BOON-ÉLŐ – Gyirmót vs. DVTK 1-1 (0-1)

Gyirmót vs. DVTK
Gyirmót vs. DVTK - © Fotó: Homoky György
Győr, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 30. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Gyirmót FC Győr vendégeként lépett pályára szombaton 18.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 30. forduló

Gyirmót FC Győr vs. Diósgyőri VTK

1 – 1

Ön szerint mi lesz a Gyirmót FC Győr - Diósgyőri VTK mérkőzés végeredménye?

View Results

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE – Gyirmót FC Győr vs. DVTK – 2017.05.06., 18.00
20:19 | live

„Nem rúgtuk be nem a másodikat, a harmadikat, de a negyediket sem, voltak lehetőségeink, de ezeket elszórakoztuk” - így nyilatkozott Bódog Tamás, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Gyirmót elleni 1-1-es idegenbeli bajnoki döntetlent követően.

19:49 | live

90+4' Vége a mérkőzésnek. Gyirmót vs. DVTK 1-1
19:48 | live

90+3' Egyenlített a Gyirmót. Egy középről előreívelt labdát röviden fejeltek ki a vendégek, a labda Radeljic elé került, aki 18 méterről, nagy erővel a kapu bal oldalába bombázott. 1-1.
19:45 | live

90' Három perc hosszabbítás következik.
19:44 | live

88' Vass keveredett be a vendég tizenhatoson belülre a bal oldalon, majd addig forgolódott, amíg lövőhelyzetet nem talált, 10 méterről eleresztett kísérlete azonban keresztben elgurult a DVTK kapuja előtt.
19:42 | live

87' Novothny passza után Fülöp lőhetett a kaputól 20 méterre, az ő kísérletét a hazaiak kapusa viszont hárította.
19:41 | live

86' A vendégek utolsó cseréje: Makrai megy le, Szabó I. Balázs jön helyette.
19:37 | live

82' Daushvili szerzett labdát, és passzolt jól Makrai elé, a kiugró csatár lövését azonban Nagy S. remek mozdulattal hárította.
19:35 | live

81' Csere a Diósgyőrnél: Szarka helyett Daushvili érkezett.
19:34 | live

80' Vass bal oldalról, 22 méterről lőtt jócskán a bal felső sarok fölé.
19:32 | live

78' Achim 24 méterről jobbról lőtt a kapu fölé.
19:30 | live

76' A harmadik hazai csere: Novák ment le, Máté J. állt be.
19:29 | live

74' Egy bal oldali szabadrúgásból Fülöp lőtt méterekkel a jobb kapufa mellé.
19:26 | live

71' Simon A. 17 méteres, kapu bal oldala felé tartó labdáját Antal kapus segítette szögletre.
19:24 | live

70' Csere mindkét oldalon: a hazaiaknál Szegi helyett Bori, a diósgyőrieknél Ugrai helyett Fülöp jött be.
19:22 | live

67' Szarka esett el a tizenhatoson belül egy hazai védő mellett, Bojovic mellett, aki fellökte a csatárt. A tizenegyes elmaradt, a reklamáló Novothny viszont sárga lapot kapott.
19:16 | live

61' A meccs első hazai helyzete maradt ki. Novák a bal oldalról jól adott középre, a nagy lendülettel érkező Szalánszki 6 méterről szúrta kapura a labdát, ami Antal testéről vágódott vissza a mezőnybe.
19:15 | live

60' Ugrai jobb oldali szabadrúgásánál Makrai és Novothny is érkezett a labdára, de a gólszerző elfejelte a jobb helyzetben lévő utóbbi játékos elől a labdát, a kapu fölé bólintott.
19:12 | live

57' Eperjesi-Makrai volt a labda útja, utóbbitól került ki a játékszer a jobb oldalra Velához, ő befutott a tizenhatoson belülre, 14 méterről eleresztett lapos lövése csak pár centivel kerülte el a kapu jobb alsó sarkát.

56' Csere a hazaiaknál: Madarász ment le, Szalánszki jött be.

55' Vela lőtt mellé a tizenhatos jobb oldaláról.
19:05 | live

50' Ugrai bal oldalról belőtt szögletét a hosszú oldalon Szarka fejelte a bal kapufa mellé.
19:02 | live

47' A bal oldalon Ugrai botladozott be a tizenhatoson belülre, az alapvonal közeléből megpróbálta középre lőni a labdát, ám egy hazai játékos felszabadított.
19:00 | live

46' Folytatódik a mérkőzés a második félidővel, most a Diósgyőr indította útjára a labdát.

18:46 | live

45+2' Vége az első félidőnek.
18:44 | live

Két perc lesz a hosszabbítás az első játékrész végén.

45' Ugrai futott el a bal oldalon az alapvonalig, visszatett labdáját a hazai kapus kitenyerelte, éppen Makrai elé, aki 8 méterről kapu fölé emelt.

44' Ugrai bal oldali szögleténél Nagy S. kapus húzta le a labdát Karan feje elől.
18:38 | live

Körülbelül 1400 néző tekinti meg a helyszínen a mérkőzést.

