BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Paks 2-4 (1-2)

© Fotó: Homoky György
Debrecen, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 9. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Paksi FC együttesét fogadja „hazai pályán” szombaton 18 órától Debrecenben, a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 9. forduló

Diósgyőri VTK vs. Paksi FC

2 – 4

Ön szerint mi lesz a DVTK - Paks mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE - DVTK vs. Paks - 2017. 09. 16, szombat 18:00
21:29 | live

Bódog Tamás: „Nyerhető mérkőzés volt, ezer helyzettel... Bosszantó, hogy így alakult...”

„Mondanám, hogy van ilyen, de inkább azt mondom: ez a meccs meghatározó volt abból a szempontból, hogy hátrafelé kell nézegetni a tabellán, ez kell tudatosuljon a játékosokban...” - nyilatkozta Bódog Tamás, a DVTK szakmai igazgatója a 4-2-es paksi vendéggyőzelemmel zárult debreceni „hazai” találkozó után.

19:50 | live

90+3' Vége a mérkőzésnek.

90+3' Gól! Eldöntötte a mérkőzést a Paks! Kulcsár Dávid került a 16-oson belül helyzetbe, tolt egyet a labdán, majd a bal alsó sarokba gurított. 2-4
19:48 | live

90+2' Kitl beadását Karan fejelte a kapu mellé
19:47 | live

90' Három perc a hosszabbítás.
19:46 | live

90' Daru kapott sárga lapot.
19:44 | live

88' Utolsó cserelehetőségét is elhasználja Csertői Aurél, Hajdú helyett Kulcsár a pályán.
19:34 | live

78' Ugrai a 16-os jobb oldali vonala elől végzett el szabadrúgást, amit a kapu előtt kifejeltek a vendágek.
19:32 | live

77' Hajdú buktatta Velát a 16-os vonalánál, szabadrúgás és sárga lap.
19:31 | live

75' Cserél a Paks, Kecskés érkezik Simon helyére.
19:28 | live

73' Gól! Ismét megszerzi a vezetést a Paks! A 4 perccel ezelőtt beállt Daru egy baloldali centerezést követően juttatta a labdát a hazai kapuba. 2-3
19:26 | live

71' Gévay szabálytalankodott Velával szemben. Megvan a mérkőzés első sárga lapja.

70' Cserél a Diósgyőr is, Óvári helyett Kitl a játéktéren.
19:24 | live

69' Cserél a Paks, Bartha helyett Daru a pályán.

68' Jobb olalról végzett el szabadrúgást a Diósgyőr, Makrai nem találta el jól a labdát, így Verpeczé lett a labda.
19:21 | live

65' Ugrai tálalt a 16-oson belül Makrai elé, aki a hálóba lőtt, azonban a partjelző tévesen lest jelzett. Marad a 2-2
19:18 | live

63' Szabó beadására jól mozdult ki Antal, és kiöklözte a labdát a hazai kapu előteréből.
19:16 | live

61' Nono bal oldali szabadrúgása után tisztázni tudtak a vendégek.
19:14 | live

58' Vela jobb oldali beadását engedte maga elé Makrai, és 20 méterről kapu mellé lőtt.
19:13 | live

57' Nono jobbról érkező beadását Tamás fejlete le, majd az ötösön belülről egy védő tett ki szögletre.
19:10 | live

55' Nono szabadrúgására érkezett nagy lendülettel, és tisztán Lipták, de 5 méterről kapu mellé fejelt.
19:08 | live

52' Makrai ugratta, ki Ugrait, aki a kapussal szemben állva hibázta el a ziccert.
19:06 | live

50' Gól! Most a Diósgyőr egyenlít! Verpecz várt sokat a labda elrúgásával, Ugrai közbelépett, majd Ioannidis elé tálalt, aki higgadtan a kapuba juttatta a labdát. 2-2
19:03 | live

48' Eperjesi nagy bedobása lejött a védőkről, Nono lövése pedig egy lábról ment a kapu fölé.
19:00 | live

46' Folytatódik a mérkőzés.

A szünetben cserélt a DVTK: Eperjesi helyett Makrai.
18:47 | live

45+1' Vége az első félidőnek.
18:46 | live

45+1' Papp fejelt centikkel a jobb kapufa mellé 11 méterről.
18:45 | live

45' 1 percet hosszabbít Solymosi Péter játékvezető.
18:41 | live

40' Gól! Fordít a Paks! Egy könnyűnek tűnő lövés kipattant Antal Botondról, Bertus kivárt a lövéssel, eltalálta Tamás Márkot, azonban a labda végül bevánszorgott a kapuba. 1-2
18:37 | live

37' Eperjesi nagy bedobása lejött a védőkről, Nono lövése pedig egy lábról ment a kapu fölé.
18:36 | live

35' Ugrai kapott hatalmas indítást, de Verpecz még időben kapcsolt, és tisztázni tudott.
18:34 | live

