BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Újpest 1-2 (1-2)

© Fotó: Homoky György
Debrecen, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 17. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája az Újpest együttesét fogadta „hazai pályán” szombaton 15.30 órától Debrecenben, a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 17. forduló

Diósgyőri VTK vs. Újpest FC

1 – 2

Ön szerint mi lesz a DVTK vs. Újpest FC mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – DVTK vs. Újpest - 2017.11.25., szombat 15:30
19:21 | live

Bódog Tamás: „Bosszantó, ha száz párharcból mindegyiket elveszíted”

„A második játékrészben voltak lehetőségeink, de ha egy félidőt elajándékozol, annyit érdemelsz, amennyit kaptál.” – nyilatkozta Bódog Tamás a DVTK szakmai igazgatója az Újpest FC elleni 2-1-es vereséggel végződött hazai mérkőzés után.
17:20 | live

90+4' Vége a mérkőzésnek.
17:17 | live

90+1' Ugrai lövése pattant meg, így Pajovic könnyedén tudta hárítani.
17:16 | live

90' 3 perc a hosszabbítás.
17:15 | live

89' Cserél az Újpest: Nagy D. helyett Kálnoki-Kis a gyepen.
17:10 | live

84' Ugrai oldalszabadrúgása találta meg Karant, aki senkitől sem zavartatva fejelt kapu mellé.

83' Vela szaladt el a jobb szélen, Bacsához passzolt, aki hatalmas helyzetbe hozta Busait, de Busai 11 méterről nem találta el a kaput.
17:08 | live

82' Sárga lapot kapott Sankovic.
17:07 | live

80' Csere: Tischler érkezik Novothny helyére.
17:06 | live

80' Novothny tekert ballal méterekkel kapu fölé.
17:03 | live

77' Vela kapott sárga lapot lerántásért.
17:02 | live

76' Nagy D. tekert 25 méterről bal oldalról a hosszú felső sarok fölé.
16:58 | live

73' Kihasználja utolsó cserelehetőségét Bódog Tamás: Bacsa érkezik Óvári helyére.
16:57 | live

70' Diósgyőri szabadrúgás jobbról, Ugrai éles beadását Lipták fejelte a keresztléc fölé.
16:56 | live

70' Litauszki kapott sárga lapot.
16:53 | live

68' Cserél az Újpest: Zsótér helyett Mohl a pályán.
16:52 | live

67' Nagy D. lőtt távolról jócskán kapu mellé.
16:50 | live

64' Lipták kapott sárga lapot.
16:49 | live

63' Diósgyőri szabadrúgás az alapvonaltól 20 méterre, jobbról. Ugrai állt a labda mögé és a védők csúsztatták szögletre.
16:40 | live

54' Remek hazai támadás végén Óvári és Ioannidis játszottak össze, utóbbi lövését könnyedén védte Pajovic.
16:37 | live

51' Antal mentett nagyot egy lapos beadást követően, majd a szöglet után Novothny spiccelt a kapu mellé.
16:36 | live

49' Ioannidis lövése visszapattant Pajovićról, majd a támadóról ismét pattant a labda, ami a kapu tetejére esett.
16:31 | live

46' Folytatódik a mérkőzés.
16:30 | live

46' Kettős cserét hajt végre a DVTK: Forgács érkezik Tamás M., Nono pedig Kocsis helyére.
16:15 | live

45' Nincs hosszabbítás, vége az első félidőnek.
16:12 | live

41' Nagy T. bedobását Lipták csúsztatta középre, ahol Tamás stukkolt bele, Pajović fogta a labdát.
16:09 | live

38' Ismételten vezet az Újpest. A recept ugyanaz volt mint a mérkőzés 35. másodpercében, ismét Zsótér centerezett bal oldalról Novothny irányába, aki ezúttal lábbal vette be a hazaiak kapuját. 1-2
16:04 | live

34' Ugrai oldalszabadrúgás találta meg Karant aki 11 méterről Pajovic ölébe fejelte a labdát.
16:02 | live

