem: bajnokin először egymás ellen. A labdarúgó NB I 6. fordulójában ma 19.30-tól a Kisvárda Master Good csapatának vendége lesz a Diósgyőri VTK gárdája. A két együttesnek ez lesz az első bajnoki összecsapása, nem csak az élvonalban, hiszen korábban ...

A szombati 3023 fős publikum egy része
Miskolc - A DVTK jó vendéglátó volt, a Haladás-drukkerek juthattak be leg­olcsóbban a stadionba. A DVTK NB I-es labdarúgócsapatának a szombati volt az ötödik bajnokija az új stadionban, és ez a találkozó hozta az új létesítmény negatív nézettségi rekordját, ugyanis alig valamivel több, mint 3000 ...