Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 10. fordulójában a DVTK gárdája az MTK Budapest együttesét fogadta pénteken 19 órától Miskolcon, az Andrássy úti Katlanban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

2 – 1

MTK

Miskolc 2012. 10. 05. 19:00

DVTK vs. MTK – Edzői nyilatkozatok

Örülök, hogy a csapat megmutatta, miként kell csapatként üzemelni, és egy olyan találkozót nyertünk meg, amit sok csapat elveszített volna” – nyilatkozta Sisa Tibor az MTK elleni 2-1-es győzelem után.

Ön szerint mi lesz a DVTK - MTK mérkőzés végeredménye?

• Egy góllal nyer a DVTK (46%, 210 Votes)
  • Magabiztos diósgyőri siker (20%, 90 Votes)
  • Döntetlen (13%, 57 Votes)
  • Egy gólos fővárosi győzelem (11%, 51 Votes)
  • Fölényes MTK diadal (11%, 51 Votes)

Total Voters: 455

Loading ... Loading ...

90+4′

Vége a mérkőzésnek. Teljesen megérdemelten, 2-1-re nyert a Diósgyőr.

90+2′

Rybansky kapott sárga lapot időhúzásért.

90′

4 perc hosszabbítás lesz.

87′

Kanta lőtt távolról, a labda a felső lecet érintve hagyta el a pályát.

85′

Seydit kell ápolni, mert görcsöt kapott.

84′

MTK-csere: Zsidai helyett Nikházi folytatja.

83′

Tisza húzott befelé a bal oldalon, 18 méterről lőtt, kevéssel tévesztette el a kapu bal oldalát.

82′

Balajti lőtt erőtlenül kapura, könnyű zsákmány volt Rybanskynak.

79′

Újabb DVTK-csere: Elek helyett Abdouraman jött be.

75′

Csere mindkét oldalon: az MTK-nál Könyves helyett Balajti, a Diósgyőrnél Rakovic helyett Nagy T. állt be.

74′

Tisza 23 méterről eleresztett lövését Hegedűs védte szögletre.

70′

Kanta szabadrúgása után Elek mentett önfeláldozóan, közvetlenül a kapu előteréből.

66′

Vezet a hátrányban lévő DVTK! Fernando ívelte a labdát az elöl lévő Seydihez, aki az alapvonal közeléből középre tette a labdát és az érkező Elek 5 méterről a kapu jobb oldalába perdített, 2-1.

63′

Cserél az MTK: Csiki helyett Pál a pályán.

60′

Nagyon egységesen védekezik az emberhátrányban lévő DVTK.

55′

Egy élesen belőtt labdát Tischler csúsztatott a kapu mellé.

52′

MTK szöglet-variáció után Vadnai lőtte a labdát a kapu fölé.

46′

Wolfe is besárgult.

46′

Az MTK kezdte a második játékrészt.

A szünetben cserélt a Diósgyőr: Gosztonyi helyett Bacsa folytatja.

45+1′

Vége az első félidőnek.

45′

Csiki is sárga lapot kapott.

40′

A pontrúgást Kanta kegyetlenül kihasználta, Rybanskynak esélye sem volt a hárításra, 1-1.

39′

Vadász lökte fel az ötösön gólhelyzetben lévő ellenfelét,a játékvezető azonnal kiállította a diósgyőri védőt és büntető adott az MTK-nak.

37′

Tisza sarokrúgását Elek stukkolta az MTK kapuja fölé.

36′

Kanta ívelte a szögletet a jobb oldalról, a belül érkező Wolfe 6 méterről Rybansky kezébe fejelte a labdát.

35′

Seydi-Gohér összjáték után Gosztonyi elé került a labda, aki kevéssel lőtt a kapu mellé.

34′

Kanta két szögletet is rúghatott, mindkét oldalról egyet-egyet, de ezek nem hordoztak veszélyt magukban.

32′

Távolról próbálkozgat az MTK: ezúttal Könyves tévedett kb. 1 mtéert, ugyanis a kapu bal oldala mellett hagyta el a labda a játékteret.

