BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Paks 0-0

Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 6. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Paksi FC együttesét fogadta hazai pályán szombaton 19.30 órától Miskolcon. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 6. forduló

Diósgyőri VTK vs. Paksi FC

0 – 0

DVTK vs. Paks - Ön szerint mi lesz a mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – DVTK vs. Paks - 2018.09.01., szombat 19:30
22:39 | live

Fernando: „Leginkább a gól hiányzott”

„Minden pont sokat ér, és azt se felejtsük el, hogy ma nem kaptunk gólt”
21:22 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek
21:20 | live

90' 3 perc a ráadás
21:19 | live

90' Cserél a DVTK: Vernes helyett Szabó a pályán
21:15 | live

87' Kecskés helyett Egerszegi érkezik
21:14 | live

86' Tajti kapott sárga lapot
21:11 | live

83' Juhar nyeste a bal oldalon Vernes elé a labdát, aki beadott, de Tóth B. nem tudott kapura fordulni
21:08 | live

78' Gévay kapott sárga lapot
21:06 | live

78' Juhar adott balról középre, Bacsa visszafejelte a labdát a hosszúról, középen Tóth B. elé aki az ötösről fölé lőtt
21:04 | live

75' Haraszti helyett Simon a gyepen
21:01 | live

73' Tajti indítása volt pontatlan Mihajlovic irányába, így elhalt a támadás
20:59 | live

70' Bacsa kapott sárga lapot
20:55 | live

67' Karan kapott sárga lapot
20:51 | live

63' Vendég csere: Remili érkezik Bartha helyére
20:49 | live

60' Hasanit Bacsa váltja
20:47 | live

58' Bal oldali beadást követően Bartha fejelt 10 méterről a jobb oldali kapufa mellé
20:45 | live

56' Vendég szabadrúgás, Bertus ívelése után vendég szabálytalanság, szabadrúgás kifelé
20:41 | live

53' Forgács helyett Juhar
20:39 | live

51' Vendég szabadrúgás 21 méterről, jobbról. Haraszti lövése a sorfalról vágódott le
20:33 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
20:18 | live

45' Vége az első félidőnek
20:17 | live

45' Bartha kapott sárga lapot
20:16 | live

44' Papp kapott sárga lapot
20:12 | live

40' Vendég támadás végén Haraszti lőtt jobbról laposan nem sokkal a hosszú oldali kapufa mellé
20:10 | live

38' Vendég szöglet jobbról, Shestakov testtel tisztázott, majd Tajti indította Vernest, aki egészen a vendégek 16-osáig jutott, ahol egy jó cselt követően már nem tudott lőni, szerelték
20:06 | live

35' Tajti nyeste be a paksi védősor mögé a labdát balra, Forgács beadása egy védőről vágódott oldalra
20:03 | live

32' Újabb paksi távoli kísérlet, a labda messze a jobb oldali kapufa mellett gurult ki
20:00 | live

29' Hahn lőtt 25 méterről, de lövése nem okozott veszélyt
19:53 | live

22' Tóth lőtt a kígyótérről jócskán mellé
19:52 | live

21' Vernes találta el 22 méterről szabadrúgásból a felső lécet
19:50 | live

19' Shestakov bedobása után Vernes próbált a 16-oson belül lövőhelyzetbe kerülni de nem sikerült

17' Bertus szögletét fejelte ki Mihajlovic, azonban rossz helyre, de második beadási kísérletet is blokkolták a hazai védők
19:43 | live

12' Kecskés lőtt távolról méterekkel kapu fölé
19:39 | live

6' Vernes húzta meg a bal oldalon, beadása magas lett a középen érkező Mihajlovicnak. A hosszún Forgács adott be, Tóth fejese nem sokkal ment fölé
19:31 | live

1' A Paks kezdte a mérkőzést
18:56 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Antal - Shestakov, Brković, Karan, Tamás M. - Tóth Ba., Tajti M., Hasani - Vernes, Mihajlović, Forgács.

Paksi FC: Nagy - Báló, Gévay, Kecskés, Fejes - Vági, Haraszti, Bertus - Papp, Bartha, Hahn.
18:51 | live

A vendégeknél az egykori diósgyőriek közül Vági András a kezdőcsapatban, Egerszegi Tamás a kispadon kapott helyet

0 – 0

Miskolc, 3872 néző. V.: Andó-Szabó (Kóbor, Király).

Diósgyőri VTK: Antal – Shestakov, Brkovic, Karan, Tamás M. – Tóth Ba., Tajti M., Hasani – Vernes, Mihajlovic, Forgács. Vezetőedző: Fernando Miguel Fernandez Escribano.

Paksi FC: Nagy – Báló, Gévay, Kecskés, Fejes – Vági, Haraszti, Bertus – Papp, Bartha, Hahn. Vezetőedző: Csertői Aurél.

Gólszerző: -.

Sárga lap: Papp a 44., Bartha a 45., Karan a 67., Bacsa a 70., Gévay a 78., Tajti a 86. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Forgács helyett Juhar at 53., Hasani helyett Bacsa a 60., Bartha helyett Remili a 63., Haraszti helyett Simon a 75., Kecskés helyett Egerszegi a 87., Vernes helyett Szabó 90. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2018/2019-es idény őszi szezonjában?

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2018/2019-as szezonban?

Győzni akarnak a piros-fehérek
Miskolc - Pénteken volt az átigazolási időszak utolsó napja, vagyis eddig válthattak klubot azok a játékosok, akik élő szerződéssel rendelkeznek, ezt követően már csupán olyan futballistákat szerezhetnek meg a csapatok, akik szabadon igazolhatóak a piacon. A labdarúgó NB I 7. fordulójában szomba...

Fernando: „Eredményesség és jó teljesítmény”
Miskolc - Az OTP Bank Liga 7. fordulójában a DVTK hazai pályán játszik a Paks ellen szombaton. A találkozó előtt Fernando Fernandez válaszolt az újságírók kérdéseire. - A bajnokság fontos szakaszában járunk, sok mindent megmutathat, eldönthet az a négy mérkőzés, amelyikből most a harmadiknál járu...