Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 17. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Paksi FC együttesét fogadta szombaton 15.30-tól az Andrássy úton. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Diósgyőri VTK vs. Paksi FC

1 – 1

BOON-LIVE - DVTK vs. Paks - 2015. 11. 28., 15:30
18:35 | live

Miskolc - "Lassan bele fogok betegedni ezekbe a mérkőzésekbe..." - kezdte nyilatkozatát Bekő Balázs, a Diósgyőri VTK vezetőedzője a Paks elleni, 1-1-es döntetlennel zárult hazai bajnoki után.

17:21 | live

90+4' Gólt ért el a Paks, de a partjelző beintése alapján Bajner lesről talált a kapuba, és mivel pár másodperccel később a játékvezető lefújta a találkozót, maradt a döntetlen.
17:19 | live

90+2' A Diósgyőr támad, de a Paks is bízik benne, hogy tud egy újabb gól szerezni, most lüktető a mérkőzés.
17:16 | live

90' 4 perc a hosszabbítás.

89' Lendületes vendég akció végén Bartha lépett ki középen, 16 méterről eleresztett lövésébe Rados belepiszkált, ennek köszönhetően a labda elkerülte a bal alsó sarkot.
17:15 | live

89' Barczi jó elfutása után Bognár elé játszott, a középpályás 16 méterről eleresztett lövését Molnár hárította.
17:14 | live

88' Csere a vendégeknél: Balázs helyett Bajner állt be
17:12 | live

87' Egyenlített a Diósgyőr! Okuka a jobb oldalról, a felezővonal közeléből ívelte a kapu elé a labdát, ahol Griffiths emelkedett a beadásra, s a kapujából kiinduló Molnár felett 14 méterről a kapuba fejelte a labdát, 1-1.

86' Kecskés kapott sárga lapot, mert felvágta Griffiths-et.
17:11 | live

85' Csere a vendégeknél: Kesztyűs helyett Vági jött be.

84' Bognár jobb oldali szöglete után Lipták lőhetett kapura, 15 méterről senkitől sem zavartatva, a kapu jobb oldalába tartó bombáját a kapus hárította.
17:10 | live

83' Bacsa cselezte be magát a16-oson belülre, majd jól gurított vissza Bognárnak, aki 13 méterről lőtt, a kapu közepébe tartó labdát Molnár kapus kiütötte.
17:07 | live

80' Okuka kapott sárga lapot reklamálásért.
17:06 | live

79' Diósgyőri labdavesztés után indulhatott a Paks, Bertus futott végig a jobb oldalon, majd megpróbálta keresztbe passzolni a labdát, de odalett a nagy lehetőség, mert Rados jól jött ki a kapujából.
17:04 | live

77' Barczi indítása után Okuka a jobb oldalról, az alapvonal közeléből lőhette középre a labdát, ám beadása elszállt a középen érkező Griffiths feje fölött.
17:01 | live

74' Kesztyűs a kezdőkörből jól indította Szabó J-t, aki tisztán törhetett előre, a 16-oson belülre érve akár lőhetett is volna, ő azonban a beadást választotta, ám ez rosszul sikerült és a labda nem jutott el az érkezőkhöz.
16:56 | live

70' Bognár labdavezetése után Griffiths elé tette a labdát, aki 17 méterről a léc fölé lőtt.
16:55 | live

69' Az első csere a vendégeknél: Koltai helyett Hahn állt be.
16:53 | live

67' Csere a Diósgyőrben: Koman helyett Bognár jött be.
16:52 | live

65' 10 főre fogyatkozott a Diósgyőr: Grumic ész nélkül, úgy hogy a labda a közelben sem volt felrúgta Szabó J-t, a játékvezető pedig elővette a piros lapot. Mehet zuhanyozni a diósgyőri "játékos".
16:47 | live

60' Okuka jobb oldali elfutása után a beadására Griffiths érkezett, aki sarokkal próbálta a bal alsó sarokba tenni a labdát, de Molnár kapus résen volt és megfogta.
16:41 | live

55' Kettős csere a DVTK-ban: James helyett Griffiths, Novothny helyett Bacsa állt be.
16:40 | live

54' Barczi futott el a bal oldalon a 16-oson belülre, de lövése elsuhant a vendég kapu előtt.

