BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Vasas 2-1 (1-0)

1Hozzászólás
BOON-LIVE - DVTK vs. Vasas
Mezőkövesd, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 29. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Vasas FC együttesét fogadta „hazai pályán” szombaton 18 órától Mezőkövesden. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga, 29. forduló

Diósgyőri VTK vs. Vasas FC

2 – 1

Ön szerint mi lesz a Diósgyőri VTK vs. Vasas FC mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

BOON-LIVE - DVTK vs. Vasas - 2017. 04. 29., szombat 18:00
22:01 | live

„Nehéz mérkőzés volt - ez sablon, de most tényleg nehéz volt. Amelyik csapat emberhátrányban tud győzni, annál a hozzáállást biztosan nem érheti kritika” - kezdte a nyilatkozatát Bódog Tamás, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Vasas elleni 2-1-es hazai győzelemmel zárult mezőkövesdi találkozó után.

19:50 | live

90+4' Vége a mérkőzésnek. 10 emberrel is nyert a Diósgyőr!
19:49 | live

90+3' Makrai kapott sárga lapot.
19:47 | live

90' Áll a játék, mert a diósgyőri 16-oson belül csúnyán összefejelt Ferenczi és Tucsa.
19:46 | live

90' 3 perc a hosszabbítás.
19:45 | live

90' Remili jobb oldali szögletét Vaskó fejelte a kapu fölé.
19:43 | live

88' Burmesiter bombázott 18 méterről magasan a diósgyőri kapu fölé.

87' Cserél a DVTK is: a megsérült Vela helyett Tucsa jött be.
19:42 | live

86' Cserél a Vasas: Saglik helyett Ferenczi állt be.
19:40 | live

85' Vezet a Diósgyőr! Makrai kapott labdát a bal oldalon a 16-oson belül, állított egyet rajta, majd csinált egy cselt és laposan a bal alsó sarokba bombázott 14 méterről, 2-1.
19:35 | live

80' Csere a Vasasnál: Hangya helyett Gaál állt be.
19:33 | live

77' Busmeister kapott sárga lapot.
19:32 | live

75' 10 főre fogyatkozott a Diósgyőr! Egy szabadrúgásnál támadt lökdösődés és esett el egy Vasas játékos. Kassai egyből a piros lapot mutatta fel Liptáknak. A diósgyőri csapatkapitányt nehezen lehetett megfékezni, a játékvezető pedig kénytelen volt hátrafelé futni az indulatba jött játékos elől.
19:30 | live

73' Cserél a DVTK: Ugrai helyett Fülöp a pályán.
19:27 | live

72' Egyenlített a Vasas! Egy jobb oldali vendég akció után Remili lövését Vaskó visszafejelte, középen pedig Burmeister 6 méterről a kapuba stukkolt, 1-1.
19:24 | live

68' Nagy Vasas-lehetőség adódott a Diósgyőr kapuja előtt: James passza után Kulcsár elé került a labda, ám a frissen beállt játékos 10 méterről, jobbról laposan az oldalhálót találta el.
19:22 | live

66' A Vasas is cserél: Kleisz helyett Kulcsár folytatja.
19:19 | live

64' Csere a Diósgyőrnél: Szarka helyett Makrai állt be.
19:18 | live

62' Kleisz a jobb oldalról remekül ívelte középre a labdát, Remeli és Saglik is várta a játékszert, utóbbi fejelte 10 méterről centikkel a bal kapufa mellé.
19:17 | live

61' Ugrai végzett el a bal oldalról egy szabadrúgást, a hosszú oldalra belőtt labdáját Karan fejelte a bal alsó sarok irányába, de az Nagy G. könnyű zsákmánya lett.
19:12 | live

56' Ristevski kapott sárga lapot, mert visszahúzta Novothnyt.
19:11 | live

55' Egyelőre a két 16-os között futballoznak a csapatok.
19:03 | live

47' Murka 20 méteres lapos lövése kerülte el a jobb alsó sarkot.

46' Remili tört be a 16-oson belülre a bal oldalon, lövésig is eljutott, bombáját Antal kapus védte.
19:02 | live

46' Folytatódik a mérkőzés.
18:46 | live

45+1' Vége az első félidőnek.
18:45 | live

45' 1 perc a hosszabbítás.
18:43 | live

43' A Vasas 16-osán belül csordogált a labda, végül Ugrai tolta lövésre a játékszert Busaihoz, utóbbi 15 méterről a jobb felső sarok fölé lőtt.
18:42 | live

42' A jobb oldalon, a sarokzászlótól nem messze Vela „bebőrözte” Vaskót, de nem tudott elfutni mellette, mert a védő kézzel „meglegyintette”. A játékvezető csak sárga lapnak érezte az esetet.
18:36 | live

36' Egy bal oldali vendég akció végén Remili lőtt 17 méterről középről, a labdát Antal kapus vetődve elcsípte.
18:33 | live

34' Szarka kapott sárga lapot, mert felvágta Kleiszt a kezdőkörben.

