BOON-ÉLŐ – FTC vs. DVTK 2-2 (1-1)

FTC vs. DVTK
FTC vs. DVTK - © Fotó: Homoky György
Budapest, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 23. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája az ősi rivális Ferencvárosi TC vendégeként lépett pályára szombaton 18.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 23. forduló

Ferencvárosi TC vs. Diósgyőri VTK

2 – 2

BOON-LIVE - FTC vs. DVTK - 2016.03.05., 18:00
21:21 | live

Budapest, Miskolc - "Dicséretes az a harci szellem, ami tavasszal látható, ez erőt adhat a folytatásra?" - nyilatkozta Egervári Sándor, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Fradi elleni, 2-2-es döntetlen zárult idegenbeli bajnoki után.

19:53 | live

Diósgyőri megemlékezés a tragikus balesetben elhunyt debreceni ultrákról
19:52 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek, pontot szerzett a Diósgyőr az Üllői úton.
19:51 | live

90+3' Ramirez 19 méterről laposan a jobb alsó sarok mellé lőtt.
19:50 | live

90+2' Gólt lőtt a Diósgyőr! Bognár szabadrúgása után a középen állók tovább csúsztatták a labdát, de Bacsa a jobb kapufánál hiába fejelt a kapuba, les állás miatt nem születhetett gól.
19:49 | live

90+1' Pintér kapott sárga lapot, mert felvágta Novothnyt.
19:48 | live

90' 3 perc hosszabbítás következik.
19:47 | live

89' Egyenlített a Diósgyőr! Diósgyőri támadásnál Elek középről tette ki a labdát balra Bognárnak, ő estében középre gyötörte a játékszert, az érkező Novothny pedig 11 méterről a kapu jobb alsó sarkába lőtt, 2-2.

88' Diósgyőri csere: Koman helyett Novothny jött be.
19:45 | live

87' Csere a hazaiaknál: Lamah helyett Gyömbér állt be.
19:43 | live

85' Vezet a Ferencváros! Jobb oldali szöglet után nem tudott felszabadítani a diósgyőri védelem, a labda a kaputól 7 méterre álló Pintérhez került, aki a kapu jobb oldalába lőtt, 2-1.

84' Radó lőtt 16 méterről, Rados szögletre mentett.
19:42 | live

84' Radó balról érkező beadása tisztán találta Bödét, akinek 8 méterről leadott fejesét Rados védte bravúrral.

83' A Diósgyőr szerzett labdát a Ferencváros térfelén, Kovács lőtt 17 méterről a kapu mellé.
19:41 | live

82' Csere a Diósgyőrben: Egerszegi helyett Kovács G. állt be.
19:40 | live

81' Egy hazai akció során Leandro balról jól adott be a kapu elé, az 5-ösön tisztán álló Bödéről azonban a jobb kapufa mellé pattant a labda. Nagy helyzet volt.
19:39 | live

80' Okuka maradt lent a földön egy párharc után, a védőt egy percig ápolták a pályán.
19:35 | live

77' Bognár vállalkozott lövésre a hazai kaputól 21 méterre, kísérlete elkerülte a ketrec bal oldalát.
19:33 | live

74' Gera balról érkező szabadrúgására a bal kapufával szemben Pintér érkezett, ám néhány centivel lemaradt a feje a beadásról, így az alapvonalon túlra szállt a labda.
19:28 | live

70' Nagy Á. kapott sárga lapot, Koman buktatásáért.
19:27 | live

68' Radó bal oldali szögletét Nalepa próbálta kapura fejelni, de a labda egy védőről ismételten szögletre pattant.
19:26 | live

67' Gera végzett el szabadrúgást a bal oldalról 18 méterről, lövését Rados tenyerelte szögletre.
19:19 | live

60' James kapott sárga lapot, mert ráugrott Gera hátára.
19:13 | live

55' Csere a Diósgyőrben: Barczi helyett James jött be.
19:08 | live

49' Bacsa tette ki a labdát a bal oldalra Eleknek, aki befutott a 16-oson belülre, de elég sokáig várt a lövéssel, végül éles szögből az oldalhálót találta el.
19:04 | live

46' Folytatódik a mérkőzés.
18:47 | live

45+1' Vége az első félidőnek.
18:46 | live

45' 1 perc a hosszabbítás.
18:45 | live

45' Trinks jobb oldali szabadrúgását Nalepa fejelte 9 méterről a jobb kapufa mellé.

44' Bognár kapott sárga lapot, mert felvágta Nagy Á-t.
18:43 | live

43' Csere a hazaiaknál: Varga R. helyett Radó jött be.

