BOON-ÉLŐ – Haladás vs. DVTK 2-0 (1-0)

1Hozzászólás
Haladás vs. DVTK
Haladás vs. DVTK - © Fotó: Homoky György
Miskolc, Sopron – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 27. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Swietelsky Haladás vendégeként lépett pályára szombaton 18 órától Sopronban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga, 27. forduló

Swietelsky Haladás vs. Diósgyőri VTK

2 – 0

Ön szerint mi lesz a Szombathelyi Haladás - Diósgyőri VTK mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE - Haladás vs. DVTK - 2017. 04. 15., szombat 18:00
01:36 | live

Bódog Tamás: „Nem éreztem a csapatban azt az erőt, amit korábban... ez az én felelősségem”

„Számomra ebben a pillanatban talány, hogy miért nem voltunk kellőképpen agresszívak és miért hiányzott a játékunkból az a hozzáállás, aminek meg kellett volna lennie” - nyilatkozta Bódog Tamás, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Haladás 2-0-ás győzelmével végződött szombati bajnoki után.
19:49 | live

90+4' Vége a mérkőzésnek, a Haladás szerezte meg a 3 pontot a 2-0-ás győzelmével.
19:48 | live

90+3' Egy hazai kontra végén Williams ugrott meg a jobb oldalon, befutott a 16-oson belülre, majd 5 méterről a bal kapufa mellé lőtt.
19:45 | live

90' 4 perc a hosszabbítás.

90' 10 főre fogyatkozott a Diósgyőr: Nono Villar szabálytalankodott Williams-szel szemben, majd neki is ugrott a Haladás játékosának, emiatt a játékvezető kiállította.
19:43 | live

88' A meccs utolsó cseréje: Mészáros ment le, Halmosi jött be.
19:39 | live

84' Mészáros a jobb oldalról az alapvonal közeléből remekül ívelte be keresztbe a labdát Williamsnek, akinek 5 méterről eleresztett lövését Antal bravúrral szögletre mentette.
19:38 | live

83' Vela jobbról a kapu elé érkező beadását Novothny fejelt a jobb alsó sarok irányába, ám a labda pár centivel elkerülte a kaput.
19:34 | live

79' Újabb Haladás-gól! A bal oldalról Rácz ívelte be a védők mögé a labdát, ahol Williams érkezett és 10 méterről Antal mellett a kapu bal oldalába lőtt, 2-0.
19:31 | live

77' Mészáros 17 méterről eleresztett lapos lövését fogta meg a jobb saroknál Antal.
19:28 | live

73' A Haladás is cserél: Polgár helyett Schimmer érkezett.
19:26 | live

71' A harmadik diósgyőri csere: Ugrai helyett Fülöp állt be.
19:21 | live

66' Busai is besárgult, mert lekönyökölte Mészárost.

65' Iszlai kapott sárga lapot Nono Villar felvágásáért.
19:18 | live

63' Csere a Haladásnál: Jancsó helyett Williams állt be.
19:17 | live

62' Nono Villar szabadrúgása akadt el a sorfalban, a kipattanót Busai pedig méterekkel a kapu mellé küldte.
19:15 | live

60' Csere a Diósgyőrben: Mevoungou helyett Busai jött be.
19:14 | live

59' Kiss B. távoli lövését fogta meg Antal kapus.
19:13 | live

58' Ugrai próbálkozott 18 méterről középről lövéssel, bal alsó sarokra tartó lapos bombáját Király kapus megfogta.
19:07 | live

52' Lipták kapott sárgát, mert felvágta Ráczot.
19:06 | live

51' Egy gyors hazai kontra végén Mészáros tört ki középen egyedül, 18 méterről, gólhelyzetből eleresztett lövését Antal hárította.
19:05 | live

49' Devecseri rángatta Szarkát, aki elesett. A játékvezető sárga lapot adott a haladás játékosának.
19:04 | live

48' A Haladás a jobb oldalon építette a támadását, a beadás után Karannak kellett tisztázni a saját 16-osán belül.
19:02 | live

A szünetben elkezdett esni az eső.
19:00 | live

46' Elkezdődött a második félidő, egyik csapat sem cserélt a szünetben.
18:47 | live

45+1' Vége az első félidőnek.
18:46 | live

45' 1 perc a hosszabbítás.