32' A szabadrúgást a bal oldalról Ugrai végezte el: a jó beívelt labda Karan fejéről perdült a kapu bal oldala felé, ám Nagy G. kapus remek mozdulattal szögletre mentett.
18:31 | live

32' James vágta fel Tamás M-t, ezért a Vasas játékosa sárga lapot kapott.

30' Murka jobbról keresztbe ívelt labdájára két vendégjátékos is érkezett üresen, ám Ristevski feje után a játékszer a csapattárs Saglik fejét találta el, így nem jutott a kapuba a laszti.
18:27 | live

26' A diósgyőri térfél közepéről, balról Hangya ívelt a labdát a kapu elé, a pontos beadásánál Saglik kinézte magának a jobb alsó sarkot és 11 méterről csak centikkel fejelt a kapufa melléé.
18:25 | live

25' Karan kapott sárga lapot lökésért.

24' Óriási diósgyőri lehetőség maradt ki: Novothny szerzett labdát a felezővonalnál és több méteres előnnyel indulhatott meg a Vasas kapuja felé, hosszan vitte a játékszert és úgy tűnt, hogy be is fejezhetné, de ő inkább még az akcióhoz felfutó Ugrai elé tette be a lasztit, aki 16 méterről a jobb alsó sarok mellé lőtt.
18:20 | live

20' Az elmúlt időszakban a két 16-os között folyt a harc.
18:12 | live

12' Ugrai jobb oldali szöglete után Lipták elé pattant a labda, aki a kaputól 13 méterre próbált lőni: egy közbelépő vendégvédő hátát találta el.
18:08 | live

8' Ugrai tartotta meg a labdát a saját térfelén, majd tett vele néhány lépést és 26 méterről lövéssel próbálkozott: a labda méterekkel elkerülte a jobb alsó sarkot.

6' Vezet a Diósgyőr! Ugrai tette ki a labdát jobbra, Vela lőtte be az 5-ösön belülre a játékszert és úgy tűnt, hogy a beadás Nagy kapusé lesz, de Szarka odament zavarni a hálóőrt, ami olyan jól sikerült neki, hogy elfejelte a labdát a kapus elől a jobb felső sarokba, 1-0.
18:04 | live

4' Ugrai jobb oldali szabadrúgása után Karant találta meg a labda középen, de az ő fejről nem a kapu felé szállt a labda, hanem kifelé a 16-oson kívülre.
18:00 | live

1' A DVTK kezdte a meccset.
17:59 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Antal - Eperjesi, Lipták, Karan, Tamás - Vela, Mevoungou, Busai, Ugrai - Novothny, Szarka.

Vasas FC: Nagy - Burmeister, Ristevski, Vaskó, Hangya - James, Kleisz, Berecz, Murka - Remili, Saglik.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 2. forduló

Diósgyőri VTK vs. Vasas FC

2 – 1   (1 – 0)

Mezőkövesd, 3600 néző. V.: Kassai Viktor (Albert István, Buzás Balázs).

Diósgyőri VTK: Antal – Eperjesi, Lipták, Karan, Tamás – Vela, Mevoungou, Busai, Ugrai – Novothny, Szarka.. Vezetőedző: Bódog Tamás.

Vasas FC: Nagy – Burmeister, Ristevski, Vaskó, Hangya – James, Kleisz, Berecz, Murka – Remili, Saglik. Vezetőedző: Michael Oenning.

Gólszerző: Szarka (1-0) a 6., Burmeister (1-1) a 72., Makrai (2-1) a 85. percben.

Sárga lap: Karan a 25., James a 32., Szarka a 34., Vaskó a 42., Ristevski az 56., Burmeister a 77., Makrai a 90+3. percben.

Kiállítás: Lipták a 75. percben.

Csere: Szarka helyett Makrai a 64., Kleisz helyett Kulcsár a 66., Ugrai helyett Fülöp a 73., Hangya helyett Gaál a 80., Saglik helyett Ferenczi a 86., Vela helyett Tucsa a 87. percben.