BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Vasas 5-0 (1-0)

© Fotó: Homoky György
Debrecen, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 12. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Vasas FC együttesét fogadta „hazai pályán” szombaton 15.30 órától Debrecenben, a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 12. forduló

Diósgyőri VTK vs. Vasas FC

5 – 0

Ön szerint mi lesz a DVTK vs. Vasas mérkőzés végeredménye?

View Results

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE - DVTK vs. Vasas 2017.10.14. szombat 15:30
18:34 | live

Bódog Tamás: “A mai meccsen minden összejött, pozitív értelemben”

“Megérdemelte a csapat, hogy hosszú hetek után nyertünk. Nem ez volt az elmúlt hetek legjobb meccse, de győzni tudtunk.” – nyilatkozta Bódog Tamás, a DVTK szakmai igazgatója az 5-0-ás diósgyőri győzelemmel zárult debreceni „hazai” találkozó után.
17:19 | live

90+1' Vége a mérkőzésnek.
17:18 | live

90' 1 percet hosszabbít Pintér Csaba játékvezető.
17:15 | live

88' Forgács kapott műesésért sárga lapot.

86' Vendégkontra végén Hangya a kapufát találta el, Kulcsár pedig a keresztléc fölé lőtt.
17:13 | live

84' Vendég kisszöglet balról, nem alakult ki veszély.
17:06 | live

79' Kihasználja utolsó cserelehetőségét a hazai csapat is. Makrai a pályán Szarka helyett.
17:05 | live

77' Gól! Ötödik gólját szerzi a Diósgyőr! Ioannidis a félpálya jobb széléről vezette befelé a labdát, senki nem támadta meg, majd 18 méterről a bal alsó sarokba gurított. 5-0
17:04 | live

76' Ristevski megsérült, és nem tudja folytatni, viszont a Vasas kihasználta minden cseréjét, így 10 emberrel folytatják.
17:00 | live

73' Cserél a hazai együttes, Óvári a pályán Ugrai helyett.

71' Gól! Újabb gólt szerez a Diósgyőr! Vela kapott remek indítást, Ristevski meghúzódott, így nem tudta utolérni, a spanyol jobb oldalról egy befelé csellel elküldte Benest, majd higgadtan a kapuba gurított. 4-0
16:55 | live

67' Kihasználja harmadik cserelehetőségét is az angyalföldi együttes, James helyett érkezik Vaskó.
16:52 | live

65' Újra cserél a Vasas, Berecz helyett Vogyicska lép pályára.
16:50 | live

63' Berecz Zsombor kapott sárga lapot.
16:48 | live

59' Szarka beadása után Kamenár kezéről szögletre pördült a labda.
16:46 | live

58' Gól! Ugrai a maga második, csapata harmadik gólját szerzi! Remek indítást kapott Ugrai Roland, akivel szemben Szivacski megint alul maradt. A bal szélen ültette be Szivacskit a hintába, majd 10 méterről lőtt a hosszú sarokba. 3-0
16:44 | live

57' Cserél a Vasas, Remili helyett Vergos a pályán
16:43 | live

56' Vela jobb oldali centerezése után rúgott luftot Ugrai, így a labda Lipták elé került aki 11 méterről rúgta ki a lelátóra a labdát.
16:41 | live

54' Cserél a Diósgyőr, Kocsis érkezik Nono helyére.
16:38 | live

51' Eperjesi kapott sárga lapot.
16:37 | live

49' Gól! Megduplázza előnyét a Diósgyőr! Gyönyörű kontratámadás után Ugrai vezette bal szélen Szivacskira egy az egyben a labdát, majd a védő mellett 18 méterről vágta be a hosszú sarokba. 2-0
16:35 | live

49' Remili szögletét kifejelték a hazai védők, a kipattanót Berecz küldte kapura, de Eperjesi útját állta a labdának.
16:34 | live

47' Gaál indult meg a jobb szélen, beadását Eperjesi fejelte ki Remili elől.
16:32 | live

46' Folytatódik a mérkőzés.
16:17 | live

45' Vége az első félidőnek.
16:16 | live

45' Remek hazai kontra után 30 méterről Ugrai bombázott kapu fölé.

44' Kulcsár kapott remek indítást, majd a beadását blokkolták, a labda Burmeister elé pattant, aki kapu fölé lőtt.
16:11 | live

40' Hangya centerezett bal oldalról a hazai 16-oson belülre, Burmeister kapásból 4 méterrel kapu fölé vágta a labdát.
16:08 | live

37' Egy hatalmas vendég bedobást követően Gaál került helyzetbe, de Lipták menteni tudott.
16:05 | live

34' Benes szerzett labdát a hazai 16-osnál, Burmeisterhez passzolt akinek a jobbról jövő beadása pontatlan volt.
16:02 | live

32' A szabadrúgás Lipták fejéről pattant ki oldalra.

