BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Paks 1-0 (1-0)

© Fotó: Vajda János
Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 31. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Paksi FC együttesét fogadta hazai pályán szombaton 17 órától Miskolcon. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 31. forduló

Diósgyőri VTK vs. Paksi FC

1 – 0

Ön szerint mi lesz a Diósgyőri VTK - Paksi FC mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – DVTK vs. Paks - 2018.05.19., szombat 17:00
20:39 | live

„Az első lépcsőfokot megléptük…”

„Nagyon fontos volt a három pont, a játékosok megérdemelték azt hogy nyerjenek”
18:53 | live

90+4' Vége a mérkőzésnek
18:51 | live

90+3' Sárga lapot kapott Ugrai Roland és Gévay Zsolt
18:49 | live

90' 4 perc a hosszabbítás

90' Újabb paksi helyzet, de a diósgyőri túlerő ismét győzött az ötösön
18:47 | live

89' Rados kapott sárga lapot
18:43 | live

85' Szakály Dénes váltja Hahn Jánost
18:42 | live

83' Ugrai szabadrúgása után felpörgött a labda, Ioannidis próbált ollózni, de még mielőtt elrúgta volna a labdát, Rácz megkaparintotta azt
18:40 | live

82' Cserélnek a hazaiak, Bacsa helyett Szarka érkezik
18:34 | live

76' Haraszti kapott jó labdát, de Brkovic becsúszva szerelni tudott
18:32 | live

72' Vendég oldalszabadrúgás jobbról, Haraszti beadása után egy védő tisztázott szögletre fejjel. A kis szöglet után nem alakult ki helyzet
18:27 | live

69' Cserél a Paks: Kecskés helyett Nikházi és Hajdú helyett Simon a pályán
18:25 | live

67' Újabb hazai Csere: Hasanit Ioannidis váltja
18:23 | live

65' Hajdú kapott sárga lapot lerántásért
18:21 | live

62' Hajdú került gólhelyzetbe, de két védő és Rados közös erővel szerelte
18:17 | live

58' Bartha lőtt 18 méterről balról a hosszú alsó sarok mellé
18:14 | live

56' Vági tette be jobbról középre a labdát, Haraszti lőtt közvetlen középről, de Rados óriásit védett
18:10 | live

52' Vági lövését Rados fogta
18:09 | live

50' Haraszti kapott remek indítást, de hosszan vette át a labdát, majd lövését nagy bravúrral védte Rados
18:08 | live

50' Hasani bal oldali beadása után Karan fejelt kapura, de nem volt veszélyes a fejes
18:07 | live

48' Rácz felborította Bacsát és a védőjét is, a labda a kapufa mellett csorgott ki, a játékvezető szögletet ítélt. Hasani beadását Rácz tenyerelte ki a mezőnybe
18:05 | live

47' Cserél a DVTK: Karan érkezik Varga helyére
18:04 | live

46' Haraszti tette középre Hajdú irányába a labdát, de a beadás elsuhant a támadó lába előtt
18:03 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
17:49 | live

45+2' Vége az első félidőnek

45+1' Haraszti ívelt a hazai 5-ös környékére, Hahn bújt ki két diósgyőri közül, de a beadás kicsit hosszú volt a támadónak, és már nem tudta irányítani a fejest, ami méterekkel kapu mellé ment
17:47 | live

45' 2 perc a hosszabbítás
17:44 | live

42' Hosszú, több passzos diósgyőri támadás végén Varga a háta mögé kapta a labdát, ami így elhagyta a játékteret
17:39 | live

36' A megítélt szabadrúgást Haraszti lőtte kapu fölé
17:36 | live

34' Lipták szabálytalankodott utolsó emberként Hahn ellen a 16-os előtt, piros lap
17:34 | live

32' Hatalmas kavarodás a hazai ötösnél, Fejes nem tudott kapura fordulni, mert Lipták szerelte
17:27 | live

