BOON-ÉLŐ – FTC vs. DVTK 6-2 (1-0)

FTC vs. DVTK
FTC vs. DVTK - © Fotó: Homoky György
Miskolc, Budapest – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 3. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája idegenben lép pályára a Ferencvárosi TC együttese ellen szombaton 20.30-tól Budapesten. Az összecsapásról élőben tudósítunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 3. forduló

Ferencvárosi TC vs. Diósgyőri VTK

6 – 2

BOON-LIVE – FTC vs. DVTK – 2016.07.30, 20.30
22:52 | live

„Aki a tapsot elviseli, annak a füttyöt is el kell viselnie”

Miskolc, Budapest - „Gyenge napot fogtunk ki, nincs mit ezen szépíteni” - nyilatkozta Horváth Ferenc, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Ferencvárosi TC ellen elszenvedett idegenbeli 6-2-es vereséget követően.

22:25 | live

90+1' Vége a mérkőzésnek, a végeredmény: 6-2.
22:24 | live

90' Újabb diósgyőri gól! A szabadrúgás után Tamás M. lőtt a bal felsőbe, 6-2.
22:22 | live

90' Sesták sárgult be.
22:20 | live

86' Itt a hatodik. Djuricin fejelt közelről a vendég kapuba, egy jobb oldali beadás után. 6-1.
22:19 | live

85' Az ötödik FTC gól: Gera 16-ról lőhetett ballal, labdája a kapu közepébe suhan, bár Bacsa feje is közreműködött. 5-1.
22:16 | live

83' Lovrencsics kiszorított helyzetből tudott nagy lövést elereszteni, labdája a diósgyőri kapufán csattant.
22:15 | live

82' Nemest kellett ápolni, a térdével lehetett a baj. A DVTK-nak azonban nincs több cserelehetősége.
22:14 | live

82' Nagy D. helyett Sesták a pályán.
22:13 | live

79' Cserélt a hazai együttes is: Leandro helyett Pintér, Trinks helyett pedig Gyömbér a játéktéren.
22:12 | live

79' A gól után azonnal cserélt a DVTK: Dausvili helyett Nono a pályán.
22:11 | live

78' Gólt szerez a DVTK! Diego Vela óriási gólt ragasztott a ferencvárosi kapuba, a jól eltalált lövése legalább 24 méterről csapódott a hazai ketrecbe. 4-1.
22:10 | live

77' Ramírez lőhetett közvetlen közelről, azonban Antal hárítani tudta a jól eltalált lövést.
22:08 | live

6736 néző a forduló rangadóján.
22:07 | live

74' Lipták elé pattant a labda Bacsa fejese után, azonban a védő nem tudta kapura irányítani lövését.
22:06 | live

74' Diósgyőri sarokrúgás után Griffiths próbált fejelni, azonban egy ferencvárosi váll hamarabb ért labdába, a játékszer pedig szögletre pattant. Jöhet az ismétlés.
22:05 | live

72' Bognár próbálkozhatott 20 méterről, lövése azonban elkerülte a kaput.
22:03 | live

70' Még bő 20 perc a találkozóból, a helyzet pedig változatlan: a DVTK nem tud eljutni a ferencvárosi kapuig.
22:01 | live

67' Már néggyel vezet a Fradi. Trinks szöglete után kijött a labda, Dilaver 26 méterről nagy gólt lőtt a kapu bal oldalába, 4-0.
21:57 | live

65' Cserél a DVTK: Németh M. helyett Vela a pályán.