32' Egy gyors vendég kontra végén Novothny lőtt 18 méterről kapu fölé.
16:01 | live

29' Ugrai góljával egyenlít a Diósgyőr! Nagy T. óriási bedobását követően került Ugrai elé a labda aki ekkor háttal állt a kapunak, a diósgyőri támadó 5 újpesti védő gyűrűjében tudott kapura fordulni és 10 méterről kilőni a jobb alsó sarkot. 1-1
15:56 | live

26' Vela esett el a vendég 16-oson belül, de a játékvezető továbbengedte a játékot.
15:51 | live

21' A mezőnyben folyt a játék az utóbbi percekben.
15:42 | live

13' Megint Windecker ugratta ki Nagy Dánielt aki 18 méterről lőtt kapu mellé.
15:41 | live

12' Kocsis passzolt a vendég 16-os vonalánál Ugrainak, de rosszul vette át a labdát, így oda a lehetőség.
15:38 | live

8' Windecker ugratta ki Nagy Dánielt, aki a hazai 16-oson belül Novothny elé akart tálalni, de átadása rövid lett így Karan becsúszva tudott menteni.
15:36 | live

5' Nagy T. bedobása után Lipták csúsztatta meg középen a labdát, Pajović fogta meg.
15:32 | live

1' Rögtön a mérkőzés elején 35 másodperc elteltével megszerzi a vezetést az Újpest! Zsótér szaladt el a bal oldalon, majd Novothny felé centerezett aki 5 méterről fejelt a kapuba. 0-1
15:29 | live

1' A Diósgyőr kezdte a mérkőzést.
15:19 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Antal - Nagy T., Lipták, Karan, Tamás - Vela, Busai, Kocsis - Ugrai, Ioannidis, Óvári.

Újpest FC: Pajovic - Pauljevic, Balázs, Pávkovics, Litauszki - Nwobodo, Sankovic, Windecker, Zsótér - Novothny, Nagy.
14:53 | live

Andrusch József vezetésével Antal Botond és Bukrán Erik is megérkezett, és elkezdték a bemelegítést.
14:44 | live

Lipták Zoltán egy mérkőzésre szóló eltiltása letelt, ismét pályára léphet.

1 – 2 (1 – 2)

Debrecen, 1412 néző. V.: Pintér (Ring, ifj. Tóth).

Diósgyőri VTK: Antal – Nagy T., Lipták, Karan, Tamás – Vela, Busai, Kocsis – Ugrai, Ioannidis, Óvári. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Újpest FC: Pajovic – Pauljevic, Balázs, Pávkovics, Litauszki – Nwobodo, Sankovic, Windecker, Zsótér – Novothny, Nagy D. Vezetőedző: Nebojsa Vignevic.

Gólszerző: Novothny az 1., Ugrai a 29., Novothny a 38. percben.

Sárga lap: Lipták a 64., Litauszki a 70., Vela a 77., Sankovic a 82. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Tamás M. helyett Forgács a 46., Kocsis helyett Nono a 46., Zsótér helyett Mohl a 68., Óvári helyett Bacsa a 73., Novothny helyett Tischler a 80., Nagy D. helyett Kálnoki-Kis a 89. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

dsc_5661
Miskolc - Szombaton 15.30-tól DVTK – Újpest FC NB I-es összecsapást rendeznek Debrecenben. A diósgyőriek három siker után az utóbbi két bajnokijukat elveszítették, a múlt hétvégi, Puskás Akadémia elleni idegenbeli összecsapást úgy, hogy jóval több lehetőségük volt, mint a házigazda felcsútiaknak....

dvtk_vasas_kassai_boon_hgy1-650x435
Miskolc - A DVTK haladéktalanul az MLSZ-hez fordul azzal a kéréssel, hogy a DVTK csapatkapitányával, Lipták Zoltánnal perben álló Kassai Viktor ne működjön közre sem játékvezetőként, sem más hivatalos személyként a DVTK labdarúgó mérkőzésein. A DVTK vezetése azért döntött így, mert Kassai Viktor ...