BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Videoton 2-1 (1-1)

DVTK vs. Videoton
DVTK vs. Videoton - © Fotó: Homoky György
Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 24. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája hazai környezetben lépett pályára a Videoton FC ellen szerdán 18.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 24. forduló

Diósgyőri VTK vs. Videoton FC

2 – 1

BOON-LIVE - DVTK vs. Videoton - 2016.03.09., 18:00
20:53 | live

"Az utolsó tíz percben is képesek voltunk győzelemre játszani"

Miskolc - „Az a győzni akarás, amely jellemez bennünket képes volt sikert eredményezni, és ez komoly előrelépés az életünkben” - mondta Egervári Sándor, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Videoton elleni 2-1-es hazai sikerrel zárult bajnokit követően.
19:50 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek, a DVTK 2-1-re nyert.
19:46 | live

90+1' Góóól! Vezet a Diósgyőr! A saját tizenhatosukon belül eladták a labdát a Videoton védői, Novothny megszerezte, és laposan a hosszú sarokba gurított, 2-1.

90' 3 perc hosszabbítás következik.
19:45 | live

90' Nikházi 25 méteres szabadrúgását könnyedén védte Kovácsik.
19:42 | live

87' Tischlert vágta fel Novothny, amiért sárga lapot kapott.
19:41 | live

86' James éles szögből leadott lövését Kovácsik szögletre ütötte.
19:37 | live

81' Cserélt a DVTK: Koman helyett James érkezett.
19:36 | live

81' Cserélt a Videoton: Oliveira helyett Pölöskei Zsolt érkezett.
19:35 | live

80' Nikházi keresztbe ívelt labdáját Lipták fejelte a kapu elé, de fel tudtak szabadítani a Videoton védői.

78' Oliveira beadását Rados húzta le.

75' Cserélt a Videoton: Tischler Patrik és Rudolf Gergely érkezik. Feczesin és Haraszti hagyja el a pályát.
19:34 | live

A diósgyőri ultrák fricskája egy az interneten található fehérvári produkcióra.
19:30 | live

75' A csereként beállt Nikházi estében lőtt, fölé.
19:29 | live

74' Okukát rúgta meg Kovács, ő is besárgult.
19:28 | live

73' Cserél a DVTK: Bacsa Patrik helyett Nikházi Márk érkezett a pályára.
19:27 | live

72' Tamás Márk buktatta a félpályánál Oliveirát, amiért sárga lapot kapott.
19:22 | live

65' Barczitól Bacsa kapta az indítást a jobb oldalon, aki jól gurított vissza, de a második hullámban érkező Elek fölé lőtt.
19:18 | live

63' Oliveira jobb oldali beadása elsuhant a középen érkező Kovács István előtt.
19:17 | live

60' Cserélt a DVTK: Bognár helyett Novothny Soma érkezett.
19:13 | live

57' Barczit buktatta Oliveira, amiért sárga lapos figyelmeztetést kapott.
19:09 | live

54' Barczi lőtt távolról, Kovácsik védett.
19:05 | live

50' A második félidő első néhány percében a Videoton birtokolja többet a labdát.
19:01 | live

46' A Diósgyőr kezdte a második félidőt, egyik fél sem cserélt a szünetben.
18:47 | live

45' Nincs hosszabbítás, vége az első félidőnek.
18:46 | live

44' Feczesin szánta rá magát egy távoli lövésre, de a labda méterekkel elkerülte a diósgyőri kaput.
18:45 | live

43' Egyenlített a Videoton. Haraszti szabadrúgását Nego vette le, egyet igazított, majd laposan a hosszú sarokba lőtt, 1-1.

18:42 | live

41' Kovács lövése kipattant a diósgyőri védőkről, második hullámban érkezett Haraszti, aki csúnyán fölé lőtt.

40' Oliveira elől Lipták tisztázott a tizenhatoson belül.
18:38 | live

34' Egerszegit buktatta Suljic a Videoton térfelének közepén, amiért sárga lapot kapott.
18:34 | live

33' Góóól! Vezet a Diósgyőr! Bacsát lökték fel a tizenhatoson belül, amiért Solymosi játékvezető határozottan a büntetőpontra mutatott. A megítélt 11-est Barczi laposan a jobb alsó sarokba lőtte, 1-0.

18:31 | live

29' Stopira kissé kiszorított helyzetből a rövid sarkot záró Radosba lőtt.
18:24 | live

22' Koman végezhetett el szabadrúgást 22 méterre a vendégek kapujától, de jócskán fölé lőtt.

21' Többet kezdeményez a DVTK, de a helyzeteket eddig nem sikerült gólra váltani.
18:19 | live

16' Bacsa, Bognár, Okuka volt a labda útja a vendégek kapujának előterében, Okuka azonban szemben a kapuval a kivetődő Kovácsikba lőtt.
18:18 | live

14' A tizenhatos csücskénél Eleket buktatta Pátkai, amiért sárga lapos figyelmeztetést kapott. A szabadrúgást Bognár végezte el, de a beívelt labdát kifejelték.
18:14 | live

13' Koman végezhetett el szögletet a jobb oldalról, de a lapos beadását könnyedén hatástalanították a Videoton védői.
18:07 | live

4' Lang fejelt haza kissé röviden, de a kapujából kilépő Kovácsik megszerezte a labdát Barczi elől.
18:02 | live

1' A Videoton kezdte a mérkőzést.
17:32 | live

A kezdőcsapatok:

Diósgyőri VTK
: Rados - Okuka, Lipták, Tamás M., Nemes - Egerszegi, Elek - Barczi, Koman, Bognár - Bacsa.

Videoton FC: Kovácsik - Nego, Lang, Vinicius, Stopira - Pátkai - Suljic, Haraszti, Kovács I., Oliveira - Feczesin.

Ön szerint mi lesz a DVTK - Videoton mérkőzés eredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

2 – 1   (1 – 1)

Miskolc, 3262 néző. V.: Solymosi (Erős, Farkas).

Diósgyőri VTK: Rados – Okuka, Lipták, Tamás M., Nemes – Egerszegi, Elek – Barczi, Koman, Bognár – Bacsa. Vezetőedző: Egervári Sándor.

Videoton FC: Kovácsik – Nego, Lang, Vinicius, Stopira – Pátkai – Suljic, Haraszti, Kovács I., Oliveira – Feczesin. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Gólszerző: Barczi (1-0, 11-esből) a 33., Nego (1-1) a 43., Novothny (2-1) a 91. percben.

Sárga lap: Pátkai a 14., Suljic a 34., Oliveira az 57., Tamás M. a 71., Kovács a 74., Novothny a 87. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Bognár helyett Novothny a 60., Bacsa helyett Nikházi a 73., Feczesin helyett Tischler a 75., Haraszti helyett Rudolf a 75., Oliveira helyett Pölöskei Zs. a 81., Koman helyett James a 81.  percben

Ön szerint hanyadik helyen végez a Diósgyőri VTK az NB I 2015/2016-os idényében?

DVTK vs. Videoton – Így állhat fel a Diósgyőr

Miskolc – A szerdán 18 órakor kezdődő Diósgyőri VTK – Videoton FC NB I-es mérkőzés előtt megnéztük milyen változás várható a DVTK összeállításában, felépültek-e a sérültek.

Szépítene a Diósgyőr a kiszámíthatóbb Vidi ellen

Miskolc – A labdarúgó NB I-ben szerdán 18 órától a Videoton lesz a DVTK vendége az Andrássy úti stadionban. A mérkőzésről élőben tudósítunk a Borsod Online-on.