BOON-ÉLŐ – Haladás vs. DVTK 0-3 (0-0)

© Fotó: Homoky György
Miskolc, Sopron – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 14. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Szombathelyi Haladás együttesének vendége volt  szombaton 15.30 órától Sopronban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 14. forduló

Szombathelyi Haladás vs. Diósgyőri VTK

0 – 3

Ön szerint mi lesz a Haladás - Diósgyőri VTK mérkőzés végeredménye?

View Results

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE - Haladás vs. DVTK 2017.10.28., szombat
19:10 | live

Bódog Tamás: „A helyzetek alapján bőven megérdemelten nyertük meg a mérkőzést”

„Jól kezdtük a mérkőzést, azonban 15-20 perc után a Haladás átvette az irányítást. Ebben az időszakban szerencsénk is volt, mert jobban játszott a Haladás. Az első félidő igen nehézre sikeredett, a második viszont teljesen rendben volt”„Jól kezdtük a mérkőzést, azonban 15-20 perc után a Haladás átvette az irányítást. Ebben az időszakban szerencsénk is volt, mert jobban játszott a Haladás. Az első félidő igen nehézre sikeredett, a második viszont teljesen rendben volt”
17:20 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek.
17:18 | live

90' Három perc a hosszabbítás

90' Ramos futott el a bal szélen, Kiss T. elé akart tálalni, aki már csak Antallal állt volna szemben, de Ramos pontatlan beadása miatt nem lett végül a támadásból ziccer.
17:16 | live

89' Ramos cselezgetett a hazai 16-os bal oldalánál, befelé tolta a labdát és a hosszú alsót célozta meg, de lövése pontatlan volt.
17:13 | live

86' A Diósgyőr is kihasználja mind három cserelehetőségét: Ioannidis hagyja el a pályát, heyén Nagy T.
17:10 | live

82' Hazai szabadrúgás jobbról, szinte az alapvonalról. Németh beadását a hosszún Ramos és Wils egymást lökve fejelték közösen a kapu mellé.
17:08 | live

80' Németh szabadrúgását Wils fejelte vissza, Ramos 3 méterről a felső lécet találta el.
17:06 | live

78' Kihasználja harmadik cserelehetőségét is a Haladás: Németh érkezik Williams helyére.
17:03 | live

75' Eperjesi centerezett jobb oldalról Halmosi mellől, Óvári elől az utolsó pillanatban tisztáztak szögletre.
16:58 | live

69' Harmadik gólját szerzi a Diósgyőr! Eperjesi jobb oldali bepasszát Nono Villar 22 méterről a bal felső sarokra helyezte, a labda a keresztlécről vágódott a gólvonal mögé. 0-3
16:54 | live

65' Hazai oldalszabadrúgás jobbról, a kapuból kimozduló Antal ölelte mellre a labdát az ötösön.
16:53 | live

64' Megint cserél a Haladás: Mészáros helyére Ramos érkezik.
16:49 | live

61' Ugrai cselezett középre, majd jobbra dobta Eperjesinek, aki hosszan adott be.
16:45 | live

56' Cserél a Haladás: Rácz helyett Halmosi a pályán.
16:44 | live

55' Busai kapott sárga lapot reklamálásért.
16:43 | live

54' Hazai szabadrúgás szinte az alapvonalról, jobbról, Tóth M. beadása után a lepattanót Kocsis vágta szögletre.
16:40 | live

51' 2 perc alatt 2 gólt lőtt a Diósgyőr! Eperjesi passzolt Velához a haza 16-os jobb oldalánál, Vela Ugraihoz továbbított, ő pedig kijőtte a hosszú alsó sarkot. 0-2
16:38 | live

50' Gól Vezet a Diósgyőr! Ugrai lehelet finom szabadrúgására érkezett lendületből Lipták, aki 6 méterről a kapu bal alsó sarkába fejelte a labdát. 0-1
16:33 | live

46' Folytatódik a mérkőzés.
16:32 | live

46' A szünetben cserél a Diósgyőr: Szarka helyére Ugrai érkezik.
16:17 | live

45+1' Vége az első félidőnek.
16:16 | live

45' 1 perc a ráadás.
16:10 | live

39' Kiss B. cselezgetett szépen a 16-os vonalánál, majd beadni szeretett volna, Kocsis az utolsó pillanatban tudott becsúszva menteni.
16:08 | live

37' Diósgyőri szöglet jobbról, Nono beadását kifejelték a védők.
16:04 | live

32' Cserél a Diósgyőr: Tóth B. sérülés miatt kénytelen elhagyni a pályát, Nono váltja.
16:03 | live