34' Nono szerelt nagyot a saját 16-oson belül.
18:32 | live

32' Ugrai Roland végezte el a szabadrúgást, azonban a labda méterekkel a kapu fölött suhant el.
18:31 | live

31' Zachán ért kézzel a labdához, szabadrúgás a Diósgyőrnek.
18:29 | live

29' Ioannidis adott megint zseniális indítást Ugrainak, aki a 16-osról vágta fölé a labdát.
18:28 | live

28' Ugrai szögletét Verpecz öklözte ki oldalra.
18:26 | live

26' Ioannidis és Óvári játszottak össze szépen, a vendég 16-oson belül, utóbbi előtt már csak a kapus állt szemben, azonban 4 méterről mellé lőtt a hazai játékos.
18:23 | live

23' Eperjesi ívelt Óvári felé, aki 5 méterről fölé fejelt.

23' Ioannidis esett el a 16-oson belül, nincs tizenegyes.
18:20 | live

19' Bertus, szabadrúgását Lipták fejelte ki, a kipattanót Koltai próbálta a kapuba juttatni, de Antal könnyedén hárított.
18:13 | live

13' Gól! Egyenlít a Paks! Koltai centerezett középre a jobb szélről, Bartha sarkáról pedig először az arcára,majd a diósgyőri kapuba került a labda. 1-1
18:08 | live

7' Gól! Vezet a Diósgyőr! Ioannidis lopta le Zachán lábáról a labdát a vendégek 16-osánál, majd Ugrai elé tálalt, aki a kapussal szemben állva nem hibázott. 1-0
18:06 | live

6' Bartha indult meg a bal szélen, majd a beadása Pappot találta meg, aki azonban fölé fejelt.
18:05 | live

5' Vela futott el a jobb szélen, de beadása nem talált hazai embert.
18:02 | live

3' Ugraival szemben szabálytalankodtak, szabadrúgás a Diósgyőrnek.
18:00 | live

1' A Paks kezdte a mérkőzést.
17:40 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Antal B. – Eperjesi, Karan, Lipták, Tamás M. – Busai – Vela, Nono Villar, Óvári – Ugrai, Ioannidis.

Paksi FC: Verpecz – Vági, Zachán, Gévay, Szabó J. – Simon Á. – Bartha, Papp K., Bertus, Hajdú Á. – Koltai.
17:11 | live

Szombaton 18 órától Debrecenben játszik a DVTK a Paks ellen az OTP Bank Liga 9. fordulójában. A találkozót Solymosi Péter vezeti, asszisztensei az oldalvonal mellett Farkas Balázs és Becséri Gergely, míg az alapvonalon Szőts Gergely és Gyarmati II Tibor lesznek. A tartalék játékvezetői feladatokat Lémon Oszkár látja el.

Diósgyőri VTK vs. Paksi FC

2 – 4 ( 1 – 2 )

Debrecen, 1092 néző. V.: Solymosi (Farkas, Becséri).

Diósgyőri VTK: Antal B. – Eperjesi, Karan, Lipták, Tamás M. – Busai – Vela, Nono Villar, Óvári – Ugrai, Ioannidis. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Paksi FC: Verpecz – Vági, Zachán, Gévay, Szabó J. – Simon Á. – Bartha, Papp K., Bertus, Hajdú Á. – Koltai. Vezetőedző: Csertői Aurél

Gólszerző: Ugrai (1-0) a 7., Bartha (1-1) a 13., Bertus (1-2) a 40., Ioannidis (2-2) az 50. Daru (2-3) a 73,. Kulcsár (2-4) a 90+3. percben.

Sárga lap: Gévay a 71., Hajdú a 77. percben., Daru a 90, percben

Kiállítás: -.

Csere: Eperjesi helyett Makrai a 46., Bartha helyett Daru a 69., Óvári helyett Kitl a 70., Simon helyett Kecskés a 75., Hajdú helyett Kulcsár a 88. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2017/2018-as szezonban?

Ugrai Roland és Varga Kevin párharca az előző fordulóbeli bajnokin Debrecenben
Miskolc - A tavalyi évad végén a DVTK bennmaradásában segédkező Paksi FC érkezik Debrecenbe. A labdarúgó NB I 9. fordulójában szombaton 18 órától ismét Debrecenben, a Nagyerdei stadionban játszik – ezúttal pályaválasztóként – a Diósgyőri VTK csapata, vendégük a Paksi FC gárdája lesz. – Azért k...

Diego Veláék egy nappal korábban, kedden lépnek pályára a Magyar Kupában Veszprémben
Miskolc - Csütörtökön eldőlt, hogy a DVTK labdarúgócsapata a hivatalos időpontnál egy nappal korábban, kedden 15.00-tól játssza a jövő heti Magyar Kupa találkozóját. A 64 közé jutásért zajló, VLS Veszprém ellen, idegenbeli meccsének időpont módosítását a Diósgyőr kezdeményezte (mert jövő hét végi...