38' A hazai csapat hátul elpasszolta a labdát, miután Ugrai iramodhatott meg a kapu felé, és 18 méterről középről centikkel a bal alsó sarok mellé lőtt.
18:35 | live

35' Kiss M. végezte el a faultért járó szabadrúgást a bal oldalról, a meglehetősen szélről járó pontrúgást kapura küldte, Antal csak kiütni tudta a labdát, a vendég védelem pedig csak nehézségek árán volt képes felszabadítani.
18:33 | live

34' Karan kapott sárga lapot, mert feltartotta a kiugró Simon A.-t.
18:27 | live

28' Simon A. kapott sárga lapos figyelmeztetést, mert eltalálta Makrai arcát a kezével.
18:26 | live

27' Szarka emelte be a labdát a hazai védők mögé, Vela ugrott ki, de a visszafutó sárga mezesek, mielőtt lőhetett volna a középpályás, elpöckölték előle a labdát, szögletre mentve a helyzetet.
18:24 | live

24' Több mint egy percen állt nem tudott a kapu előteréből kijönni a Gyirmót, a diósgyőriek adogatták a tizenhatoson belül a labdát, a hazaiak végül nagy nehézségek árán tudták azt megszerezni.
18:17 | live

17' Novothny kiugratása után Makrai futott el a jobb oldalon, a kapu elé belőtt labdáját a gólra éhes Szarka elől egy hazai védő piszkálta szögletre.
18:16 | live

17' Ugrai jobbról érkező szabadrúgását Novothny fejelte kapura, ám ez könnyű zsákmány volt Nagy S.-nek.
18:11 | live

12' Makrai adott jó labdát Szarkának, aki jó csel után betört a tizenhatoson belülre, ám 15 méterről eleresztett lapos lövése egy hazai védőben elakadt, így odalett a nagy lehetőség.
18:06 | live

7' Novothny szerzett labdát a gyirmóti térfél közepén, majd Makrai elé tolta a játékszert, a gólszerző azonban 24 méterről méterekkel a jobb kapufa mellé lőtt.
18:05 | live

6' Makrai próbálta a jobb oldalról középre lőni a labdát, ám az a társakig nem jutott el, egy hazai védőről szögletre pattant.
18:02 | live

2' Vezet a Diósgyőr! Novothny indult el a jobb oldalon nagy lendülettel, betört a tizenhatoson belülre, majd középre lőtte a labdát, Makrai lábáról, mintegy 6 méterről a kapu jobb alsó sarkába került a labda. 0-1.
17:59 | live

1' A Gyirmót kezdte a mérkőzést.
17:56 | live

A Diósgyőr csapatában Busai került a védelem közepére az eltiltott Lipták helyére, Novothny pedig a középpályán, irányítóként kap szerepet. A csapatkapitányi karszalagot is megkapta az Újpestből erre az évadra kölcsön vett támadó, aki néhány hét múlva a lila-fehérekhez fog távozni.
17:36 | live

A Diósgyőri VTK kezdőcsapata:

A Gyirmót FC Győr kezdőcsapata:

16:47 | live

Az első osztálytól már biztosan búcsúzó Gyirmót otthonában lép pályára a DVTK szombaton 18 órától az OTP Bank Liga 30. fordulójában.

1 – 1 (0 – 1)

Győr, Alcufer Stadion, 1400 néző. V.: Karakó F. (Varga G., Szert B.).

Gyirmót FC Győr: Nagy S. – Achim, Bojovic, Radeljic, Szegi – Madarász, Simon Á., Vass, Kiss M. – Novák, Simon A. Vezetőedző: Urbányi István.

Diósgyőri VTK: Antal – Eperjesi, Busai, Karan, Tamás M. – Mevoungou – Vela, Novothny, Ugrai – Szarka, Makrai. Vezetőedző: Bódog Tamás.

Gólszerző: Makrai (0-1) a 2., Radeljic (1-1) a 90+3. percben.

Sárga lap: Simon A. a 28., Karan a 34., Novothny a 67. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Madarász helyett Szalánszki az 56., Szegi helyett Bori és Ugrai helyett Fülöp a 70., Novák helyett Máté a 76., Szarka helyett Daushvili a 81., Makrai helyett Szabó I. B. a 86. percben.

Diósgyőri stadion: két hét mínusz, de behozható

A diósgyőri stadion épül, az MVSC pedig csak kétezer fős lesz, és nem lesz NB I-re alkalmas.

Gyirmót vs. DVTK – Így állhat fel a Diósgyőr

A szombaton 18 órakor kezdődő Gyirmót FC Győr – Diósgyőri VTK NB I-es mérkőzés előtt megnéztük milyen összeállításban léphet pályára a DVTK Gyirmóton.

Jövő év februárjára elkészül a DVTK stadionja

A tervek szerint 2018 februárjában elkészülhet a DVTK stadionja, annak ellenére, hogy a kivitelezők kéthetes késésben vannak a csaknem 11 milliárd forintos projekttel – hangzott el a pénteki helyszínbejáráson.

Gyirmót vs. DVTK – Új helyzet: mögötte álló ellen játszik a Diósgyőr

A már kiesett Gyirmót ellen szeretné folytatni a menekülést a veszélyes zónából a Diósgyőr.