32' Kiss T. indult el a jobb oldalon, majd a hosszú alsó mellé gurított.
16:00 | live

29' Williams fejelte le a leshatáron Mészárosnak a labdát a 16-os vonalánál, utóbbi lőtt, Antal hatalmas bravúrral szögletre ütötte a labdát.
15:59 | live

27' Busai vezette keresztbe a labdát a haza 16-osnál, három védőt is megkerülve lőtt a rövid felső fölé.
15:56 | live

24' Williams fordult le emberéről, sokat várt a lövéssel, majd végül Antal kezébe lőtt.
15:54 | live

22' Diósgyőri oldalszabadrúgás jobbról, az alapvonaltól 20 méterre. Vela beadását Tóth B. fejelte balról a hosszú fölső sarok fölé.
15:49 | live

18' Hazai oldalszabadrúgás balról, a legurítás után a becsúszó Forgácsról került szögletre a labda.
15:47 | live

16' Előbb Vela beadását csúsztatták oldalra Szarka elől, majd Óvári beadása hullott Király ölébe.
15:46 | live

16' Tóth kapott sárga lapot a Liptákkal szembeni szabálytalanságáért.
15:45 | live

14' Mészáros kapott remek mélységi indítást, azonban a labda átvétele nem volt sikeres, így a kifutó Antalé lett a labda.
15:41 | live

10' A középpályán folyik nagyrészt a játék.
15:36 | live

4' Hazai szabadrúgás jobbról, 20 méterről. Mészáros állt a labda mögé, és átivelte mindenki feje fölött a labdát.
15:33 | live

2' Vela kapott sárga lapot.
15:32 | live

1' Vela jobb oldali beadása után Tóth B. elé kerüt a labda, lövése felpörgött egy lábon, amit Király húzott le.
15:31 | live

1' A Diósgyőr kezdte a mérkőzést.
15:26 | live

A kezdőcsapatok

Szombathelyi Haladás: Király - Polgár, Jagodics, Wils, Kiss - Bosnjak, Rácz, Tóth - Kiss, Mészáros, Williams.

Diósgyőri VTK: Antal - Eperjesi, Lipták, Kocsis, Forgács - Vela, Tóth B., Busai - Szarka, Ioannidis, Óvári.
15:25 | live

Ivan Radoš műtéte után lábadozik, ezért nem tudta vállalni a játékot, miként Dejan Karan és Kitl Miklós állapota sem engedi a játékot.
15:02 | live

A mezőnyjátékosok a gyepre léptek, elkezdték a bemelegítést mind a két oldalon

0 – 3 (0 – 0)

Sopron, – néző. V.: Karakó (Varga, Bertalan).

Szombathelyi Haladás: Király – Polgár, Jagodics, Wils, Kiss – Bosnjak, Rácz, Tóth – Kiss, Mészáros, Williams. Vezetőedző: Pacsi Bálint

Diósgyőri VTK: Antal – Eperjesi, Lipták, Kocsis, Forgács – Vela, Tóth B., Busai – Szarka, Ioannidis, Óvári. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Gólszerző: Lipták az 50., Ugrai az 51., Nono a 69. percben.

Sárga lap: Vela a 2., Tóth a 16., Busai az 55. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Tóth B. helyett Nono a 32., Szarka helyett Ugrai a 46., Rácz helyett Halmosi az 56., Mészáros helyett Ramos a 64., Williams helyett Németh a 78., Ioannidis helyett Nagy T. a 86. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

Ioannidis a legutóbbi fordulóban győztes gólt szerzett
Miskolc - Szombaton 15.30-tól Sopronban a Swietelsky Haladás vendége lesz a DVTK NB I-es labdarúgócsapata. A 14. fordulójához érkezett az élvonalbeli futballbajnokság, melynek keretében a Diósgyőr ,,igaziból” idegenben (nem Debrecenben) lép pályára, a Haladás ideiglenes otthonában, Sopronban. A p...

Ugrai Roland is meghívást kapott Szélesi Zoltántól
Budapest - Huszonöt játékos szerepel a magyar labdarúgó-válogatott megbízott szövetségi kapitánya, Szélesi Zoltán Luxemburg és Costa Rica elleni keretében. A hazai szövetség (MLSZ) honlapján szerdán közzétett névsorban nem szerepel a kapus Gulácsi Péter, aki saját kérésére maradt ki ezúttal. Viss...