63' Újabb gól. Jobb oldali beadás után Lipták fejéről Djuricin elé került a labda, aki közelről a hálóba lőtt. 3-0.
21:54 | live

61' A sarokrúgás után Trinks lőhetett a diósgyőri kapura, de Antal védeni tudott. Bognár tisztázása újra sarokrúgást eredményez.
21:53 | live

60' Böde harcolt ki újabb ferencvárosi szögletet.
21:52 | live

59' Nincs most fejben egyben a Diósgyőr, több passz is sikertelen.
21:49 | live

57' Bognár szöglete a levegőben kikanyarodott, mielőtt a labda leért volna a földre, már lefújta a játékvezető.
21:48 | live

54' Böde egyéni akciója két vendégjátékos között a 16-oson belül, ellőtte keresztbe a labdát a kapu előtt.
21:47 | live

53' Előre felé teljesen veszélytelen a DVTK. Nagyon nagy bravúr kellene a pontszerzéshez is...
21:44 | live

52' Újabb ferencvárosi gól. Leandro 22 méterről a kapu bal oldalába tekerte a labdát, 2-0.
21:43 | live

50' Böde esett el Dausvili belépője után, így az FTC a tizenhatos sarkáról végezhet el szabadrúgást, jó 23-24 méterről.
21:42 | live

48' Gera labdája rossz Lovrencsicsnek, Elek indíthatott Griffiths felé. Nalepa becsúszott, szerelése pedig jól sikerült, így a hazaiak jöhetnek.
21:40 | live

47' Trinks szöglete után ferencvárosi lövés, mintha Dausvili kezét érte volna a labda, de a játékvezető nem látott okot a közbeavatkozásra. Rögtön utána Ramírez adott volna középre, azonban Bacsa odalépett a ferencvárosi játékosnak, így szabadrúgással jöhettek a hazaiak.
21:39 | live

46' Egy perc telt el, az FTC máris szöglettel jöhet, Trinks sétál a sarokrúgáshoz.
21:37 | live

45' Elkezdődött a második félidő, a Ferencváros indította útjára a labdát, csere egyik oldalon sem volt.
21:36 | live

Az eddigi 48 ferencvárosi pályaválasztással megvívott mérkőzések során a DVTK 4 győzelem mellett 8 döntetlent, valamint 36 vereséget számlál.
21:24 | live

Az OTP Bank Liga 3. fordulójának szombati játéknapján két mérkőzést játszottak:

Haladás - Honvéd 1-1
Újpest - Paks 1-0
21:22 | live

45' Vége az első félidőnek.
21:21 | live

45' Egy gyenge Németh M. fejes, ez volt az első kapura menő próbálkozása a DVTK-nak.

45' Egy perc a hosszabbítás az első félidőben.
21:20 | live

45' Griffiths próbálta lekészíteni a labdát Bognárnak, de próbálkozása eredménytelenül zárult.

43' Djuricin adott be jobbról, elment a labda Antal előtt, Trinks 4 méterről nem tudott a kapuba lőni.
21:19 | live

42' Két hazai szöglet rövid időn belül, de nem lett belőle gondja a Diósgyőrnek.
21:18 | live

42' Bognár lépett oda Gerának a kezdőkör környékén, szabadrúgás.
21:16 | live

40' Tisztáztak a diósgyőri védők, de a felszabadításra szánt labda nem jutott messzire. A hazaiak újabb támadást vezethettek, aminek ismét szöglet lett az eredménye.
21:15 | live

39' Nagy D. kapásból lőhetett a diósgyőri kapura, de Okuka belevetődött lövésébe, a labda pedig szögletre pattant.
21:13 | live

37' Máris cserél a DVTK: Oláh B. helyett Griffiths a pályán.
21:12 | live

36' Most majd alapjaiban kell taktikát változtatnia a DVTK-nak, ha nyerni szeretne...

36' Nagy D. elől Okuka mentett óriásit a diósgyőri tizenhatoson belül.
21:11 | live

35' Trinks eresztett el egy nagy lövést a diósgyőri kapura, azonban pattogó próbálkozását Antal könnyedén felszedte.
21:10 | live

34' Vezet a Ferencváros. Djuricin passza után Trinks 17 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 1-0.
21:08 | live

33' Dilaver adott el labdát a saját térfelén, Bognár lecsapott a játékszerre, majd 25-27 méterről eleresztett lövésébe belelépett Nalepa.
21:07 | live

32' Az első bő fél órában nem rúgott kapura a DVTK, de harcosan játszik és védekezik.