30′

Tisza bal oldali szöglete után a kapujából kilépő Hegedűsnek kellett kiöklöznie a labdát.

27′

Zsidai kínálta meg egy lapos lövéssel Rybanskyt, a DVTK kapusa azonban vetődve védett.

23′

Gosztonyi szánta rá magát lövésre 18 méterről, a kapu bal alsó sarka felé tartó labdát Hegedűs szögletre ütötte.

21′

Takács kapott sárgát, mivel a saját tizenhatosa előtt buktatta Wolfe-ot. A labdát Kanta ívelte középre a szabadrúgásból, de Elek kifejelte azt.

20′

Kanta kapott sárgát, mivel hátulról buktatta Eleket. A szabadrúgás nem okozott veszélyt az MTK számára.

19′

A felfutó Gohér hatolt be a bal oldalról, ám kicsit lecsúszott a lábáról a labda, így azt Hegedűs könnyűszerrel lehúzta a levegőből.

14′

Egy diósgyőri szögletvariáció révén Tisza ívelt Fernandóhoz a tizenhatosra, a spanyol középpályás fejese azonban nem talált társat.

10′

Vezet a Diósgyőr! Tisza végezhetett el szabadrúgást középről, az MTK kapujától 29 méterre, jobbal, remek mozdulattal eltekerte a játékszert sorfal mellett, amely a jobb kapufát is érintve jutott a hálóba, 1-0.

8′

Gohér végzett el szögletet a jobb oldalról, az ötösnél érkező Fernando kevéssel a kapu bal oldala mellé csúsztatott.

3′

Seydi lódult meg a bal oldalon, középre játszott, Elek még elvétette a labdát, de érkezett Fernando, aki 10 méterről nem sokkal a kapu fölé lőtt.

1′

A DVTK kezdte a mérkőzést.

19:00

Gyászszünettel indult a mérkőzés, ugyanis José Luque édesanyja elhunyt a napokban.

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I., 10. forduló

DVTK vs. MTK

2 – 1   (1 – 1)

Miskolc-Diósgyőr, 5500 néző, v.: Farkas Ádám (Medovarszki János, L. Tóth Lajos)

DVTK: Rybansky – Vadász, Hanek, Rakovic, Gohér – Elek, Takács – Gosztonyi, Fernando, Seydi – Tisza. Vezetőedző: Sisa Tibor.

MTK: Hegedűs – Wolfe, Vukmir, Kelemen, Hidvégi – Zsidai, Kanta, Vadnai – Könyves, Tischler, Csiki. Vezetőedző: Garami József.

Gólszerző: Tisza (1-0) a 10., Kanta (1-1, 11-esből) a 40., Elek (2-1) a 66. percben.

Sárga lap: Kanta a 20., Takács a 21., Csiki a 45., Wolfe a 46., Rybansky a 92. percben.

Kiállítás: Vadász a 39. percben.

Csere: Gosztonyi helyett Bacsa a 46., Csiki helyett Pál a 63., Könyves helyett Balajti a 75., Rakovic helyett Nagy T. a 75., Elek helyett Abdouraman a 79., Zsidai helyett Nikházi a 84. percben.

DVTK vs. MTK: Nézzük együtt – Mindig, így most is győzelmet vár

Nézzük együtt, kértük meg Tóth Gábort, a DVTK SE alapítóját, aki megígérte, együtt nézzük.

Luque már ezen a hét végén vissszatér Diósgyőrbe

A DVTK középpályása, José Luque – menedzsere szerint – pár napon belül visszatérhet.

DVTK vs. MTK – Nagyon bizonyítana a Diósgyőr

Pénteken 19 órától DVTK – MTK Budapest mérkőzést rendeznek az Andrássy úton a labdarúgó NB I 10. fordulójában. A mérkőzésről élőben tudósítunk.

DVTK vs. MTK – Ön szerint mi lesz a mérkőzés végeredménye?

Az MTK Budapest gárdáját fogadja a DVTK pénteken 19 órától az Andrássy úti stadionban. A mérkőzésről élőben tudósítunk a Borsod Online-on. Ön mit tippel a meccsre?