31' Remilit vitte földre Busai, szabadrúgás a 16-os előteréből.
16:00 | live

29' Remili 27 méterről elvégzett szabadrúgása a sorfalról végódott le.
15:55 | live

24' Szarka lépett ki a jobb szélen, Ugrai érkezett középen de Benes bedobásra tisztázott.
15:54 | live

23' Remili szép egyéni cselsorozatot követően adott be, Eperjesi fejelte ki a labdát szögletre.
15:51 | live

20' Lipták kapott sárga lapot Remilivel szembeni szabálytalanságáért.
15:49 | live

18' Vela köténycsellel alakított ki magának lövőhelyzetet a 16-oson belül, de kisodródott, és a lövés levágódott egy védőről.
15:47 | live

16' Gól! Megszerzi a vezetést a Diósgyőr! Ugrai cselezett ki 3 embert a vendég 16-oson belül, de előle még tisztázott James, azonban pont Nono elé, aki 17 méterről a kapu bal alsó sarkába lőtt 1-0
15:43 | live

12' Gaál és Kulcsár játszottak szépen össze, vendég szöglet.
15:42 | live

10' Ugrai cselezgetett szépen a 16-os előterében, majd lövése egy védőről pattant ki szögletre.
15:40 | live

9' Hangya beadását mentette Lipták szögletre.

9' Hangya indította meg Gaált, akinek a lövése nem jelentett veszélyt Antal kapujára.
15:37 | live

6' Remili szabadrúgását fejelték ki a haza védők, majd James lövését is blokkolták.
15:36 | live

4' Ugrai bal oldali oldalszabadrúgása után a hosszú oldalon ezúttal a mezőnybe fejelték ki a labdát Szarka elől.
15:34 | live

3' Ugrai cselezgetett szépen a bal szélen, Szarka elé tálalt volna azonban a védők tisztázni tudtak.
15:31 | live

1' A Vasas kezdte a mérkőzést.
15:14 | live

A kezdőcsapatok

14:57 | live

A két csapat mezőnyjátékosai szinte egyszerre érkeztek a gyepre a melegítéshez.
14:50 | live

Ivan Radoš műtéte után lábadozik, míg Tamás Márk sérülése nem jött teljesen rendbe, ezért nem tudta vállalni a játékot.

Diósgyőri VTK vs. Vasas FC

5 – 0 (1 – 0)

Debrecen, 1081 néző. V.: Pintér (Berettyán, Kóbor).

Diósgyőri VTK: Diósgyőri VTK: Antal B. – Eperjesi, Lipták, Karan, Forgács – Busai – Vela, Nono Villar, Ugrai – Szarka, Ioannidis. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Vasas FC: Kamenar – Burmeister, James, Benes – Szivacski, Berecz, Hangya, Ristevski – Kulcsár, Gaál, Remili. Vezetőedző: Michael Oenning.

Gólszerző: Nono a 16., Ugrai a 49., Ugrai az 58., Vela a 71., Ioannidis a 77. percben.

Sárga lap: Lipták a 20., Eperjesi az 51., Berecz a 63., Forgács a 88. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Nono helyett Kocsis az 54., Remili helyett Vergos az 57., Berecz helyett Vogyicska a 65., James helyett Vaskó a 67., Ugrai helyett Óvári a 73., Szarka helyett Makrai a 79. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

Sántha Gergely
Miskolc - Változás történt a Diósgyőri VTK NB I-es labdarúgócsapatát működtető gazdasági társaság ügyvezetői posztján, Szabó Tamás, aki négy éve lett a DFC Kft. ügyvezetője, átadja posztját Sántha Gergelynek. Kettejük között az alárendeltségi viszony nem változik, ugyanis ezidáig Sántha Gergely ...

Ottjártunkkor a játéktér fűtőrendszere – stílszerűen – piros csöveinek homokkal történő borítását végezték.
Miskolc - Az épülő-szépülő Diósgyőri Stadionban jártunk, ahol már jól kivehető a majdani pálya. 13,1 milliárd forintos állami beruházásból épül és szépül a Diósgyőri Stadion és környezete. A sportlétesítmény tervezett átadási határideje 2018. február 2-a, és mivel a céldátumig alig valamivel több...