BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Videoton 2-3 (1-0)

DVTK vs. Videoton
DVTK vs. Videoton - © Fotó: Homoky György
Debrecen, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 11. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Videoton FC együttesét fogadta „hazai pályán” szombaton 18 órától Debrecenben, a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 11. forduló

Diósgyőri VTK vs. Videoton FC

2 – 3

Ön szerint mi lesz a DVTK vs. Videoton mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE - DVTK vs. Videoton 2017.09.30. szombat 18:00
21:39 | live

Bódog Tamás: "Bosszantó, mert visszajöttünk 2-2-re, de mégse tudtuk megtartani az eredményt"

"Ha hagyod az embered, hogy megforduljon, és beadja melletted, akkor előjön a kérdőjel, hogy mit gyakorolunk. Létszámban ezúttal is megvoltunk, azonban lemaradtunk, késve értünk oda a bepasszolt labdákra." - nyilatkozta Bódog Tamás, a DVTK szakmai igazgatója a 3-2-es fehérvári vendéggyőzelemmel zárult debreceni „hazai” találkozó után.
19:52 | live

90+4' Vége a mérkőzésnek.
19:50 | live

90+3' Stopira kapott sárga lapot időhúzásért.
19:49 | live

90+2' Kihasználja harmadik cserelehetőségét a vendég gárda, Scepovic helyére Tamás Krisztián érkezik.
19:48 | live

90' 4 percet hosszabbít a játékvezető.

90' Nego kapott sárga lapot.
19:47 | live

90' Cserél a Videoton, Suljic helyett Szolnoki a pályán.
19:42 | live

86' Gól! Megint vezet a Videoton! Géresi jobb oldali centerezését követően kapásból vágta a labdát Pátkai a bal alsó sarokba. 2-3
19:40 | live

84' Szarka kapott sárga lapot.
19:39 | live

83' Szép kombináció végén Nono tekert balról a hosszú alsó sarok mellé.
19:36 | live

78' Gól! Most a Diósgyőr egyenlít! Makrai okosan nem a kapu elé tette jobbról a labdát, hanem visszafelé az érkező Nikolaos Ioannidis elé, aki nagy gólt ragasztott a bal felső sarokba. 2-2
19:34 | live

77' Kihasználja második cserelehetőségét is Bódog Tamás, Makrai érkezik Tamás M. helyére.
19:33 | live

77' Cserél a Videoton, Henty helyett Géresi a pályán.
19:30 | live

72' Fordít a Videoton! Gyors vendégtámadás végén Nego jobb oldali beadását a kapu előteréből lőtte a hálóba Henty. 1-2
19:24 | live

67' Előbb Szarka jutott túl a becsúszó Juhászon, de egy védőtárs kisegítette, majd Karan takarította el szabályosan Hentyt gólhelyzetben.
19:22 | live

65' Vendég szöglet balról, Suljić beadása után nem alakult ki veszély.
19:16 | live

60' Cserél a Diósgyőr, Busai helyett Kocsis a pályán.
19:14 | live

57' Ioannidis szólója eredményezett hazai szögletet.
19:13 | live

56' Pátkai talpalta le Busait, sárga lap a jutalma.
19:11 | live

54' Gól! Egyenlít a Videoton! Suljic beadása után Scepovic a felső lécre bombázta a labdát, a kipattanót azonban Hadzic a kapuba passzolta a labdát. 1-1
19:09 | live

52' Egy vendég szögletet követően Tamás M. hátáról pattant a labda a hazai kapu irányába, de Antal résen volt, és lehúzta a levegőből a játékszert.
19:08 | live

51' Ioannidis lépett bele Kovácsik passzába, ami így Ugraihoz került. A gólszerző 35 méterről egyből lőtt, de nem találta el a kaput.
19:07 | live

50' Egy gyors fehérvári kontrát, becsúszva tudott megállítani Karan.
19:05 | live

48' Scepovic lőtt 16 méterről, Antal hatalmas bravúrt mutatott be, a kipattanó után pedig Nagy segített önfeláldozóan.
19:03 | live

47' Karan kapott sárga lapot Scepovic felrúgásáért.
19:02 | live

46' Folytatódik a mérkőzés.
18:48 | live

45+2' Vége az első félidőnek.

45+1' Nagy tisztázott lábbal a 16-oson belül, a kipattanót Hadzić a labdafogó háló fölött is átlőtte.