26' Megszerzi a vezetést a Diósgyőr! Egy hazai szögletet követően, rendkívül szerencsétlenül ért Bartha a labdába, és a saját kapujába pattant róla a labda 1-0

25' Egy vendég szabadrúgás után Bacsa pöckölte el a labdát először a 16-oson belül az ellenfél elől, majd a 16-os mellett tisztázott
17:25 | live

23' Lipták beadását fogta Rácz
17:22 | live

20' Vági tört be a 16-oson belülre, óriási gólhelyzetben tudtak tisztázni a hazai védők
17:19 | live

17' Szabó J. kapott sárga lapot
17:18 | live

16' Hahn lőtt tisztán 25 méterről, Rados nagyot nyújtózva tudott hárítani
17:17 | live

15' Ugrai cselezett balról befelé, majd 20 méterről lőtt, de lövése egy védőről szögletre pattant
17:15 | live

14' Hahn tudott tisztán kapura fordulni Lipták mellett, de 14 méterről a bal kapufa mellé lőtt
17:13 | live

12' Bartha ívelt Kecskéshez, aki lövőhelyzetben túl sokat várt, és egy hazai játékos szerelni tudta
17:07 | live

5' Bárdos védekezett remekül a volt diósgyőri játékos, Vági András ellen, Rados jöhet a kirúgással
17:04 | live

2' Kocsis beadása csúszott le, így Rácz ölében landolt a labda
17:00 | live

1' A Diósgyőr kezdte a mérkőzést
16:18 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Rados - Nagy T., Lipták, Brkovic, Bárdos - Kocsis, Busai - Varga J., Hasani, Ugrai - Bacsa.

Paksi FC: Rácz - Vági, Fejes, Gévay, Szabó J. - Kecskés, Hajdú, Simon, Haraszti - Hahn, Bartha.
15:44 | live

A nyári záport követően süt a nap Diósgyőrben, kellemes 18 °C várja a csapatokat és a szurkolókat

1 – 0 (1 – 0)

Miskolc, 4036 néző. V.: Szőts (Ring, Medovarszki).

Diósgyőri VTK: Rados – Nagy T., Lipták, Brkovic, Bárdos – Kocsis, Busai – Varga J., Hasani, Ugrai – Bacsa. Vezetőedző: Fernando Miguel Fernandez Escribano.

Paksi FC: Rácz – Vági, Fejes, Gévay, Szabó J. – Kecskés, Hajdú, Simon, Haraszti – Hahn, Bartha. Vezetőedző: Csertői Aurél.

Gólszerző: Bartha (öngól) a 26. percben.

Sárga lap: Szabó J. a 17., Hajdú a 65., Rados a 89., Ugrai a 90+3., Gévay a 90+3. percben.

Kiállítás: Lipták a 34. percben.

Csere: Varga helyett Karan a 47., Hasani helyett Ioannidis a 67.,Kecskés helyett Nikházi a 69., Hajdú helyett Simon a 69., Bacsa helyett Szarka a 82., Szakály helyett Hahn a 85. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

Ha valamikor, akkor most nagyon nagy szükség van a pontokra
Miskolc - A kieső helyen álló DVTK-nak a Paks ellen kellene megszakítania negatív sorozatát. A labdarúgó NB I 31. fordulójában szombaton 17.00-tól a Diósgyőri stadionban Diósgyőri VTK – Paksi FC bajnokit rendeznek. A képlet egyértelmű: ahhoz, hogy a kieső helyen álló hazaiak elkerüljenek a 11. he...

Vargák csatája a DVSC vs. DVTK meccsen: Varga József (balról) és Varga Kevin
Miskolc - Zsinórban nyolcadik bajnokiján maradt nyeretlen a DVTK, ezzel a 2009/10-es évadhoz „értek”. Az NB I 30. fordulójában, szombaton Debreceni VSC – Diósgyőri VTK mérkőzést rendeztek a hajdúsági megyeszékhelyen. Ott, ahol a két csapat élvonalbeli, egymás elleni csatáiban nem sok sikerélménye...