BOON-ÉLŐ – FTC vs. DVTK 1-1 (0-1)

FTC vs. DVTK
FTC vs. DVTK - © Fotó: Homoky György
Budapest, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 25. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Ferencvárosi TC vendégeként lépett pályára szombaton 20.30-tól a Groupama Arénában. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 25. forduló

Ferencvárosi TC vs. Diósgyőri VTK

1 – 1

Ön mit tippel a Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK bajnoki mérkőzésre?

View Results

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE – FTC vs. DVTK – 2017.04.08., 20.30
22:58 | live

„Többért jöttünk, de úgy gondolom, hogy az 1 pont is szép eredmény” – nyilatkozta Bódog Tamás, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Ferencvárosi TC elleni 1-1-es idegenbeli bajnoki döntetlent követően.

22:23 | live

Vége a mérkőzésnek, 1-1-es döntetlennel zárult a találkozó.

90+6' Jobb oldali beadás után Hüsing fejelt kapura, Rados kezében halt el a labda.

90+5' Sárga lapos figyelmeztetést kapott Vela, mert ráugrott Gera hátára, valamint Lovrencsics is kakaskodásért.
22:22 | live

90+4' Óriási ziccer adódott a hazai együttes előtt. Böde a kaputól 8 méterre éppen lőni készült, amikor Eperjesi rontott oda, és kivágta előle a labdát.
22:20 | live

90+3' Kétperces ápolás után folytatódik a játék. A hazaiak sportszerűen visszaadták a labdát a DVTK-nak.
22:19 | live

90+2' Rados rúgta ki az oldalvonalon túlra a labdát, és ült le, jelezvén, hogy őt ápolni kell. Ez nem tetszik a hazai közönségnek.
22:17 | live

90+1' Szarka kapott sárga lapot labdaelrúgásért.

90' Három perc hosszabbítás következik.
22:16 | live

89' Lovrencsics csavarta be a kapu elé a labdát, amely a kapufa tetejéről pattant az alapvonalon túlra.
22:13 | live

86' Csere a Diósgyőrben: Ugrai helyett Fülöp folytatja.
22:12 | live

85' Lovrencsics jobb oldalról, 23 méterről eleresztett lövése kerülte el a kapu jobb oldalát.
22:11 | live

84' Varga R. próbálkozott 17 méterről lövéssel, de saját csapattársát, Gerát találta hátba a kapu előtt.
22:08 | live

Csere a Diósgyőrben: Nono helyett Busai érkezett.

81' Nono Villar a jobb oldalról váratlanul lőtt a bal alsó sarokra, de Dibusz résen volt, fogta a labdát.
22:05 | live

77' Egyenlített a Ferencváros! A kezdőkörből kapott egy indítást a jobb oldalon Varga R., aki befutott a tizenhatoson belülre, és a kapujából kiinduló Rados mellett a jobb alsó sarokba lőtt. 1-1.
22:04 | live

76' Ugrai passzolta el a labdát a tizenhatoson belül, Gera lőhetett, de nem találta el a kaput, a jobb kapufa felett hagyta el a pályát a labda.
22:03 | live

75' Veszélyes pillanatokat élt át a Diósgyőr: egy jobb oldali akció után suhant keresztbe a labda, majd Sternberg próbálkozott kétszer is lövéssel, de mindkettő elakadt a vendég védelemben.
21:59 | live

72' Csere a Diósgyőrnél, Novothny ment le, Makrai jött be.

71' Hajnal ívelt a tizenhatoson belülre, Böde nem tudta levenni a labdát, ami Eperjesi kezét érintve került Moutari elé, a csatár egyből ellőtte a labdát, így ebből tulajdonképpen előnyszabály lett, ám a lövése elkerülte a kapu jobb alsó sarkát.
21:55 | live

67' Lovrencsics 23 méterről eleresztett lövése adott munkát Radosnak. A kapus nem tudta megfogni a labdát, kiejtette, végül a vendég védők nagy nehezen felszabadítottak.
21:51 | live

64' A harmadik hazai csere: Kleinheisler helyett Lovrencsics jött be.
21:45 | live

58' A vendégek által röviden kifejelt labdát Kleinheisler vette le a kaputól 20 méterre, középről eresztett bombája méterekkel a kapu mellé ment.
21:44 | live

57' Ugrai is sárgát kapott a Hüsinggel szemben elkövetett szabálytalanság miatt.
21:43 | live

56' Hajnal jobb oldali szögletét Gera 8 méterről fejelte a bal kapufa mellé.
21:41 | live

54' Novothny kapta a meccs első sárga lapját, miután felrúgta Gerát.
21:36 | live

49' Ugrai 22 méterről, középről lapos lövést eresztett el, ami a jobb kapufa mellett zúgott ki a pályáról.
21:35 | live

47' Egy ferencvárosi támadásnál Varga R. Gera ívelése után lépett ki, a tizenhatoson belülre érve 14 méterről a jobb alsó kapufa tövét találta el, ahonnan kifelé pattant a játékszer.
21:32 | live

46' Megkezdődött a második félidő.