18:46 | live

45+1' Henty lőtt 16 méterről a léc fölé.

45' 1 perc a hosszabbítás.
18:45 | live

45' Műesésért kapott sárga lapot Henty.
18:44 | live

44' Ugrai ugyanazzal próbálkozott, mint a gól előtt, balról befelé húzva lőtt, ezúttal Kovácsik védte a léc alá tartó lövést.
18:37 | live

36' Suljic 25 méterről, bal oldalról végzett el szabadrúgást, a beívelés Antal ölében landolt.
18:35 | live

34' Nagy futott el a jobbszélen, de beadását blokkolták.
18:29 | live

29' Egy vendég szögletet követően Pátkai fejelt 5 méterről pontosan Antal ölébe.
18:21 | live

21' Ioannidis adott be balról, Busai lövésébe állt bele egy fehérvári védő.
18:20 | live

20' Ioannidis alakított ki magának lövőhelyzetet, de bombáját blokkolni tudta egy vendég védő.
18:18 | live

17' Gól! Vezet a Diósgyőr! Ugrai 25 méterről, bal oldalról tolt egyet befelé, majd egy hatalmas gólt rúgott a hosszú felsőbe. 1-0
18:15 | live

14' Nagy futott el a jobb szélen, beadását Fiola fejelte ki.
18:12 | live

11' Stopira volt szabálytalan a szöglet után, szabadrúgás kifelé.
18:11 | live

11' Suljic ívelt be középre jobb oldalról, Lipták becsúszva mentett szögletre.
18:08 | live

7' Diósgyőri szögletet követően Lipták bólintotta kapura a labdát, de az Kovácsik ölébe hullott.
18:03 | live

3' Hazdic buktatta Ioannidist, szabadrúgás a hazaiaknak.
18:00 | live

1' A Diósgyőr kezdte a mérkőzést.
17:52 | live

Véget ért a bemelegítés, hamarosan kezdődik a mérkőzés.
17:22 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Antal B. - Nagy T., Karan, Lipták, Tamás M. - Busai - Vela, Nono Villar, Ugrai - Szarka, Ioannidis.

Videoton FC: Kovácsik - Nego, Juhász, Fiola, Stopira - Hadzic, Varga J., Pátkai, Suljic - Scepovic, Henty.
17:20 | live

Előbb a vendég, majd a hazai kapusok kezdték meg a bemelegítést.

Diósgyőri VTK vs. Videoton FC

2 – 3 (1 – 0)

Debrecen, 1322 néző. V.: Farkas (Huszár, Varga).

Diósgyőri VTK: Antal B. – Nagy T., Karan, Lipták, Tamás M. – Busai – Vela, Nono Villar, Ugrai – Szarka, Ioannidis. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Videoton FC: Kovácsik – Nego, Juhász, Fiola, Stopira – Hadzic, Varga J., Pátkai, Suljic – Scepovic, Henty. Vezetőedző: Marko Nikolic

Gólszerző: Ugrai a 17., Hadzic az 54., Henty a 72., Ioannidis a 78., Pátkai a 86. percben.

Sárga lap: Henty a 45., Karan a 47., Pátkai az 56., Szarka a 84., Nego a 90., Stopira a 90+3. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Busai helyett Kocsis a 60., Henty helyett Géresi a 77., Tamás M. helyett Makrai a 77., Suljic helyett Szolnoki a 90+1., Scepovic helyett Tamás K. a 90+2. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

Ugraiék a listavezető Videotonnal meccselnek Debrecenben
Miskolc - Három veresége után a Videoton ellen játszik bajnokit Debrecenben a diósgyőri együttes.A labdarúgó NB I-ben szombaton a 11. forduló mérkőzéseit rendezik, ennek keretében a Diósgyőri VTK csapata a listavezető Videoton FC-t fogadja, a diósgyőri stadion újjáépítése miatt a debreceni Nagyerdei...

petofi_kolegium_dvtk_05
Miskolc - Átadták szerdán a Miskolci Petőfi Sándor Középiskolai Fiúkollégium felújított második emeletét, ami az úgynevezett akadémiai szint. A Miskolci Tankerületi Központ és a Diósgyőri Labdarúgó Akadémia együttműködésének eredményeként jött létre a beruházás. – Az akadémia és a tankerület eg...