32' Oláh B. indított a középpályáról Bacsához, passzát azonban a hazai védők lefülelték.
21:06 | live

29' Elek indulhatott meg középen, elesett, de nem fújt a játékvezető. Pár pillanattal később Bacsát kellett szóban figyelmeztetnie, miután odalépett a ferencvárosi játékosnak.
21:04 | live

29' Újabb sárga lapos figyelmeztetés, Nagy D. rántotta vissza a nála gyorsabb Okukát az oldalvonal mellett.
21:02 | live

27' Újabb ferencvárosi szögletrúgás, de ezt is hatástalanítják a vendégek védői.
21:01 | live

25' Bognár próbált megszerezni egy labdát, Leandro még utolérte a támadót, becsúszott, a labda elhagyta a játékteret. A bíró kirúgást ítélt.
20:59 | live

24' Gerának is villan a sárga lap, szabadrúgás kifelé. A földön fekve rúgta meg Bacsát.
20:58 | live

23' Okuka maradt lent az oldalvonalnál, lerántást reklamált, de a játékvezető sípja néma maradt ebben az esetben. A reklamálásért viszont sárga lap járt a Diósgyőri VTK játékosának.
20:57 | live

22' Bognár iramodhatott meg a bal oldalon, de beadása nem sikerült, lepattant egy ferencvárosi védőről - bedobás.
20:56 | live

21' Djuricin lőtt középről középre, Antal nem tudta magához ölelni az erős próbálkozást, a kipattanó labdára azonban érkezett Lipták, majd tisztázott.

21' A Ferencváros irányít, járatja a labdát, de - most - semmi komoly helyzet.
20:55 | live

20' Elek kapja a mérkőzés első sárga lapját, Nagy D. lábára csúszott rá veszélyesen, a játékvezető nem habozott az ítéletnél.
20:54 | live

19' Gera második próbálkozása is a kapu mellett hagyta el a játékteret.

18' Lovrencsics lábára tartott rá Nemes, szabadrúgással jöhet a Ferencváros.
20:52 | live

17' A jobb oldali hazai támadást Oláh B. állította meg nagyszerűen.

16' Trinks jutott el a tizenhatoson belülre, ott azonban nem tudott pontos labdát adni társának, így jöhet a Diósgyőr.
20:51 | live

16' Hamar labdát veszít a DVTK, amely a félpályán sem alig tud átjönni, de a védekezése eddig hibátlan.

15' Gera vállalkozott lövésre jó 25 méterről, de próbálkozása nem találta el a kaput.
20:50 | live

15' Nemes nem tudott elindulni a jobb oldalon, így újra az FTC kezdeményezhet.
20:48 | live

14' Nagy D. majd Ramírez mehetett el a bal oldalon, egyik esetben sem sikerült átjárni a diósgyőri védelem eszén.
20:47 | live

12' Djuricin pörgetett kapura veszélyesen, Antalnak kellett nagyot hárítania.
20:46 | live

10' Nagy D. esett el a tizenhatoson belül, a játékvezető azonban nem fújt a sípjába, így a játék folytatódhatott. A televíziós közvetítések szerint sem történt semmi az esetnél.
20:45 | live

8' Trinks bal oldali szöglete után veszélyesen kanyarodott a labda, de elment mindenki, és a kapu előtt is.
20:43 | live

8' Djuricin - Nagy D. volt a labda útja, utóbbi egy közeli lövést utóbbi eresztett el, a játékszer pedig szögletre pattant Dausvili lábáról.
20:42 | live

6' Az első 5 percben a hazaiak játszanak mezőnyfölényben.
20:41 | live

6' Lovrencsics adott középre, de beadása pontatlanra sikerült. Beszorult a Diósgyőr, nagy nyomás alatt a hátsó alakzat.
20:40 | live

5' Nalepa rántotta le Bognárt a középpálya közepénél, szabadrúgással jöhet a Diósgyőr.