42' Koman indításával Bacsa futott be a 16-oson belülre, és szorongatott helyzetben, 14 méterről a kapu mellé lőtt.
18:40 | live

38' Lamah csapta be Okukát a bal oldalon és jutott ezzel lépéselőnyhöz, a hazai játékos jól is futott el és a beadása is tökéletes lett. Böde vehette le a labdát a kaputól 14 méterre, ám lövés helyett emeléssel próbálkozott, ami elszállt a kapu felett.
18:38 | live

37' Az elmúlt időszakban a két 16-os között futballoztak a csapatok.
18:33 | live

31' Leandro passzolta be a labdát a 16-oson belülre Bödének, ő ügyesen tette vissza lövésre a játékszert Trinksnek, aki 16 méterről, jobbról keresztbe ellőt a kapu előtt.
18:27 | live

26' Egerszegi kapott sárga lapot, mert felvágta Lamaht.
18:25 | live

24' Bacsa kapott sárga lapot kezezésért.
18:19 | live

18' Ismét egy diósgyőri akció futott a pályán, Koman a felezővonaltól iramodott meg a labdával, majd kissé jobbról, 22 méterről a bal kapufa mellé durrantott.
18:18 | live

17' Egyenlített a Diósgyőr! A DVTK a Ferencváros térfelén szerzett labdát, Nemes volt az, aki balról befelé gurította a lasztit Bognárnak, aki 19 méterről, középről a jobb alsó sarokba bombázott, 1-1.
18:13 | live

12' Koman a jobb oldalról végzett el szögletrúgást, jól is szállt be a labda, Elek érkezett, aki 10 méterről meglehetősen üresen a bal kapufa mellé fejelt.

11' Vezet a Fradi! A megítélt büntetőt Gera laposan a jobb alsó sarokba lőtte, 1-0.
18:12 | live

10' 11-eshez jutott a Ferencváros, Böde futott el a bal oldalon a 16-oson belülre, elhúzta a labdát Tamás M. mellett, aki a csatár lábát húzta el. A játékvezető büntetőt ítélt.
18:10 | live

9' Barczi futott el a jobb oldalon, megpróbálta középre adni a labdát, az érkező Bacsát keresve, azonban a beadás túl mély lett, így a hazaiak kapusa felszedte a labdát.
18:07 | live

6' Trinks végezte el a szögletet a jobb oldalról, a labda jól szállt középre, Varga R. az 5-ösről a felsőlecet találta el, ahonnan kifelé pattant a labda.
18:06 | live

5' Varga R. tette be a labdát jobbról középre, ott Trinks érkezett, de a diósgyőriek szögletre mentettek.
18:05 | live

2' Gera sérült meg a felezővonalnál, egy percig kellett ápolni, emiatt állt a játék.
18:01 | live

1' A Ferencváros kezdte a meccset.

Ön szerint mi lesz a Ferencváros - Diósgyőr mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

2 – 2   (1 – 1)

Budapest, 6000 néző. V.: Andó-Szabó (Buzás, Bozó).

Ferencvárosi TC: Dibusz – Ramirez, Nalepa, Leandro, Lamah, Gera Z., Pintér Á., Nagy Á., Trinks, Böde, Varga R. Vezetőedző: Thomas Doll.

Diósgyőri VTK: Radoš – Okuka, Lipták, Tamás, Nemes – Koman, Egerszegi, Elek, Barczi – Bognár I., Bacsa. Vezetőedző: Egervári Sándor.

Gólszerző: Gera (1-0, 11-esből) a 11., Bognár (1-1) a 17., Pintér (2-1) a 85., Novothny (2-2) a 89. percben.

Sárga lap: Bacsa a 24., Egerszegi a 26., Bognár a 44., James a 60., Nagy Á. a 70. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Varga R. helyett Radó a 43., Barczi helyett James az 55., Egerszegi helyett Kovács G. a 82., Lamah helyett Gyömbér a 87. percben.

Ön szerint hanyadik helyen végez a Diósgyőri VTK az NB I 2015/2016-os idényében?

FTC vs. DVTK – Így állhat fel a Diósgyőr a Ferencváros ellen

Miskolc – A szombaton 18 órakor kezdődő Ferencvárosi TC – Diósgyőri VTK NB I-es mérkőzés előtt megnéztük milyen változás várható a DVTK összeállításában, felépültek-e a sérültek.

Diósgyőr: az első dán minta

Miskolc – DVTK: a „hétköznapok varázsa”, munkanapi vendégség a Ferenc­városnál. A labdarúgó NB I 23. fordulójában szombaton 18.00-tól Ferencvárosi TC – Diósgyőri VTK bajnokit rendeznek a fővárosban, a mérkőzésről élőben tudósítunk a Borsod Online-on.