Kisvárda, Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 17. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Kisvárda Master Good együttesét fogadta, szombaton 17 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon!

DVTK vs. Kisvárda - Ön mit tippel a mérkőzésre?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – DVTK vs. Kisvárda - 2018.12.08., szombat 17:00
18:51 | live

90+4' Vége a mérkőzésnek
18:50 | live

90+4' Márkvárt lőtt 25 méterről, Felipe fogta
18:49 | live

90+3' Shestakov beadása után Bacsa fejelt 4 méterről, Felipe szenzációs védést mutatott be
18:48 | live

90+2' Hasani lőtt 18 méterről pontosan Felipe kezébe
18:47 | live

90' 4 perc a hosszabbítás
18:46 | live

89' Vendég csere: Izing be, Ilic le
18:42 | live

85' Újabb diósgyőri csere: Karan helyett Tóth B. a gyepen

85' Vendég szögletet követően a hosszú oldal felé pattant a labda, amit Shestakov tisztázott
18:41 | live

84' Márkvárt esett el Protic mellett a 16-oson belül, nincs büntető
18:39 | live

83' Mihajlovic beadását húzta le Felipe
18:34 | live

77' Hasani távoli lövését fogta magabiztosan Felipe
18:31 | live

74' Kisvárdai csere: Sassa helyett Gosztonyi a pályán
18:29 | live

72' Hazai csere: Vernes helyére érkezik Bacsa
18:26 | live

68' Diósgyőri szöglet balról, a beadás után Karan lábáról pattant a kapu mellé a labda
18:17 | live

61' Juhar beadása magas volt Vernesnek, pedig az üres kapuval állt szemben
18:14 | live

58' Cserél a Diósgyőr: Szabót Mihajlovic váltja

57' Tajti lőtt 25 méterről fölé
18:12 | live

55' Cserél a Kisvárda: Milevsky helyett Melnyk érkezik
18:11 | live

54' Tajti lövését Felipe nehézkesen ütötte oldalra
18:08 | live

51' Vernessel szembeni szabálytalanságáért Lukyanchukot kiállítja a játékvezető
18:06 | live

49' Vernes kapott sárga lapot
18:05 | live

48' Vendég szabadrúgás után Ene elé keveredett a labda, aki az ötösről lőtt, Bukrán hatalmas bravúrral védett
18:03 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
17:46 | live

45' Vége az első félidőnek
17:45 | live

45' Tajti lapos lövését fogta Felipe
17:43 | live

43' Brkovic kapott sárga lapot
17:42 | live

41' Márkvárt lőtt 20 méterről fölé
17:38 | live

38' Lucas kapott sárga lapot

37' Shestakov beadását Berios vágta ki
17:33 | live

31' Egy beadást Sassa fejelt ívesen jobbról a hosszú oldali kapufára, ahonnan a játékvezető ítélete szerint a gólvonalon túlra patant a labda 1-1
17:29 | live

28' Vernes passzolt Szabóhoz a vendég 16-os előterében, utóbbi lövését Felipe magabiztosan fogta
17:26 | live

24' Lukas lőtt 20 méterről fölé
17:25 | live

23' Gyors diósgyőri támadás, Tajti ugratta ki Shestakovot, aki egyet tolt a labdát, majd 15 méterről, éles szögből lőtt, Felipe védett, de nem ment ki az alapvonalon a labda, amire az ukrán szélső lecsapott, élesen belőtte, középen Vernes mellé pörgette
17:21 | live

20' Lukas beadását fejelte ki Karan
17:15 | live

14' Diósgyőri szabadrúgás, Juhar állta labda mögé, lövése megpattant egy vendég védőn, ezzel becsapta Felipét, és a hálóba gurult a labda 1-0
17:12 | live

11' Lukyanchuk lőtt 22 méterről, Bukránnak nem okozott gondot
17:04 | live

3' Diósgyőri szöglet jobbról, Vernes visszagurította a labdát a 16-os előterében érkező Márkvártnak, aki kapásból a keresztléc fölé tekert
17:03 | live

3' Vernes szabadrúgását Felipe tolta a keresztléc fölé
17:02 | live

2' Ene kapott sárga lapot
17:01 | live

1' A Kisvárda kezdte a mérkőzést
16:37 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Bukrán - Brkovic, Karan, Tamás M. - Shestakov, Szabó B., Márkvárt, Tajti, Juhar - Hasani, Vernes.

Kisvárda Master Good: Felipe - Protic, Berios, Sassa - Ene, Lukas, Ilic, Lukyanchuk, Karasyuk - Horváth, Milevsky.
16:25 | live

Diósgyőrben 1 °C és nyirkos idő várja a csapatokat és a szurkolókat

1 – 1 (1 – 1)

Miskolc, 2513 néző. V.: Berke (Horváth, Szert).

Diósgyőri VTK: Bukrán – Brkovic, Karan, Tamás M. – Shestakov, Szabó B., Márkvárt, Tajti, Juhar – Hasani, Vernes. Vezetőedző: Fernando Fernandez Miguel Escribano.

Kisvárda Master Good: Felipe – Protic, Berios, Sassa – Ene, Lukas, Ilic, Lukyanchuk, Karasyuk – Horváth, Milevsky. Vezetőedző: Dajka László.

Gólszerző: Juhar a 14., Sassa a 31. percben.

Sárga lap: Ene a 2., Lukas a 38., Brkovic a 43., Vernes a 49. percben.

Kiállítás: Lukyanchuk az 51. percben.

Csere: Milevsky helyett Melnyk az 55., Szabó helyett Mihajlovic az 58., Vernes helyett Bacsa a 72., Sassa helyett Gosztonyi a 74., Karan helyett Tóth B. a 85., Ilic helyett Izing a 89. percben.

Ön szerint bennmarad a Kisvárda Master Good az NB I-ben?

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2018/2019-as szezonban?

Augusztus végén 1-1-es végeredmény született Kisvárdán
Miskolc - A DVTK-nál is rosszabb helyzetben lévő Kisvárda érkezik vendégségbe. A labdarúgó NB I 17. fordulójában szombaton 17.00-tól Diósgyőri VTK – Kisvárda Master Good mérkőzést rendeznek a Diósgyőri stadionban. A két csapat tabella­szomszéd, és csupán egy ponttal áll jobban a Diósgyőr a kieső ...

Brana Ilics és Karan Dejan (48) csapata augusztusban nem bírt egymással
Kisvárda - A végelszámolásnál hatványozott jelentősége lesz az olyan meccseknek, mint a szombati. Tizenhat forduló eltelt az NB I. jelenlegi kiírásából, így az erőviszonyok már nagyjából kirajzolódtak. Noha a tabella alsó felében tanyázó csapatok közül olykor „beindul” egy-egy csapat, nagyon úgy ...