45' Ugrai 23 méterről, középről elvégzett szabadrúgása a sorfalban Mészárost találta el, a visszapattanó labdát szúrta, ám Király megfogta a védők között kapura tartó labdát.
18:42 | live

42' Mészáros bal oldali szögletét Jancsó fejelte a kapu fölé.
18:40 | live

40' Cserélt a Diósgyőr: Makrai helyett Szarka állt be.
18:35 | live

35' Az előző percekben a DVTK-nál volt többet a labda, de helyzetet nem tudtak kialakítani a fehérmezesek.
18:27 | live

28' Vezet a Haladás! Egy bal oldali akció során Bosnjak az alapvonalról Mészáros elé tette a labdát, aki ügyesen tovább pöckölte azt Jancsónak, a csatár pedig 7 méterről lőtt a kapu bal alsó sarkába, 1-0.

27' Mészáros bal oldali szöglete után a kifejelt labda Iszlai elé került, aki a kaputól 16 méterre lőtt, a kísérletet Antal kapus hárította.
18:25 | live

24' Vela passza után Makrai csapta be védőjét és jutott el lövésig, ám 17 méterről eleresztett lapos kísérletét Király könnyedén hárította.
18:24 | live

23' Devecseri próbálkozott hátulról egy hosszú indítással, ám Mészáros hiába rajtolt a labdára, Antal kapus jól jött ki és megkaparintotta a játékszert.
18:18 | live

17' Egy jobb oldali szabadrúgást Mészáros ívelt a kapu elé, a labdát a védők kifejelték, a tizenhatosnál Rácz elé került a játékszer, akinek lapos lövését Antal megfogta.
18:17 | live

15' Jancsó a bal oldalon egy jó csellel tisztára játszotta magát, majd középre lőtt labdájával Mészárost kereste, az ígéretesnek tűnő helyzetben azonban a csatár nem jól vette át a játékszert és diósgyőri védelem tisztázott.
18:11 | live

11' Tamás kapott sárga lapot, mert rátartott Bosnjak lábára

10' megint Bosnjak futott el a bal oldalon, keresztbe lőtt labdáját Mészáros szúrta kapásból a jobb alsó sarokra, a bombát Antal kapus vetődve megfogta.
18:08 | live

7' Bosnjak ment el a bal oldalon, majd a 16-os magasságában középre adott, ám a labdát a diósgyőri védők kivágták.
18:06 | live

3' Lipták szerelt úgy a 16-oson belül, hogy kirúgás lett belőle.

Mintegy 150-en gyűltek össze a vendégszektorban.
18:05 | live

1' A Haladás kezdte a mérkőzést.
18:02 | live

A kezdőcsapatok:

Labdarúgó OTP Bank Liga, 27. forduló

2 – 0   (1 – 0)

Sopron, 1200 néző. V.: Vad II. (Becséri, Szert).

Swietelsky Haladás: Király – Polgár, Jagodics, Wils, Devecseri – Kiss B., Iszlai, Rácz, Bosnjak – Mészáros, Jancsó. Vezetőedző: Mészöly Géza.

Diósgyőri VTK: Antal – Eperjesi, Lipták, Karan, Tamás M. – Mevoungou – Vela, Nono Villar, Ugrai – Novothny, Makrai. Vezetőedző: Bódog Tamás.

Gólszerző: Jancsó (1-0) a 28., Williams (2-0) a 79. percben .

Sárga lap: Tamás a 11., Devecseri a 49., Lipták az 52., Iszlai a 65., Busai a 66. percben.

Kiállítás: Nono Villar a 90. percben.

Csere: Makrai helyett Szarka a 40., Mevoungou helyett Busai a 60., Jancsó helyett Williams a 63., Ugrai helyett Fülöp a 71., Polgár helyett Schimmer a 73., Mészáros helyett Halmosi a 88. percben.

Haladás vs. DVTK – A haladásért Sopronban

Újabb győzelme esetén elkerülhetne a kieső helyről a DVTK NB I-es labdarúgócsapata.

Haladás vs. DVTK – Bódog Tamás: „A sikernek nem titka van, hanem ára”

Miskolc – Az OTP Bank Liga 27. fordulójában Sopronban lesz a Szombathelyi Haladás vendége a DVTK labdarúgó csapata. Szokásos mérkőzés előtti sajtótájékoztatónkon Bódog Tamás és Dejan Karan válaszolt az újságírók kérdéseire.

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!