BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Újpest 2-1 (0-1)

DVTK vs. Újpest
DVTK vs. Újpest - © Fotó: Homoky György
Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 2. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája hazai pályán fogadta az Újpest FC együttesét szombaton 18.00-tól Miskolcon. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 2. forduló

Diósgyőri VTK vs. Újpest FC

2 – 1

Ön szerint mi lesz a DVTK - Újpest mérkőzés végeredménye?

View Results

Loading ... Loading ...

2 – 1   (0 – 1)

Miskolc, 6381 néző. V.: Vad II. (Tóth II., Viszokai L.).

Diósgyőri VTK: ​Antal – Okuka, Lipták, Tamás, Nemes – Elek, Oláh B. – Vela, Bognár, Nikházi – Griffiths. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Újpest FC: Balajcza – Nagy T., Kecskés, Diarra, Mohl – Windecker, Pávkovics – Andrics, Szankovics, Cseke – Angelov. Vezetőedző: Nebojsa Vignjevic.

Gólszerző: Andrics (0-1) a 28., Oláh B. (1-1) az 52., Bognár (2-1) az 54. percben

Sárga lap: Tamás M. a 10., Mohl a 10., Oláh a 15., Antal a 27., Elek a 50., Pávkovics az 51., Nikházi az 56. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Angelov helyett Lázok az 58., Windecker helyett Bardhi az 58., Griffiths helyett Bacsa az 59., Vela helyett Dausvili az 59., Nikházi helyett Eperjesi a 80., Cseke helyett Balázs a 80. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2016/2017-es szezonban?

DVTK vs. Újpest – Változó összeállítások: eredménytelenség, eltiltás miatt

Miskolc – Szombaton 18 órától a diósgyőri stadionban a Diósgyőri VTK az Újpest FC együttesét fogadja NB I-es bajnoki mérkőzésen. A mostani lehet zsinór­ban a hatodik Újpest-verés Diósgyőrben. A mérkőzésről élőben tudósítunk a Borsod Online-on.

Oláh Bálint túl élete első NB I-es meccsén, jöhet az Újpest

Miskolc – Oláh Bálint, a DVTK saját nevelésű játékosa a Videoton ellen élete első meccsét játszotta az élvonalban, 21 évesen.

DVTK vs. Újpest – Horváth Ferenc: Megvan a hozzáállás alapja

Miskolc – Az Újpest FC ellen játszik szombaton a Diósgyőri VTK labdarúgócsapata. A mérkőzésről élőben tudósítunk a Borsod Online-on.