53' Koltai jobbról, 18 méterről próbálkozott lövéssel, a labda elkerülte a kaput.
16:36 | live

49' Szabadrúgáshoz jutottak a vendégek a kaputól 17 méterre a jobb oldalon, a pontrúgást Bertus végezte el, aki a bal kapufa mellé csavarta a labdát.
16:32 | live

46' Folytatódik a mérkőzés a második félidővel, a szünetben egyik oldalon sem volt csere.
16:16 | live

45' Vége az első félidőnek.
16:12 | live

40' Lenzsér kapott sárga lapot a labda sípszó utáni elrúgásáért.
16:06 | live

35' Kitl kapott sárgát, mert felrúgta Kecskést.
16:05 | live

34' Koman bal oldali szabadrúgása után James küldte a kapu elé a labdát, de Novothny nem mozdult rá és Molnár kapus felszedte a játékszert.
16:02 | live

31' Vezet a Paks! Lipták labdavesztése után indulhatott a Paks, a felezővonaltól Bartha jól ívelt keresztbe a jobb oldalon felfutó Koltai elé, aki kontra végén jól tette középre a labdát és a teljesen tisztán érkező Balázsnak nem okozott gondot 14 méterről laposan a jobb alsó sarokba lőnie, 0-1.
15:59 | live

27' Barczi futott be a 16-oson belülre és lőtt középről, Molnár kapus bravúrral hárított, a kipattanóra Grumic érkezett, aki a kaputól 7 méterre ugyanúgy járt mint csapattársa: nem tudta ellőni a labdát a kapus mellett, mert Molnár másodszor is bravúrral hárított.
15:56 | live

25' Kesztyűs kapott sárga lapot, miután felvágta Kitlt.
15:55 | live

24' Kulcsár vezetgette fel a labdát a jobb oldalon, majd vállalkozott lövésre, a kapu jobb oldalába tartó labdát Rados kitenyerelte, ám a bal oldalon érkezett Bartha, aki 16 méterről a jobb kapufa mellé lőtt.
15:54 | live

23' Koman jó ívelésével Kitl lépett volna ki középen üresen, de Molnár kapus remek kifutással és vetődéssel elcsípte előle a labdát a 16-oson belül.
15:49 | live

17' Egy vendégakció futott a bal oldalon, amelyből Bartha jutott lehetőséghez, 15 méteres bal alsó sarokra tartó lövését Rados ütötte ki.
15:46 | live

15' Lipták előreívelése után Novothny találta el a jobb kapufát, a játékvezető lesállást jelzett és megszakította a játékot.
15:45 | live

13' A Paks nem tudott felszabadítani a 16-os környékén, az egy perces nyomás végén Okuka küldte előre a labdát, amit Grumic pöckölt tovább, ez azonban elakadt a vendégekben, a továbbcsorgó labdát a bal oldalon Husic szúrta kapura, de a kivetőtő Molnár kapust találta el.
15:40 | live

9' Kulcsár jobb oldali előretörése után a 16-osnál Koltait próbálta meg játékba hozni, ám a passz egy kicsit hosszúra sikerült, a vendégjátékos lőni már nem tudott.
15:35 | live

3' Egy vendégtámadás során Balázs tört be a 16-oson belülre a bal oldalon, 14 méterről eleresztett lövése keresztbe elgurult a kapu előtt.
15:34 | live

2' A pontos passzokra épülő diósgyőri támadás során Husic adta be a labdát, ám a középre érkező játékszert a védők vágták ki.
15:31 | live

1' A Paks kezdte a mérkőzést.
15:28 | live

Már kint vannak a csapatok a kezdésre.
15:17 | live

A kezdőcsapatok:

Ön szerint mi lesz a DVTK - Paks mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

1 – 1   (0 – 1)

Miskolc, 1951 néző. V.: Farkas Á., Tóth I. V., ifj. Varga G..

Diósgyőri VTK: Rados – Okuka, Lipták, Tamás, Husic – James, Kitl – Barczi, Koman, Novothny – Grumic. Vezetőedző: Bekő Balázs.

Paksi FC: Molnár P. – Kulcsár, Gévay, Lenzsér, Szabó J. – Kesztyűs – Koltai, Kecskés, Bertus, Bartha – Balázs. Vezetőedző: Csertői Aurél.​

Gólszerző: Balázs (0-1) a 31., Griffiths (1-1) a 87. percben.

Sárga lap: Kesztyűs a 25., Kitl a 35., Lenzsér a 40., Okuka a 80., Kecskés a 86. percben.

Kiállítás: Grumic a 65. percben.

Csere: James helyett Griffiths az 55., Novothny helyett Bacsa az 55., Koman helyett Bognár a 67., Koltai helyett Hahn a 69., Kesztyűs helyett Vági a 85., Balázs helyett Bajner a 88. percben.

Ön szerint hanyadik helyen végez a Diósgyőri VTK az NB I 2015/2016-os idényében?

DVTK vs. Paks – Így állhat fel a Diósgyőr a paksiak ellen

Miskolc – A szombaton 15.30-kor kezdődő Diósgyőri VTK – Paksi FC NB I-es mérkőzés előtt megnéztük milyen változás várható a DVTK összeállításában, felépültek-e a sérültek.

DVTK vs. Paks – Markáns együttest ígér a tréner az egységes vendéggárda ellen

Miskolc – Szombaton 15.30-tól a Paksi FC-t fogadja hazai pályán a DVTK NB I-es labdarúgócsapata. A mérkőzésről élőben tudósítunk a Borsod Online-on.