A szünetben két csere volt a hazaiaknál: Djuricin helyett Varga Roland állt be, Bognár helyett pedig Böde.
21:17 | live

Vége az első félidőnek.

45+1' Vezet a Diósgyőr! Ugrai jobb oldali szabadrúgását a kaputól 7 méterre Tamás M. fejelte a jobb felső sarokba. 0-1.
21:16 | live

45' Egy perc hosszabbítás következik.
21:06 | live

35' A jobb oldalon Vela próbálta Szarkát játékba hozni, de ez nem pont úgy sikerült, ahogy gondolta, visszakerült a középpályáshoz a labda, aki betört a tizenhatoson belülre, majd az ötösről a bal felső, rövid sarok mellé durrantott.
21:03 | live

32' Bognár a kezdőkör széléről végezhetett el szabadrúgást, kapu elé ívelt labdája Novothny fejéről pattant a felső lécre, onnan pedig szögletre.
21:02 | live

31' Kleinheisler akarta megjátszani Djuricint, a csatár azonban nem a labda felé mozgott, így a hazaiak kecsegtető helyzete elszállt.
21:01 | live

30' Bognár egy hosszú indítást szánt Moutarinak, aki nem tudta levenni a labdát a tizenhatoson belül, a combjára pattant, odalett a lehetőség.
20:59 | live

28' Eperjesi jobb oldali bedobása után Lipták csúsztatta középre a labdát, ahol Karan érkezett, az ő homlokáról a jobb felső sarok mellé szállt a játékszer.
20:53 | live

23' Ugrai jobb oldali szöglete után Szarka fejelt méterekkel a kapu mellé.
20:49 | live

18' Djuricin próbálkozott 17 méterről lövéssel egy labdaszerzés után, de Lipták jókor lépett be elé, róla kifelé pattant a labda.
20:43 | live

12' Óriási diósgyőri lehetőség maradt ki! Vela a jobb oldalon nagyon jó labdával hozta helyzetbe az előtte beinduló Novothnyt, aki a tizenhatoson belülre érve olyan rossz megoldást választott, ami se nem beadás, se nem lövés nem volt, 12 méterről tulajdonképpen eltékozolta a ziccert.
20:35 | live

5' Helyzet még nem volt a meccsen, a Diósgyőr, csakúgy, mint másfél hete a kupameccsen, most is bátran kezdett.
20:31 | live

1' A Ferencváros kezdte a mérkőzést.

19:55 | live

Szombaton 20.30-tól az FTC vendégeként lép pályára a DVTK Budapesten.

Ferencvárosi TC vs. Diósgyőri VTK

1 – 1 (0 – 1)

Budapest, 6235 néző. V.: Andó-Szabó S. (Georgiou T., Szalai B.).

Ferencvárosi TC: Dibusz – Botka, Hüsing, Dilaver, Sternberg – Kleinheisler, Hajnal, Gera, Bognár I., Moutari – Djuricin. Vezetőedző: Thomas Doll

Diósgyőri VTK: Rados – Eperjesi, Karan, Lipták, Tamás M. – Mevoungou – Vela, Nono Villar, Ugrai – Novothny, Szarka. Vezetőedző: Bódog Tamás.

Gólszerző: Tamás M. (0-1) a 45+1., Varga R. (1-1) a 77. percben.

Sárga lap: Novothny az 54., Ugrai az 57., Szarka a 90+1., Vela és Lovrencsics a 90+5. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Djuricin helyett Varga R. és Bognár helyett Böde a félidőben, Kleinheisler helyett Lovrencsics a 64., Novothny helyett Makrai a 72., Nono Villar helyett Busai a 81., Ugrai helyett Fülöp a 86. percben.

FTC vs. DVTK – Így állhat fel a Diósgyőr az Üllői úton

A szombaton 20.30-kor kezdődő Ferencvárosi TC – Diósgyőri VTK NB I-es mérkőzés előtt megnéztük milyen összeállításban léphet pályára a DVTK a zöld-fehérek otthonában.

FTC vs. DVTK – A kiesés után a bennmaradásért

A kupabúcsút követően a bajnokságban pontokat remél az Ferencváros vendégeként a kieső helyen álló Diósgyőri VTK.