4' A sarokrúgás veszélyesen kanyarodott befelé, de a vendégek felszabadítottak.
20:39 | live

4' A találkozó első szögletét az FTC rúghatja.
20:38 | live

2' Letámadott a Ferencváros, de Trinks lövésébe belevetődtek a diósgyőri védők.
20:37 | live

1' A vendégszurkolók nagy üdvrivalgása, dalolása közepette tologattak hátul a vendégek.
20:36 | live

1' A Diósgyőri VTK kezdte a mérkőzést. A Ferencváros zöld-fehérben, míg a DVTK piros szerelésben játszik.
20:34 | live

Zúg a "Hajrá, Diósgyőr!"
20:15 | live

Szépen telik a vendégszektor, a DVTK játékosai nagy tapsot kaptak a kivonuláskor.
19:46 | live

Túl az első hangoláson: közel hétszáz belépő fogyott el a diósgyőri szurkolók részéről elővételben, tehát ennyien minimum lesznek a Groupama Arénában.
19:44 | live

Rados, Eperjesi, valamint Ugrai sérülés miatt nem léphet pályára a vendégeknél, Karan papírjai pedig még nincsenek rendben.
19:41 | live

A kezdőcsapatok:

Ferencvárosi TC: Dibusz - Dilaver, Leandro, Nalepa, Ramírez - Gera, Nagy D. - Lovrencsics, Trinks, Djuricin - Böde. Vezetőedző: Thomas Doll.

Diósgyőri VTK: Antal - Okuka, Lipták, Tamás, Nemes - Dausvili - Bacsa, Oláh B., Elek, Németh M. - Bognár. Vezetőedző: Horváth Ferenc
19:37 | live

Igazi nyári időjárás fogadja a csapatokat a szombat esti találkozón, ahol bő egy órával a mérkőzés kezdete előtt éppen a gyepet ellenőrzik a játékosok.

Ön szerint mi lesz az FTC - DVTK mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

6 – 2  (1-0)

Budapest, 6736 néző. V.: Bognár T. (Theodoros G., Buzás B.).

Ferencvárosi TC: Dibusz – Dilaver, Leandro, Nalepa, Ramírez – Nagy D., Gera – Lovrencsics, Trinks, Djuricin – Böde. Vezetőedző: Thomas Doll.

Diósgyőri VTK: Antal – Okuka, Lipták, Tamás, Nemes – Dausvili – Bacsa, Oláh B., Elek, Németh M. – Bognár. Vezetőedző: Horváth Ferenc

Gólszerző: Trinks (1-0) a 34., Leandro (2-0) az 52., Djuricin (3-0) a 64., Dilaver (4-0) a 67., Vela (4-1) a 78., Gera (5-1) a 81., Djuricin (6-1) a 86., Tamás M. (6-2) a 90. percben.

Sárga lap: Elek a 19., Okuka a 23., Gera a 23., Nagy D. a 29., Bacsa a 85., Sesták a 90. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Oláh B. helyett Griffiths a 39., Németh M. helyett Vela a 65., Dausvili helyett Nono a 79., Leandro helyett Pintér a 80., Trinks helyett Gyömbér a 80., Nagy D. helyett Sesták a 82. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2016/2017-es szezonban?

FTC vs. DVTK – Így állhat fel a Diósgyőr a Ferencváros otthonában

Miskolc – A szombaton 20.30-kor kezdődő Ferencvárosi TC – Diósgyőri VTK NB I-es mérkőzés előtt megnéztük milyen összeállításban léphet pályára a DVTK a népligeti Groupama Arénában.

FTC vs. DVTK – A vendégjegyek több mint a fele elkelt az Üllői úti csatára

Miskolc – Több száz diósgyőri fanatikus kell útra, hogy kiszurkolja a DVTK ötödik idegenbeli sikerét a Ferencváros otthonában.

FTC vs. DVTK – A helyezések alapján rangadó

Miskolc – Kába vagy extrán motivált lesz-e a Ferencváros a Diósgyőr ellen, a szombati bajnokin? Az FTC – DVTK bajnokiról élőben tudósítunk szombaton 20.30-tól a Borsod Online-on.